Спортувате ли и какво мислите за спорта?

  • 7 372
  • 169
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Разкажете как се грижите за фигурата си. Спортувате ли и ако да какво? Защо спортувате? Ако не спортувате, защо не? Иска ли ви се и какво ви спира?

# 1
  • Мнения: 1 447
Спорта е хубаво нещо,но за съжаление нямам време да спортувам.Пък и да си призная доста съм непостоянна.
След като родих първият път тръгнах на фитнес,но бързо се отказах.Ходех около 3 месеца.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 984
Спортувам да... На приливи и отливи, но през последните 3 години гледам да спортувам, за тонус. Пробвала съм различни неща, засега най-постоянна съм в аеробиката.

# 3
  • Мнения: 26
След като родих първият път тръгнах на фитнес,но бързо се отказах.Ходех около 3 месеца.

Добре защо се отказа? Домързя ли ти или ти омръзна? Ти тъкмо си се вработила и си се отказала. Не видя резултати може би?

# 4
  • Мнения: 1 897
Преди-да, но вече не ми остава свободно време.

# 5
  • гр.София
  • Мнения: 380
Преди да родя не спортувах-изглеждах добре и смятах, че нямам нужда. За сметка на това ходех много-по няколко км на ден. След като родих ми се наложи да взема спешни мерки Simple Smile-започнах да ходя на фитнес-три пъти седмично. Не е лесно, защото бебето си го гледаме сами с таткото, но виждам резултати и нямам намерение да спирам. Ако бях спортувала преди да забременея, щях да възстановя формата си много по-лесно и съжалявам, че не съм го правила. Да не говорим, че разполагах с много повече време. Изводът за мен е-ако имаш желание, намираш начин. След тренировка се чувствам прекрасно-тонизирана, ободрена, отпочинала/психически/.

# 6
  • Мнения: 1 447
След като родих първият път тръгнах на фитнес,но бързо се отказах.Ходех около 3 месеца.

Добре защо се отказа? Домързя ли ти или ти омръзна? Ти тъкмо си се вработила и си се отказала. Не видя резултати може би?
Отказах се защото нямаше кой да гледа малката три пъти в седмицата.И вместо да се чувствам добре аз започнах да го чувствам като тежест.На кого да я оставя,дали ще има свободен човек да я гледа.От там решех да правя упражнения вкъщи,но бързо ми омръзна или по точно ме домързя.
А ефект имах защото доста бързо свалям килограми.

# 7
  • Мнения: 983
Не спортувам. Свободно време все мога да намеря, ако искам, но доста ме домързява  Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 26
Нямам време май е най-честото оправдание. Истината е че ако човек има желание винаги ще намери един час на ден, за да поспортува. Събота и неделя въпреки че са неработни дни, също неизключват спорта Simple Smile За спорта си трябва воля, както за всяко нещо което изисква някаква повтаряемост и започва да дава наченски на омръзване или досада.

Преди да родя не спортувах-изглеждах добре и смятах, че нямам нужда. За сметка на това ходех много-по няколко км на ден. След като родих ми се наложи да взема спешни мерки Simple Smile-започнах да ходя на фитнес-три пъти седмично. Не е лесно, защото бебето си го гледаме сами с таткото, но виждам резултати и нямам намерение да спирам. Ако бях спортувала преди да забременея, щях да възстановя формата си много по-лесно и съжалявам, че не съм го правила. Да не говорим, че разполагах с много повече време. Изводът за мен е-ако имаш желание, намираш начин. След тренировка се чувствам прекрасно-тонизирана, ободрена, отпочинала/психически/.

Поздравления. И да права си, ако беше спортувала преди да родиш щеше да се възстановиш много по-бързо и качествено. Жалко, че жените не го осъзнават това и след това си скубят косите. Като цяло Българката е хубава жена, но като навърши една определена възраст и заприличва на лелка.

# 9
  • Мнения: 2 388
Не спортувам, никога не съм го правила и най - вероятно няма да го направя.
Защо? Защото ме мързи нечовешки, само мисълта за спортна дейност ме разбива психичеки и не на последно място имам добра генетика и фигурата ми заблуждава, че се отдавам от време на време на физическо натоварване.

Какво мисля за спорта? Освен, че е здраве, той възпитава дисциплина, воля, спомага за създаване на набор от положителни качества. Отразява се благотворно на физиката и психиката на човек.

Спортувайте!!!

# 10
  • Мнения: 1 897
А трябва ли да се оправдаваме, ако не спортуваме или пък да се чувстваме виновни? Защо ми се струва, че се опитваш да ни държиш сметка?
Попита за причини-споделихме. "Нямам  достатъчно време" не е оправдание-всеки сам разпределя времето си, както сметне за уметсно и сам подрежда приоритетите си.

# 11
  • Мнения: 2 401
Не е за мене тая работа.  Който иска да се напъва, аз не ходя и една спирка пеша дори.

# 12
  • Мнения: 2 448
С хиперактивно дете , не ми се налага да отделям време за индивидуален спорт.
Толкова много ме болят старите кокали от бягане и подскачане с него, че изобщо не мога да си помисля за още натоварване.

# 13
  • Мнения: 4
Да, спортувам, от скоро ходя на аеробика два пъти седмично - харесва ми и ще продължа поне до лятото.
Иначе лятото карам колело, а почивните дни сме задължително по коларските
пътеки из планините.
Супер е, никога не съм се чувствала толкова запалена и добре от това, че се потя над педалите.  newsm10

# 14
  • Мнения: 4 187
Не, не съм спортна натура, време имам, но ме мързи  Rolling Eyes . На две седмици веднъж ходя на басейн и плувам, но не за спорта, просто много обичам водата.

Общи условия

Активация на акаунт