Весела седмичка 01.08 - 07.08!

  • 3 483
  • 68
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 089
Благодаря много за подробните данни Crazy

# 61
  • Мнения: 1 612
Я да видим кой е най-ранобудния днес?
Май съм аз. Къде са всички днес?
Хайде весел уикенд на всички!

# 62
  • Варна
  • Мнения: 841
Я да видим кой е най-ранобудния днес?
Май съм аз. Къде са всички днес?
Хайде весел уикенд на всички!

Аааа и аз съм тук Grinning, тъкмо пак си направих тест, естествено отново отрицателен, и още не ми е дошло newsm78.......
Ще чакам с нетърпение да ми се обадиш, аз вече съм в отпуска Joy  food002 Coffee

# 63
  • Варна
  • Мнения: 841
Ей сега си погледнах пак теста, на мястото, където би трябвало да има втора черта и има две розови петънца като част от втора черта, ама не е цяла все пак newsm78 #Crazy Sick smile3511 newsm61 smile3515 smile3514 smile3514 smile3514

# 64
  • Мнения: 249
Милена това с тестовете много странно newsm78!!! Я вземи направи още един да е по-ясно положението. Или с извинение си опикала прекалено много теста или има грешка в него. На мен ми се е случвало да попадна на невалидни тестове... Та за твое успокоение вземи си направи нов!
Поздрави и успех!

# 65
  • Варна
  • Мнения: 841
Милена това с тестовете много странно newsm78!!! Я вземи направи още един да е по-ясно положението. Или с извинение си опикала прекалено много теста или има грешка в него....

 newsm62 newsm62 newsm62 Страшно ме развесели, наистина теста е някакъв нов Cortez - One step test....ала-бала, утре ще направя нов и ще докладвам

# 66
  • Варна
  • Мнения: 841
Да ти имам търпението  Shocked аз щях да съм опикала Blush още поне 2 теста до сега  Crazy

Няма смисъл да правя сега пак, вече ходих до WC три пъти, и точка няма да покаже. Утре сутрин, рано рано... Praynig

# 67
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Миленка, стискам ти палци. newsm10Дано да има  EFP и после preggo

# 68
  • Мнения: 1 612
Е Миленка дано утре да се похвалиш с добри новинки.
Ще ти звънна като се освободя и аз.

Общи условия

Активация на акаунт