Бъдещи ЮНСКИ мами 2009! Тема№ 28

  • 11 518
  • 299
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13
И ние с нашия татко възнамеряваме да започнем голямото пазаруване още от сега. Дори вече имаме поръчани дрешки от Ларедут, както и столче за кола, шезлонг и т.н. от брат ми. Приятелите вече питат и те какво да взимат. Тази събота ще ходим да избираме креватче. Количката сигурно ще я оставим за понатам, за да поразгледаме по-добре какво се предлага.

# 31
  • София
  • Мнения: 2 658
запис и от мен

Честит рожден ден на Мони!

Честито и на всички мамчета узнали пола на детенцето си!

Аз изобщо не съм суеверна и миналия път си накупих всичко и сега така мисля да направя. Дори свекърва ми, която е суеверна, се пречупи и беше накупила дрешки на Габи предварително.  Wink Аз имам големи претенции за нещата и искам всичко аз да си избера.

# 32
  • Мнения: 2 064
Честит рожден ден, Мони!
Качих и аз някои от покупките за бебе номер 2. Приятелка ми донесе доста неща от чужбина и съм много доволна, защото дрешките са качествени, а цените са много добри. Харесала съм си и количка, но ще я купя април-май, като изляза в отпуска. Предния път всичко ми беше купено, изпрано и изгладено още в началото на 9 мес., не исках да оставям удоволствието от пазаруването на някой друг  Grinning.
Момичета, да ви се оплача, имам ужасни хемороиди, боли ме, непрекъснато съм с компреси от смрадлика, но вече 3 ден положението е направо нетърпимо, приемам всякакви идеи за справяне с проблема. С предната бременност се появиха в 7-ми месец, като родих се поуспокоиха малко, но не изчезнаха, сега с пълна сила и в по-голямо количество  Mr. Green. Цял ден се подпирам ту на едната, ту на другата кълка, голям майтап.

# 33
  • Мнения: 136
Навън е истинска пролет. Ако не беше едва февруари, щях да се радвам, че наистина идва пролетта.

Да попитам пак за магазин Дева - има ли интересни дрехи и най-вече гащеризони и дънкови сукмани? Ако някой знае, разбира се.

За суеверието - аз съм суеверна, но това не значи, че ще оставя покупките на другите, докато аз съм в родилното. По-скоро ще изчакам до другия месец, когато вече доста сме пораснали. Да не говорим, че ако сега накупя нещата, ще ми става мъчно, че за момента мога само да ги гледам и ще се дразня излишно. Така или иначе, магазините няма да избягат, само пари да има човек.   

# 34
  • Мнения: 9 814
Gydelichkova, в ДЕВА има наистина интересни дрехи!
Макар че, лично аз още нищо не съм си купила оттам.


Аз се сетих още едно предимство на това да имам момиче- ще може да носи купищата момичешки дрехи на кака си, повечето от които не са и обличани, особено тези за новородено. Laughing

# 35
  • Мнения: 310
Каква карта трябва да имаш за да пазариш от магазин Ларедут, дрешките отговарят ли на големината.
И аз с нетърпение очаквам малко да стане по топло,че да е по приятно обикалянето и ще снабдим беба с сладки,малки красоти. Нямам търпение Hug

# 36
  • Мнения: 1 290
Лелее не мога да се нагледам на снимките с бебешките дрешки.
Лошото е че не знам какво ще му е необходимо на бебечето напърво време за да му го набавя.Може ли мамите минали по този път да кажат какви дрешки,одеалца,хавлийки ще са необходими и колко. А не да се задръстя в ненужни.Аз засега взимам по един номер и през един номер.

А има и един такъв момент,че до 1 месец ще излязат пролетно-летните колекции с най-хубавите модели.А след като родим всичко ще е опоскано и ако тепърва вземем да пазарим няма да има от хубавото.

Пример: тези бодита сега са дошли в магазина.идва една двойка -жената бременна и казва на бащата: "ето от тези бодита искам да ми купиш като родя".Попитах кога е термина-"след месец".Нали се сещате като дойде таткото дали ще има от тези бодите-НЕ.Та така.

# 37
  • Мнения: 456
Ходих преди обяд до Албена да си занеса болничния и докато се прибера и намоткам гледам вече има нова тема. Благодаря Франческа и честита ти мома! Нашите (мъжа ми, свекъра и свекърва ми) също се гласяха за момиченце и ако се случи другата седмица, когато съм на втората ФМ, нещо подобно ше си умрат от радост. Аз окончателно май ще се сбогувам с последния панталон, който ми беше удобен и ще се насоча към магазините за бременни. Днес доста ми стягаше в колата и бая се уплаших да не му стане нещо на бебето. Коремът ми расте с всеки изминат ден. Даже мъжът ми казва че расте с часове и много му се кефи. Аз честно казано малко взех да се плаша от това мълниеносно нарастване.

