за извеждането навън

  • 3 222
  • 84
  •   1
Отговори
# 30
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Извеждай бебчето колкото е възможно повече. Само да не вали, да не духа силен вятър и да няма мъгла.

# 31
  • Мнения: 22 349
Когато дъщеря ми беше бебе съм я извеждала до -5градуса.
Няма никаква опасност, слагаш я в космонавт, или ескимос, както там му се вика, после в порт бебето и в количката. Дори се е случвало да се приберем и тя да се е изпотила.
А ако температурата ще е 16градуса, няма какво да се чудиш изобщо.

# 32
  • Мнения: 386
Моя калпазанин още няма два месеца, но аз само дебна да е хубаво времето (да няма мъгла или силен вятър, да са положителни Т) и излизаме. За първи път го изведох  месец като беше.

# 33
  • Мнения: 718
Всеки ден сме навън. Не излизаме само при мъгла, сняг и дъжд. Извеждам я от 10-ия ден!

# 34
  • Мнения: 1 558
Излизаме винаги,когато ми е възможно.Отбягвам места,където се събират много хора,че с тези настинки.......

# 35
  • Мнения: 83
Винаги ВИНАГИ го извеждам от -5 до + едиколкоси, само да няма мъгла и да не вали, а един път го изкарах и в сняг, сложих дъждобрана и аз май повече се забавлявах плъзгайки се с количката след него  Peace

# 36
  • Мнения: 2 334
Не я извеждам само когато вали или има мъгла и ако е под 2-3 градуса  Peace

# 37
  • Мнения: 204
Всеки ден излизахме ако не духа вятър и ако са минусиви градуси.

# 38
  • Мнения: 2 172
На мен пък ми е ужасно скучно навън  Crossing Arms Вървя ли вървя като ненормална...незнам как издържате 3-4 часа  Crazy

# 39
  • Мнения: 1 629
Не съм го извеждала много бебето.
На мен пък ми е ужасно скучно навън  Crossing Arms Вървя ли вървя като ненормална...незнам как издържате 3-4 часа  Crazy
  Peace подкрепям. обикалям градинките като халтава и на 20тата минута ми писва и се прибираме. Последния път (миналата седмица) като го изведох се разрева и според мен се стресна от колите и тролеите newsm78 Иначе го държа на балкона и той си гледка в небеетоооо... Peace

# 40
  • Мнения: 4 433
На мен пък ми е ужасно скучно навън  Crossing Arms Вървя ли вървя като ненормална...незнам как издържате 3-4 часа  Crazy
Joy Joy Joy

Всеки ден го извеждам,само когато вали не...

# 41
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Стига да няма мъгла, няма проблем.
И аз не съм от тези които обикалят дълго. Мога да го изведа и 5 пъти за един ден, но да обикалям 3-4ч .на веднъж.... ooooh!

# 42
  • Мнения: 2 132
Стига да не вали излизаме. Не се притеснявай. Обличай го добре и го извеждай Wink

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Постоянно при хубаво време сме навън-още от новородени

# 44
  • Мнения: 62
Не се колебай, извеждай си детенцето да подиша въздух Peace Аз малкия като не е подходящо времето го извеждам на терасата , дори и само за 15-тина минутки. Много е полезно. Само ако е настинал ме е страх, въпреки, че повечето доктори препоръчват и тогава да излизат децата навън.

Общи условия

Активация на акаунт