на какъв матрак спите

  • 15 221
  • 122
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 465
Моят матрак е "Хегра", ямболска е фирмата, май. От 2 години го имам и съм много доволна.  Peace Твърд е, съотношение качество-цена според мен е добро. Не се е отпуснал, вдлъбнал или нещо друго подобно до сега.

Мисля, че е такъв...  Thinking ...но друг размер. 

http://mebeli-verart.com/12/20/9.html

# 46
  • Мнения: 2 100
Ние сме с ТЕД. Пълен боклук! За по малко от година му усещам пружините, скърца, а гърба как ме боли...сякаш не съм спала цяла вечер, а камъни съм мъкнала. За съжаление незнам и какъв модел е. Ние уж платихме за дунапренен, пък тоя е с пружини....абе мани, ще се купува нов при първа възможност.  ooooh!

# 47
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Life comfort. Става дума за модел Титан. Като най-добре ми беше на Енерджи +, но е скъпичък.

... няма такава магия  Hug. станала съм гуру по тези въпроси, зомбясах, но намерих най-добрите...

Същата работа, колебаех се между  Енерджи и Титан, в крайна сметка се спряхме на Титан. 3+месеца го ползваме , много съм доволна. Аз на латексов матрак не бих спала, освен ако не е само то мемори фоам, и то на Темпур  Mr. Green  Екон за мен са некачествени, Тед скъпи, за това което предлагат. Парадайз, Хепи Дриймс и подобни ги отсвирих още изначалЕ. Дон Алмохадон бях харесала като цена/качество, ама нямат свестен шоу-руум и ги отсвирих. Магнифлекс (по-ниския клас до около 1500лв) не са нищо особено, по-високия стават, ама и цената е  Mr. Green , за тия пари+малко отгоре Темпур  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 156
Live comfort - Деспина, доволна съм Peace

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Ние спим на Magniflex Naturcomfort. Много съм доволна.В началото ми идваше малко твърд, защото предния беше един тед на 4 години,който не ставаше за нищо вече ,но сега като свикнах е екстра. Гърбът ми вече почти не ме боли.

# 50
  • Мнения: 2 803
Използваме Тед и сме много доволни, модел Фаворит S.

# 51
  • Мнения: 3 830
Уф, като е купуван преди 15 години, как да знам марка и т.н.?
Само знам, че е правен в България и съм много доволна. Нямам никакви проблеми с него. Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 2 802
И нашият матрак е на Екон и засега нямам забележки! Peace

# 53
  • Мнения: 54
Ох,съвсем се обърках вече.От няколко месеца си търся матрак.Изчетох всички теми и мнения,разгледах всички сайтове за матраци ,и вече не зная какво да правя.Тъкмо си избера матрак и хоп- чета мнение ,че не е удобен или качествен.Искам съвет за подходящ матрак за легло с  повдигащ се механизъм.На колкото места попитах все различни мнения чух за латексовите матраци -стават или не стават за такова легло newsm78 Сега се двоумя между матраците на Парадайз (Лина)и Тед(Фаворит S)

# 54
  • Мнения: 528
Ние от скоро сме с Life Comfort, моделът е ViscoStar с мемори пяна.
Никога не съм спала на по-удобен матрак  Peace

# 55
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Използваме Тед и сме много доволни.
И ние.

# 56
  • Мнения: 645
нашия е "Нани"ползваме го от 3години и много съм доволна

# 57
  • Мнения: 1 165
Аз вчера поръчах Дуофлекс на Магнифлекс.Като пристигне и започнем да спим на него ще дам отзиви

# 58
# 59
  • Мнения: 5 173
Тед. Имам го от 6 години, не е мръднал, а често си позволявам и да скачам на него Blush .
Нашите също са с ТЕД от 6 години, техният също не е мръднал.

Общи условия

Активация на акаунт