Отговори
# 270
  • Виена
  • Мнения: 725
Благодаря ви  момичета,достави ми удоволствие .
Wine Gigi,бързо оздравяване на малката сладуранка.
Аз също нещо май изстивам   Tired.Някакво ми е отпаднало,а преди малко се и разсополивих...Отивам да пия фервекси и да си лягам .
Patenze25,и ние си имаме балкон,даже 2-20 kв.м.  Wink.
Лека нощ на всички,жалко,че не мога да дочакам пиенето .

# 271
  • Мнения: 580
Патенце, на моите съседи аз им нося сладките, щом ще съм дебела - поне да си имам компания

Облак, ау, да! За дахгартен не се бях сетила! По възможност в първи бецирк. Чете ли, че жилището на Елснер се дава срещу символичната сума от 99,00 Евро за една година под наем? http://www.format.at/articles/0905/525/232090/280-quadratmeter-9 … er-penthouse-jahr
Но като се сетя, че след едната година трябва пак да се върна на село... Психическият шок ще е прекалено голям  Mr. Green

Ро, а не - наистина си е купон! Не го правят за да ме контролират. Ако се наложи обаче да кръшкам, ще трябва да отскачам до Виена, че тук ще му наскачат селските бабаити  Mr. Green

# 272
  • Мнения: 580
Я да питам аз - червеното вино има ли много калории?

Теди, гуте Бессерунг!



Edit: Само да съобщя, че преброих 8 човека, които четат темата в момента... Хайде да не ви извиквам по имена  Mr. Green

# 273
  • Мнения: 112
Някой има ли връзка с Габи?Бе6е болна и отдавна не е писала.Габи, драсни  два реда да знаем как си,битте..

# 274
  • Мнения: 580
А пък на мен Helymod ми се губи  Thinking Да не сме я изплашили?

# 275
  • Мнения: 81
КИТОВА мас  Sick Ти жена не гледаш ли телевизия? Постоянно показват как грийнпиис гони разни китоубийци.
[/quote]

Ох,кво да правя"залитнах малко",по принцип го карам само на гнили корени,сухи листа и кори от дънер. Mr. Green

Ла Долче в предишната квартира за 5 години познавах само съседката до мен,поздравявах ме се с останалите в границите на блока а извън него не се сещаха кой си,и аз твърдо решена да променя нещо,всеки път поздравявах като ги срещах я по улицата  я в магазина ,а те тъпо ме гледат и се опитват да се сетят познават ли ме  или не.Тук си направо чудо,не само,че се познавам повечето ами от долу под нас има един чичка на когото аз викам клюкарката на блока,който постоянно ми снася информация за останалите,та ме въвежда и в подробности около живота им.Аз се кефя като имам по топли отношения със съседите ми.
 Заради захарите и алкохола има виното калории,дали много,ми зависи от това колко е съдържанието на алкохола и захарта и колко чаши пиеш на вечер.

Ро ,ти не ме играеш,ама аз теб те играя Hug

Последна редакция: ср, 11 фев 2009, 01:27 от Wine Gigi

# 276
  • Мнения: 580
Добро утро Simple Smile

Джи, това с виното беше майтап, нали съм на диета  Grinning Никакво вино!

Жени, как си? Имаш ли вече компютър?

Отивам да будя народа и тръгвам за работа


# 277
  • Мнения: 292
Какво стана с новата тема, няма ли старата да се затвори?!

# 278
  • Виена
  • Мнения: 725
Ами да,нека да спрем да пишем тази.
Заповядайте в НОВАТА ТЕМИЧКА  Hug.

Общи условия

Активация на акаунт