# 38
  • Мнения: 136
edno_momiche, за пролетно-летните колекции си права. Като мъжка мама, която се оглежда отсега, моля те, като намираш нещо интересно за момченца, да казваш. Аз работя до София Ленд и тук нямаме никакви магазини, на работа съм до 6 ч. и след това няма смисъл да слизам до центъра, защото всичко вече е затворено. А в събота и неделя кое по-напред... newsm78 

Аз трябва да разпитам сестра ми, хвали ми някакъв магазин в Овча купел, където имало невероятни дрешки за момченца, но май не е магазин Палавник. Следващия път, като се видим/чуем с нея, ще я попитам пак и ще ви пиша.

# 39
  • Мнения: 13
Каква карта трябва да имаш за да пазариш от магазин Ларедут, дрешките отговарят ли на големината.
И аз с нетърпение очаквам малко да стане по топло,че да е по приятно обикалянето и ще снабдим беба с сладки,малки красоти. Нямам търпение Hug

От Ларедут аз поръчах с кредитна карта, за съжаление не мога да ти кажа дали с обикновена става, но по-скоро не ... т.к. се изисква защитния код, който е на гърба на кредитната карта ... А и още нищо не мога да кажа т.к. все още не са пристигнали нещата ... Ние решихме да по накупим разни неща, защото имаше намаление и общо взето сме поръчали дрешки за 3 и 6 месечна възраст. Тези за 6 месеца са с дълго ръкавче, тези за три месеца са и с късо и с дълго ръкавче ... Но определено ако сме доволни ще продължим да пазаруваме от там ... Има толкова хубави неща ... Тук за момченца няма нищо интересно, особено ако е до годинка ...

# 40
  • Мнения: 9 814
Каква карта трябва да имаш за да пазариш от магазин Ларедут, дрешките отговарят ли на големината.
И аз с нетърпение очаквам малко да стане по топло,че да е по приятно обикалянето и ще снабдим беба с сладки,малки красоти. Нямам търпение Hug

Иди в подфорум На пазар и влез в темата за Ларедута.
Там ще прочетеш подробно каква карта по точно не трябва да имаш за да пазаруваш от сайта.
Лично аз пазарувам чрез една мама от форума, която прави поръчките и ти взема минимална такса за това.
Но пък те освобождава от следене на поръчката, ходене до митници и др. подобни.
Някой от нещата обаче са доста некачествени за съжаление.
Има и доста фирмени магазини, като този на Захи например, намира се в Лозенец- http://zahi-bg.com/
Българската фирма Диана и Ники също имат страхотни неща- намират се в Хаджи Димитър.
добри са нещата и на Комес http://www.komes-bg.com/
 и на Стеда - http://www.stedasd.com/

Ето и списък на магазините за детски дрехи в Сф:
http://detskimagazini.start.bg/article.php?aid=7241

Магазини за детски дрехи и стоки в Пловдив - http://detskimagazini.start.bg/article.php?aid=7242
Варна- http://detskimagazini.start.bg/article.php?aid=7243
Бургас -  http://detskimagazini.start.bg/article.php?aid=7244

# 41
  • Мнения: 1 290
Кимекс за българско бельо  Peace

Турските дрешки също са с много хубави модели  и качествени

Китайско Sick

# 42
  • Мнения: 111
Момичета за срещата записвам Танка, Тони и Минди само кажете събота устройва ли ви в 13 Маската?

# 43
  • Мнения: 69
Лелее не мога да се нагледам на снимките с бебешките дрешки.
Лошото е че не знам какво ще му е необходимо на бебечето напърво време за да му го набавя.Може ли мамите минали по този път да кажат какви дрешки,одеалца, хавлийки ще са необходими и колко. А не да се задръстя в ненужни.Аз засега взимам по един номер и през един номер.

И аз преди дни се запалих със списъци и момичетата ме ориентираха :
http://www.momentofpeace.net/2008/pregnancy_lists   , като съответно правиш преценка за времето (лято) и според ситуацията (влага и т.н.) във вас Simple Smile) Ненужните неща ти си ги преценяваш Simple Smile)   

Ама като гледам как си започнала да взимаш, че и през номер  hahaha   Rolling Eyes
Въпреки, че и аз започнах да давам поръчки на нашите - те имат възможност за отскок в Турция Simple Smile)

# 44
  • Мнения: 136
Напоследък виждам детски магазини на всяка втора крачка. Само на съседната улица в Редута, която не е нито централна, нито известна, има 3 магазина през разстояние 10-20 метра. Явно раждаемостта наистина се е увеличина значително  Peace

Общи условия

Активация на акаунт