КИНО ИГРА - 2 серия

  • 13 001
  • 308
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 490
Добре, питам набързо, въпросът е смешен и предупреждавам, че нямам сигурен източник за отговора.

Колко млади прасенца са използвани за заснемането на филма "Babe"? (поради факта, че растат бързо, а героят си е дребосък)

Дано не е задаван в предишната тема.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 2 272
Добре, питам набързо, въпросът е смешен и предупреждавам, че нямам сигурен източник за отговора.

Колко млади прасенца са използвани за заснемането на филма "Babe"? (поради факта, че растат бързо, а героят си е дребосък)

Дано не е задаван в предишната тема.  Rolling Eyes


48 ?

# 32
  • Мнения: 4 490
И аз за толкова знам. Simple Smile
Ти питай, а аз излизам, че няма отвързване иначе.  Laughing

# 33
  • Мнения: 2 272
От кой филм е сцената:

# 34
  • Мнения: 11 816
Closer

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 18:50 от Сиси ♥♥

# 35
# 36
  • Мнения: 11 816
Понеже ми хрумват само лесни, ще бъдат два:
В кой филм Брус Уилис се снима с една от дъщерите си? Може и да са няколко, но аз се сещам за един.
В кой филм виждаме пишката на Брус Уилис? Simple Smile

# 37
  • Мнения: 2 272
Филма в който играе и дъщеря му Румър е "Заложникът" , но не мога да се сетя в кой филм му видяхме пишката  newsm78

"The perfect stranger" не беше ли?

Последна редакция: ср, 04 фев 2009, 19:37 от Raliva

# 38
  • София
  • Мнения: 3 878
Разбра ли се за кой филм пита Аурора?

ето моят отговор на въпроса В пълната версия на кой филм има общо над 10 минути музика без образ?:
филмът, за който питах е "Лорънс Арабски" - http://www.imdb.com/title/tt0056172/ Peace

няколко думи за филма: „Лорънс Арабски“ (на английски: Lawrence of Arabia) е британски филм от 1962 г., спечелил седем Оскара и номиниран за още три. Филмът е режисиран от Дейвид Лийн. В „Лорънс Арабски“ участват Питър О'Тул, Алек Гинес и Омар Шариф. Времетраенето на филма е 216 минути, а музиката към него е написана от Морис Жар.
Американският филмов институт обявява „Лорънс Арабски“ за един от петте най-велики филми за всички времена.


с две думи: истински шедьовър

# 39
  • Мнения: 2 253
Аз съм гледала Лорънс...няма ли жени??? Хм....

# 40
  • Мнения: 11 816
Raliva, да филмът е Hostage - http://www.imdb.com/title/tt0340163/  Можеш да зададеш въпрос.
Aurora, ще го запомня и ще гледам филма, интересно ми стана.

А за пишката продължавайте! Simple Smile Жокер?

# 41
  • Мнения: 3 988
И аз съм гледала Лорсън Арабски, но явно не пълната версия...  newsm78 Не помня 10 минути музика без картина и не помня да няма жени сякаш...  newsm78

# 42
  • Мнения: 1 289
Raliva, да филмът е Hostage - http://www.imdb.com/title/tt0340163/  Можеш да зададеш въпрос.
Aurora, ще го запомня и ще гледам филма, интересно ми стана.

А за пишката продължавайте! Simple Smile Жокер?
Дай жокер за пишката Simple Smile Размери,едно друго  Mr. Green Мъжа ми ся го питах,щото видя ,че се хиля и каза,че се сеща за филма,но не и за името....В някъв басейн бил видял да му се веее на Брус....

# 43
  • София
  • Мнения: 3 878
Аз съм гледала Лорънс...няма ли жени??? Хм....

Тина, за тоя жокер казах, че не съм сигурна, че тоя филм го гледах бая отдавна, но все не мога да си спомня имаше ли жена, а и в имдб-то като гледам не виждам женско име Simple Smile

Кюбит, в пълната версия са над 10 минути общо без картина, но уловката ми на въпроса е "общо" 10 минути, те не са наведнъж де, иначе представяш ли си Mr. Green

хихи, пропуснала съм къде Брус Уилис си го вади. и по-добре, де...че хич не го харесвам Mr. Green

# 44
  • Мнения: 2 257
Пак сте размахали камшиците, гледам. Laughing
Иначе на Брус Уилис нещото се вижда в Цветът на нощта. Той е психиатър и има група, в която едно момиче се изживява като момче, проблеми в детството, туй-онуй и много секс.

Общи условия

Активация на акаунт