с какво почиствате душ кабината си?

  • 1 702
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Сега ползвам Медикс за ръжда и варовик,но не съм 100% доволна.Трябва ми нещо по-ефикасно,ако може с по-малко търкане.Знаете ли такъв препарат.За уточнение- вратите са стъклени и там е основния проблем/с варовика/

# 1
  • Мнения: 2 261
Всеки ще ме намрази ,като разбере какъв е редът  в нашата баня.
След всяко къпане водата се "сваля"от стъклата с чистачка за прозорци./една приятелка ми даде тази идея и казах първо нея да пс..../
Чистя само по фугите и профилите някъде 1 път месечно!
Понякога мия и стъклата де с един израелски препарат за варовик"Анти Калк".
С него почиствам и батериите.

# 2
  • Мнения: 1 558
С ето такъв Цилит, но за баня, с пулверизатор е. Пръскам, минавам с гъбата, за да разнеса равномерно препарата, изчаквам минутка и изплаквам с вода. Доволна съм. Wink

# 3
  • Мнения: 149
Изпробвам и аз разни препарати.Но от медикса не съм особено доволна.Засега Доместос ми се струва добър,но ще пробвам този Целит.

# 4
  • Русе
  • Мнения: 1 826
За почистване на паравана използвам FROSCH.В старата си баня използвах само Cillit.

# 5
  • Мнения: 2 388
Вратите с препарат за стъкло ( незнам в момента какъв е, но най - обикновен ). Стъклени са.

# 6
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Вратите с препарат за стъкло ( незнам в момента какъв е, но най - обикновен ). Стъклени са.


 Peace

# 7
  • Мнения: 1 312
Медикс,доместос или Цилит редувам си ги

# 8
  • Мнения: 2 498


Този препарат е просто уникален-мажа с гъба цялата душ кабина + стъклата, изчаквам 20 мин. и изполивам .....условието е да е суха душ кабината....откакто ми казаха за него друг не признавам Peace

# 9
  • Мнения: 265
С "LOK" на "AMWAY".Много съм доволна.Първо с този препарат,който е универсален почистващ и веднага след това с препарат,който не задържа капки по стъклата.Има  такова  действие и наистина цяла седмица и повече няма капки по стъклата,дюзите и крановете.

# 10
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
До сега мия с каквото ми падне,
но сега мисля да пробвам този, който предлага valia77 .
Я кажи от къде го купуваш.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 1 826


Този препарат е просто уникален-мажа с гъба цялата душ кабина + стъклата, изчаквам 20 мин. и изполивам .....условието е да е суха душ кабината....откакто ми казаха за него друг не признавам Peace
valia77 впечатли ме този препарат и искам да го пробвам.....има ли проблеми да се употребява върху  метални лайсни и  други метални части?

# 12
  • Мнения: 1 174
Досега ползвах Медикс - мисля срещу котлен камък.Доволна съм,но също мисля да пробвам предложения от Valia77. Peace

# 13
  • Мнения: 58
valia77, купих си препарата, но на него на пише - кeramiка?
Да не би да е за фаянс, а не за керамика?

# 14
  • Мнения: 3 830
Пулирапида доста го хвалят и го търся и аз.

Иначе в момента чистя с Цилит батериите и с Медикс фаянса.

Общи условия

Активация на акаунт