за извеждането навън

  • 3 223
  • 84
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 397
Извеждам я стига времето да е подходящо т.е. да няма вятър, мъгла или да вали.
За първи път я изведох на разходка с количката около 40-тия ден /иначе сме излизали преди това само с колата/,
обикновено след 11 часа на обяд сме навън.

# 46
  • Мнения: 809
Стефчо е роден началото на февруари. Педиатърката ме направи луда, че е вече на 15 дена, а не съм го извеждала.
И започнахме - първия ден 5 мин., втория 15 мин., после половин час и така. Единственото условие беше да няма вятър.Минусовите температури бяха без значение.

# 47
  • Мнения: 2 960
На мен пък ми е ужасно скучно навън  Crossing Arms Вървя ли вървя като ненормална...незнам как издържате 3-4 часа  Crazy
Ами аз не вървях чак толкова всеотдайно  Mr. Green -посядах тук на кафенце -там на лафче в Морската.
Всеки ден при подходящо време е навън Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 1 185
Щом температурите са + и няма вятър и не вали сме навън! Ако по-студеничко за по-малко, гледам да е след като обядва! Лятото по цял ден!

# 49
  • Мнения: 18
Не се притеснявай извеждай бебка навън и за теб и за нея ще е приятно и вълнуващо.

# 50
  • Мнения: 2 013
Винаги,когато времето позволява излизаме на разходка.
Това ни е най-голямото удоволствие и на двете  Heart Eyes
Обличаме се добре и  1stroller

# 51
  • Мнения: 1 187
Извеждала съм го и при 0 градуса, стига да не духа и да не е мъгливо.

# 52
  • Мнения: 3 402
как така не сте излизали досега- имаше толкова хубави дни Simple Smile извеждам го всеки ден, единствено пропускаме, когато навън вали. извеждала съм го и на -10  Rolling Eyes

# 53
  • Мнения: 805
Ясмина е на 12 дни и има вече 8 разходки.
Само докато бяхме в болницата нямаше как... Grinning

# 54
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Винаги когато предценя,че времето е подходящо ,малечко е навън.Винаги го извеждам да подиша чист въздух.Дали ще е за 15 минути или за няколко часа,той е навън почти всеки ден Peace

# 55
  • Мнения: 164
Вече е на 3 мес и няколко дни и го извеждам навън още от 6-я ден, като първо няколко дни само на терасата по 5-10 мин. След това вече спокойно се разхождаме винаги, когато е хубаво времето и имам възможност

# 56
  • София
  • Мнения: 1 535
Ние не пропускаме, но трябва да вземем кака от училище.
Така че и вятър и мъгла да има слагам дъждобрана и ходим да я приберем  Rolling Eyes. Но при такова време само за разходка едва ли бих излизала  Peace

# 57
  • Мнения: 164
Стига да е хубаво времето я извеждам за малко не повече от 2 часа, тъй като сме още малки.

# 58
  • Мнения: 4 784
При такива хубави прогнози, въобще не бих се замисляла и висяла с бебето по терасата. Даже трудно ще се приберем вкъщи.
Синът ми като беше бебе по цял ден си изкарвахме по разходки. Той също е зимно бебе, роден е в края на януари.

# 59
  • Мнения: 617
излизайте навън, вече сте големи, добре облечени и в количката, няма проблеми

Общи условия

Активация на акаунт