Крем против несъвършенства по кожата на л

  • 3 133
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Някой доволен ли е от конкретен крем против кожни несъвършенства като разширени пори, неравномерен тен и други. Колебая се между Aroma-Perfection на Nuxe и Normaderm на Vichy, ползвала съм крема от серията Soya на Roc няколко години, но мисля че е време да го сменя.

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 09:08 от frogger

# 1
  • Мнения: 372
За Normaderm да ти кажа - не се набутвай.Аз след третата-четвъртата опаковка се усетих,че НЯМА никаква промяна.   Crossing Arms
Успех в търсенето на правилния продукт!

# 2
  • Мнения: 153
преди 5 дена си купих на Лиерак който ползвам като нощен и който излющва кожата и я прави нелъщяща, гладка и равномерна. Доволна съм - казва се Night Peel и струва 57.99 от аптека Ремедиум на Графа.

# 3
  • Мнения: 196
аз пък съм доволна от кремчето на виши,една опаковка вече изхарчих сега купих 2-ра


п.с този крем -изклющващия-бели ли ти се цицето от него Confusedи ако може едно линкче Wink

# 4
Някой доволен ли е от конкретен крем против кожни несъвършенства като разширени пори, неравномерен тен и други. Колебая се между Aroma-Perfection на Nuxe и Normaderm на Vichy, ползвала съм крема от серията Soya на Roc няколко години, но мисля че е време да го сменя.

Има ли вече Aroma-Perfection на Nuxe по аптеките???

# 5
  • Мнения: 5 647
Някой доволен ли е от конкретен крем против кожни несъвършенства като разширени пори, неравномерен тен и други. Колебая се между Aroma-Perfection на Nuxe и Normaderm на Vichy, ползвала съм крема от серията Soya на Roc няколко години, но мисля че е време да го сменя.

Има ли вече Aroma-Perfection на Nuxe по аптеките???

В Ремедиума на Графа дори и не бяха чували за него, което много ме озадачи, имайки предвид че в момента тече реклама по списанията на този продукт.

# 6
Някой доволен ли е от конкретен крем против кожни несъвършенства като разширени пори, неравномерен тен и други. Колебая се между Aroma-Perfection на Nuxe и Normaderm на Vichy, ползвала съм крема от серията Soya на Roc няколко години, но мисля че е време да го сменя.

Има ли вече Aroma-Perfection на Nuxe по аптеките???

В Ремедиума на Графа дори и не бяха чували за него, което много ме озадачи, имайки предвид че в момента тече реклама по списанията на този продукт.
A някой чувал ли е какви ще бъдат цените?В момента съмс Нормадерм на Виши за 20 и няколко лв.-слагам го само нощем,з-то много опъва и леко изсушава кожата и едва ли ще го издържа през деня.За първи път съм го ползвала преди около 10 години , бях леко казана очарована,просто направи младежката ми кожа с много несъвършенства да изглежда гладка и безупречно чиста,свежа.А сега ефектът не е същия,но все пак ще го довърша преди да взема на Нюкс.

# 7
  • Мнения: 2 110
Виждам подобрение от Uriage, имат най-различни серии според типа кожа.
За Soya на Roc  ,немога да кажа нито добро ,нито лошо ,защото невидях подобрение ,но не ми и навреди.Просто се мазах.
 От Nuxe ,мога да кажа ,че съм много доволна, защото съм ползвала много продукти ,но не и Aroma-Perfection на Nuxe .

# 8
  • Мнения: 0
Днес вече не се сдържах и отидох да си купя крем без да имам много инфо по темата, та да ви кажа след консултация с момичето в аптеката си взех Нормадерм на Виши- нощен, исках да видя и серума, но го нямаше в момента, а не ми се чака повече. Първо си мислех да си взеха на Nuxe крема, но една позната се оплака, че миришели неприятно продуктите, аз лично нямам наблюдения и за да не рискувам, заложих на Виши. От днес започвам да го ползвам и се надявам да има ефект.  newsm03

Общи условия

Активация на акаунт