Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема№ 28

  • 11 510
  • 299
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 984
Добро утро и то мен Hug
сега се излюпихме с баткото, днес се наспах добре Laughing
Най-големите спорове в този форум са за кърменето Wink моля ви не ги пренасяйте и тук.
Кой колкото иска да кърми и както иска. Останала съм с впечатлението, че повечето педиатри не са много запознати с новостите от СЗО, който ги има във форума.
Нищо още не сме купували за бебето, няма и намерение скоро да купувам, имам много дрехи от Благо, като врляза в 7 месец ще преровя кашоните и ще реша какво още ми трябва. С големия се купуваха дрехи като за 3 бебета, та мисля тая грешка да не я повтарям.
Количка си имаме Чико 3 в 1, много е удобна, коша и за новородено е страхотен. Летния вариант е малко поизбелял, може една летна да вземеме по-натам, иначе за в началото сме подготвени.
И аз съм се навила на стволови клетки, но колкото повече чета, толкова повече се разубеждавам, ще раждам в Шейново трябва да видя там с коя банка работят и ще решаваме окончателно.

За килата и аз съм +11 Embarassed с това лежане незнам докъде ще я докарам. С баткото качих много и неискам пак да става така, ама .......

Лек ден

# 286
  • Мнения: 69
Алиен  , тук никой не спори и няма да пренася спорове, просто се изказва мнение , това е ... толкова е задружно  Hug   bouquet

# 287
  • Мнения: 111
Бубичке консултира ли се с лекар моя съвет е да го направиш може да е всичко затова се подсигури и отиди на преглед 
Мами от Бургас готвите ли се за срещичката днес  Simple Smile

# 288
  • Мнения: 9 814
За купуването и аз вече се поотказвам откакто се установи, че бебето ще е момиче.
От Кати са останали наистина камари с дрехи при все че доста и от тях раздадох без да искам да ми ги връщат.
А пък и вчера една от най-добрите ми приятелки ме изненада с два огромни плика почти дрехи от нейното момиченце, което също е лятно бебе. Снощи ги разгледах и намерих над 10 бодита с етикетите, два нови комплекта панталони с блуза пак за лятото, един анцунг за по-голямо бебе и той с етикет.....Просто не виждам смисъл да пазарувам. С дрехите, които имам мога да отгледам тризнаци.

За килограмите съм + 4 и малко. Явно с тази бременност ще кача повече. С каката бях наддала 7 кг. и половина, тя се роди 3200 гр., а от родилния дом четири дни след раждането ме изписаха - 2кг. по малко от преди забременяването. Година по-късно бях 42 кг.- живите мощи, невероятно грозно слаба. Живот и здраве мисля да не падам под 49-50 кг. след като родя.

 dari_sari , количката е супер, но лично аз не бих дала 450 лв. за Чиполино. Кенгуруто определено са доста по-здрави, а пък и отговарят на изискването ти да са леки.

Щастлива Бубичка , консултирай се с лекаря си за подуването и отоците, те са признак на висок албумин.

# 289
  • Бургас
  • Мнения: 8
Добро утро и от мен. Времето е прекрасно, много слънчево. Simple Smile
Очаквам с нетърпение срещата. В един пред пиргос остава, нали? Питам че не съм влизала от 2 дни.

# 290
  • Мнения: 111
Да точно така Тони  Simple Smile

# 291
  • Мнения: 69
Момичета, на вас не ви ли изследват урината за албумин? На ЖК ходя на всеки 2 седмици и всеки път с едно шишенце с урина...

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 10:30 от Mona-balona

# 292
  • Мнения: 78
Добро да бъде утрото...И при нас грее слънчице и се очертава страхотен ден. Аз тези дни съм на вълна тийн проблеми. Моята дъщеря скъса с гадежто си точно преди да навършат две години и въобще не е пука. Аз пък много си го харесвах и бях свикнала с него и сега ми е криво. А и преди ми беше по-спокойно, като знаех, че са заедно. Решила е, че завършва, не ще сериозни връзки и не мога да и видя очите по цял ден.
Аз също съм от мамите качили доста кг...до тук съм 10 отгоре и незнам до къде ще стигна. И с двете предишни качих по 30+. Като родим ще му мислим как да ги сваляме. Франческа, направо ти завиждам Sad
Желая лек ден на всички  Hug

# 293
  • Мнения: 57
Добро утро! Подхващам домакинската работа, но преди това искам да направя новата тема Simple Smile Приятен ден на всички!

# 294
  • Мнения: 456
Добро утро! Подхващам домакинската работа, но преди това искам да направя новата тема Simple Smile Приятен ден на всички!

Тъкмо се чудих дали да не подхвана аз подготовката на темата, но ще оставя удоволствието на теб  Hug Аз да се оплача преди малко си изпих хапчетата и така ми загорча че повърнах  Cry След малко отивам да си правя закуска, че ме съмнява дали това не се случи от глад. Иначе след неколкодневни обиколки из улиците и хапване на две-на три, днес кантарът ме показа -2 кг и с тоя минус качените килограми стават 3,8  Confused Подемам кампания за наваксване,тъй като с мъжът ми се пънем за 4 килограмово бебе  Embarassed
Качила съм снимки на покупките, така че който желае може да разгледа. Лек ден на всички  Hug

# 295
  • Мнения: 165
Здравейте!Току що си взех поръчката от Ларедут...с бебешкото комплектче - толкова е сладко и мъничко..не мога да му се нарадвам - и е спредно закопчаване, както съветваха тук мамите Simple SmileЩе кача снимчици Simple Smile

За килограмите аз съм + 7 вече Simple Smile

За срещата - в 13ч пред Пиргос Simple Smile
И какво слънце е изгряло......само за разходки!!!

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 11:05 от tаnka80

# 296
  • Мнения: 9 814
ivi_81 , приятна закуска! И само да вметна, че теглото на детето не е правопропорционално на каченото от майката през бременността. Когато раждах Кати имаше едно 17 г. момиче качило през бременността си само 11 кг., а роди бебе 4850 гр. Сестрата на мъжа ми забременя 52 кг, седмица преди да роди беше вече 102, а бебето тежеше 2200 гр.

# 297
  • Мнения: 57
Ето http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370340.new#new

За сега оставаме на романтична вълна.
Ех, как чакам пролетта, с усмихнати слънчеви дни и цъфнали дървета Simple Smile

# 298
  • Мнения: 310
Здравейте! Май съм повече качила ,но добре ,че повече на корем,като футбулна топка е. 9кг над теглото ми.
Питах гинеколога си за витамини ,той да пия вит С препоръча.Не е достатъчно,но немога да споря с него.На бременната всичко и се ядяло.  ЕЕ чак стени !
Моля кажете вие какви пиете?????????????

# 299
  • Мнения: 1 290
бела има нова тема-един пост над тебе

Общи условия

Активация на акаунт