Жена да направи първата крачка

  • 17 730
  • 94
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 26
nikogа не съм правила първата крачка,и не мисля да го правя.гадно ми е и като видя някоя друга жена да сваля мъж

И що?

Ми ако е срамежлив и няма кураж да дойде при тебе? Ами ако изпуснеш любовта на живота си, само заради пустия си инат? Пък и кой е казал, че мъжете трябва да правят първата крачка? През вековете жените сте се научили да получавате всичко наготово, дори и това. Нали сте вече еманципирани, ми действайте като ви хареса някой.

То има и още по-абсурдни случаи. Примерно двамата се харесват, момчето прави всичко възможно да я свали, ама тя се дърпа. Да било по-интересно и като се предаде, да е по-сладко. Само дето накрая на момчето вземе че му писне, та я препсува няколко пъти. Естествено се започват ревовете и сополите как не я харесвал. Ми кат'си кифла реви сега там и търкай сополи.

# 46
  • Мнения: 293
nikogа не съм правила първата крачка,и не мисля да го правя.гадно ми е и като видя някоя друга жена да сваля мъж

И що?

Ми ако е срамежлив и няма кураж да дойде при тебе? Ами ако изпуснеш любовта на живота си, само заради пустия си инат? Пък и кой е казал, че мъжете трябва да правят първата крачка? През вековете жените сте се научили да получавате всичко наготово, дори и това. Нали сте вече еманципирани, ми действайте като ви хареса някой.

То има и още по-абсурдни случаи. Примерно двамата се харесват, момчето прави всичко възможно да я свали, ама тя се дърпа. Да било по-интересно и като се предаде, да е по-сладко. Само дето накрая на момчето вземе че му писне, та я препсува няколко пъти. Естествено се започват ревовете и сополите как не я харесвал. Ми кат'си кифла реви сега там и търкай сополи.

Разбирам те и теб но си много краен. Природата е отредила жената да е гонена а мъжа гонещия.естествено всяко нещо има граница и гоненето и бягането.Но когато жената започне да гони а мъжа да бяга тогава вече е срещу представите ми.

# 47
  • Мнения: 683
Как възприемате жените, които правят първата крачка в отношенията с мъж, по - специално при флирт. В момента съм в такава ситуация  Crazy Искам да изляза с едно момче, за което знам, че има интерес към мен, но досега ни спираше това, че имах връзка. Сега обаче започвам начисто, но няма как да отида при него и да му кажа "Така и така..вече съм свободна...". Работата е , че не сме близки, засичаме се на едно общо място, разменяме си по някоя приказка, но това, че имах връзка не позволи нещата да се задълбочат (той знаеше).

По принцип знам, че ако отида и го поканя на кафе примерно, ще се съгласи, но никога не съм правила първата кръчка и дори бих се почувствала глупаво, ако го направя.  А той не знае, че съм свободна в момента и съответно не мога да очаквам нищо от него засега.

Вие как бите постъпили на мое място и как според вас мъжете реагират на жена, която е по - настъпателна. Не че живея в 19 в.  Laughing , но просто не знам как да постъпя, наистина.
За протокола - на 21г. съм, ако има някакво значение.

Напиши му закачлив двусмислен смс, така постепенно ще завържите разговор, ако му имаш телефона, разбира се. Ако не, щом редовно се засичате, направи така, че като минаваш покрай него да изпуснеш или счупиш нещо точно под носа му, така че да ти окаже съдействие в създалата се ситуация и така пак ще завържеш разговор и после предложи да го почерпиш затова, че ти е помогнал и така... после си знаеш предполагам.  Wink

# 48
  • Мнения: 2 757
Зависи си от самия човек, така че ние не можем да ти дадем съвет. Има мъже, които само да им свирнеш и се отзовават (ако те харесват разбира се). Има и такива, които губят интерес към жена, ако почне да ги гони. Има и трети, които ако им предложиш директно да пиете кафе примерно и може да се уплашат и да избягат.
Ти трябва да си прецениш той от кои тип е. Дали ако му покажеш явно, че проявяваш интерес без да правиш първата крачка той ще я направи вместо теб. Или е по добре да му бягаш, за да си му по интересна и да го предизвикаш да те гони. Действа се според ситуацията.  Wink Но и а зне мисля, че ти трябва да направиш първата крачка.

# 49
  • Мнения: 1 820
Напиши му закачлив двусмислен смс, така постепенно ще завържите разговор, ако му имаш телефона, разбира се. Ако не, щом редовно се засичате, направи така, че като минаваш покрай него да изпуснеш или счупиш нещо точно под носа му, така че да ти окаже съдействие в създалата се ситуация и така пак ще завържеш разговор и после предложи да го почерпиш затова, че ти е помогнал и така... после си знаеш предполагам.  Wink
[/quote]
Ей,много филми,много реклами,много нещо! ooooh!Пък ако не ти окаже съдействие,събирай си сама счупеното ........и бягай  Sick

