Август е слънце грее - хайде на мореее - успешна нова седмица 01.08 - 07.08

  • 3 173
  • 38
  •   1
Отговори
Здравейте мили мами,
този път аз поех инициативата за новата седмична темичка - и хайде всички да се разпишат ей и дано тази да е с още по-добри новини за нашите слънчица,
а на морските пожелавам много   Nature Sunny и да внимавате някой да не се   sport027
а също мамите да внимават за гларуси чувала съм много ги има по морето
от Реза чакаме хубави морски smile3509 с децата, знаем че ги може добре.
От всички мами само добри новини - за ходещи крачета и тичащи дечица

Още веднъж да ви пожелая не много гореща седмица, но пълна с приятни изненади и събития  от нас newsm51 и  love001

# 1
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Simple Smile)) ако всичко е наред....утре рано-рано, към 4ч тръгваме:)
...и дано не се налага да се връщаме по рано...

Целувки на всички и пожелания в неморските градове жегата да е умерена:)
 Hug Hug Hug  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes за всички дечица...
ще си мисля за всчики вас!!!!!

# 2
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Привет и от мен, ние все пак успяхме да заминем в неделя малко на разходка, ама нямам снимки, всъщност има в телефона, но са ужасни

На всички весела и причтна седмица Grinning

На Реза - лек път и не се безпокой всичко ще бъде наред Hug

# 3
  • Мнения: 1 520
Здравейте, майчета, оцелели от жегите. Мен ме е обзело едно щастие, защото Теди-то вече се пуска все по-упорито, вчера цял следобяд сме ходили в парка. Е, прави 5-6 крачки и се килва като морковче пияно, но нали отнякъде се почва. в подем сме. МНого ми е гот.
Тази седмица сме на гимнастика, а следващата на МОРЕ-Е-Е.   grinning039 Ох, чакам с нетърпение и ние да отдъхнем там. Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 4 412
Привет и от мен! Пожелавам на всички да не се даваме на жегите! На заминаващите успех!
Аз съм пред дилема - бяхме уговорили лелята да гледа бебето, а ние от събота на море, но от 2 дни ме обземат яки колебания - също от 2 дни Дара се промени - започна да ме търси много усилено и да реве, ако е сама, обхвана я страх от къпането, нещо й съзрява личността, като прибавим и че е цяло представление докато заспи... та съм доста разколебана. Дори преди малко направих резервация по тел. за Боровец, където ни беше другата алтернатива за ходене с бебето и още се чудя.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Здравейте и от нас с Иво!
Вече сме рано сутрин на гимнастика. Днес видях една мама във фоайето на болницата и незнам  защо реших, че е Catnadeen и я загледах. Сигурно от жегата халюцинирам, защото всъщност не знам Надето как изглежда. Blush     
 И            Ивооо! Натиска ми клавиатурата, иска и той да пише!
Хубав ден на всички! Grinning

# 6
  • Мнения: 3 698
Здравейте и от нас с Лора, нека е весела и усмихната, наситена с добри новини и преживявания, с морски бриз и сини вълни, новата седмица!!! Бим бам стискаме палци силнооооооооооооооооо Praynig .
На всички  Hug и  Heart Eyes !

# 7
  • Мнения: 2 531
Здравейте и от мен! Все още не мога да се нарадвам на малката буба ! Толкова лакомо бебче не съм очаквала- едва смогвам да "доставя" млякото. Баткото малко ревнува, залепен е за мен а днес беше много щастлив че излезнахме заедно с бебето на разходка!Чакам с нетърпение да отминат жегите да поукрапнем и да прекарваме повече време навън!

# 8
  • Мнения: 542
а също мамите да внимават за гларуси чувала съм много ги има по морето
... и нас да ни чака морето другата седмица... ура-ура-ура...
но гларусът, дето ще ми налети, сигурно ще е някой слабовиждащ или направо сляп...
Май ще потичаме след децата в морска обстановка, пък те ще си хвърлят в косите не обикновен, а плажен пясък... но няма предварително да се оплаквам...
На всички - лятно настроение и събирайте слънце, че зимата ще ни е мъчно за него - толкова чаках лятото, пък то минава толкова бързо...
Много късмет, любов и да разказваме после за весели емоции и щастие Hug

# 9
  • Мнения: 4 244
Аз в края на седмицата се разходих до едно от живописните немски градчета
Ето ви малко снимки, ако някой иска да погледа
http://community.webshots.com/user/debelanata69
Там имах среща с една българска кандидатмама с която се запознахме тук в форума и тя ми беше екскурзовод

# 10
  • Мнения: 3 698
Фиданке, само така, разходки и срещички, че съвсем скоро ще се изтъркаля месеца и две прекрасни палави дечица ще дойдат да нагушкат отпочиналата си мама-пътешественик Hug .
Томова, весело моренце и  хубаво време Peace .
Вени, много целувки на бебата, радвайте се, гушкайте се, папкайте и да порасне весела и голяма, обичайте се  baby_neutral Heart Eyes Hug

# 11
  • Мнения: 4 244
Фиданке, само така, разходки и срещички, че съвсем скоро ще се изтъркаля месеца и две прекрасни палави дечица ще дойдат да нагушкат отпочиналата си мама-пътешественик Hug .

Сетони, ако ти кажа само колко ми липсват Cry
Аз за да се разсейвам предприемам тия разходки, иначе все на рев ме избива ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 710
И аз да се подпиша - за съжаление на пловдивските мами и за мое разбира се, се спасихме от пловдивските жеги в Банско. Та сега дишаме хладен въздух и се кефим на прохладните вечери - за сведение децата днес бяха облечени с панталони и дебели блузи щото сутрините са си направо студени. Та няколко седмици сме при баба в Банско.
Готино изкарване на всички, които са на море - малко завиждам. И устояване в жегите на останалите - които малко ни завиждат сигурно.

# 13
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Всички ли заминахте Wink

Много е скучно така, но затова когато се върнете, ще има какво да гледам Laughing

И да направите хубави снимки, моля Grinning

# 14
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
здравейте
ние сме живи и здрави  и се оправяме - аз смогвам всичко - е крада от разходките, но в Младост 3 където сме има една градинка с една пейка метър на метър и само там има сенчица /много миниатюрна  Wink/ та до вечерта е по-добре в к ъщи - там е прохладно и относително приятно
с мъжа ми ... ми долу горе е ок - той е 12ч на работа по 6 дни  и 3 дни почива - като единия го проспивна /щото последните 3 дни е  нощни/... та не се виждаме  Wink само се засичаме чат пат  Laughing
но аз и детето сме добре само дето нямаме парички за почивка  Twisted Evil та ще почиваме от многото планове за почивка  Mr. Green
както и да е - доволна съм - Дани изглежда и се държи добре - не забелязвам предишните прблеми и се надявам да са се разкарали  Peace
Много поздрави на всички!
Карен ние не ходим сега в болницата щото ми разбиха колата там и щото детето да почине - качи ваши снимки с малкия Ивчо-пивчо  Praynig и дано скоро спрете да ходите там

Общи условия

Активация на акаунт