# 50
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Който има самочувствие прави първата крачка  smile3533

# 51
  • Мнения: 683
Напиши му закачлив двусмислен смс, така постепенно ще завържите разговор, ако му имаш телефона, разбира се. Ако не, щом редовно се засичате, направи така, че като минаваш покрай него да изпуснеш или счупиш нещо точно под носа му, така че да ти окаже съдействие в създалата се ситуация и така пак ще завържеш разговор и после предложи да го почерпиш затова, че ти е помогнал и така... после си знаеш предполагам.  Wink
Ей,много филми,много реклами,много нещо! ooooh!Пък ако не ти окаже съдействие,събирай си сама счупеното ........и бягай  Sick
[/quote]

Ти пък филми!!! Аз лично съм прилагала и двата варианта, и то успешно и не веднъж.  Hug

# 52
  • Мнения: 958
Iliana успех, всеки си преценява сам.
тука предполагам даваме личните си мнения, и никой не сравнява или анализира мъжът на другата.
Слава богу сме различни и харесваме различни мъже Wink

Аз лично говоря от опит, просто не ми се е налагало да скоча на мъж, било е достатъчно сигнала който поддавам. Не мога да кажа 100%, че ако например мъжът ми не беше реагирал, нямаше аз да му скоча, но нямаше да се чувствам по-нежната половинка.
Само веднъж съм действала агресивно (след повечко алкохол и само за флирта уж), в чужда страна, само с две приятелки, и не знам как се отървахме, беше страшен късмет, от тогава, не  Naughty

# 53
  • Мнения: 421
nikogа не съм правила първата крачка,и не мисля да го правя.гадно ми е и като видя някоя друга жена да сваля мъж

И що?

Ми ако е срамежлив и няма кураж да дойде при тебе? Ами ако изпуснеш любовта на живота си, само заради пустия си инат? Пък и кой е казал, че мъжете трябва да правят първата крачка? През вековете жените сте се научили да получавате всичко наготово, дори и това. Нали сте вече еманципирани, ми действайте като ви хареса някой.

То има и още по-абсурдни случаи. Примерно двамата се харесват, момчето прави всичко възможно да я свали, ама тя се дърпа. Да било по-интересно и като се предаде, да е по-сладко. Само дето накрая на момчето вземе че му писне, та я препсува няколко пъти. Естествено се започват ревовете и сополите как не я харесвал. Ми кат'си кифла реви сега там и търкай сополи.

ако е срамежлив и няма кураж,значи не е за мене,и нищо не изпускам.и никой не е казал ,че мъжете трябва да правят първата крачка,но аз казвам ,че истинските мъже трябва ,даже е задължително

# 54
  • София
  • Мнения: 38 475
Пробвай с небрежни разговори, но не го кани първа на среща.
Има много еманципирани жени, които правят първата крачка, а после цял живот се оплакват, че трябва да теглят въпросния мъж.

# 55
  • София
  • Мнения: 1 735
Има много еманципирани жени, които правят първата крачка, а после цял живот се оплакват, че трябва да теглят въпросния мъж.
Първата крачка няма нищо общо с "тегленето".По тази логика има много повече жени,които първи са канени от мъжете си,а после са имали несполучлив брак.

# 56
  • София
  • Мнения: 38 475
Има много еманципирани жени, които правят първата крачка, а после цял живот се оплакват, че трябва да теглят въпросния мъж.
Първата крачка няма нищо общо с "тегленето".По тази логика има много повече жени,които първи са канени от мъжете си,а после са имали несполучлив брак.

Логиката е , че една жена като направи първата крачка /запознанство/, ще трябва да направи и втората /покана на среща примерно/ и третата /предложение за брак/ и така нататък.
И мъжа ще си седи и ще си чака да го канят.
Е, зависи от мъжа де.
Но общо взето тези, които се оставят да бъдат канени от жените не са особено инициативни за каквото и да е!

# 57
  • Мнения: 242
При нас поканата за първа среща дойде от мен Peace,както и за дете, и сватба-просто моят е много срамежлив!И резултата е 4 години ЩАСТИЕ!!!

# 58
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
На една приятелка майка и често ни казваше "Аз, мама, ако чаках на баща ви и вас нямаше да ви има."
Според мен - дерзай, покани го. Това е предпочитания от мен вариант, вместо да стоя и да кърша пръсти и да се чудя дали ще разбере от сигнали и намеци. Ми някои хора от намек не разбират примерно - трябва да им казеш в прав текст какво искаш или очакваш.

# 59
  • гр.София
  • Мнения: 380
Ми някои хора от намек не разбират примерно - трябва да им казеш в прав текст какво искаш или очакваш.
И аз мисля така. Малко съм изненадана, че толкова много жени намират за смущаващо жена да покани мъж на кафе. Ти не му казваш:"Здравей, каня те на първа среща!", а просто подмяташ:"Имаш ли време за едно кафе?" или "Пие ми се кафе". Аз в ежедневието си толкова често го казвам на различни мъже-приятели, колеги, познати, към които не изпитвам никакъв сексуален интерес. Това не ме обвързва с нищо. Това е просто начин да завържеш по-близък контакт с мъжа, който те интересува. Аз пък толкова съм свикнала/малко нескромно звучи/ на агресивни и нагли свалячи, че един по-фин и деликатен мъж би ме изненадал приятно.

Общи условия

Активация на акаунт