Отговори
Сега четох в доста сайтове а и във вчерашния Труд пишеше че трябва мъжът да гледа 10 минути на ден голи женски гърди за да не е застрашен от инсулт и инфаркт. Това ще смъкне риска от тези заболявания с 50%/доста сериозен процент/. Като знам че семейството на мъжо страдат от такива болести как да не го радвам вкъщи и на плажа и да се грижа за неговото оптимално здравословно състояние. А сега като се сетя че на плаж той все ме кара да си смъквам горнището на банския - та той човека просто се е грижил за здравето си пък и не е искал да имам досадни следи от бански.  newsm78 newsm78 newsm78
http://deltanews.bg/index.php?id=7482
http://www.bulfax.com/?q=node/536420
http://ntv.bg/news/show_news.php?id=18338

# 1
  • Мнения: 15 619
Да се грижим ли и за гостите, като дойдат??? Mr. Green

# 2
  • Мнения: 7 723
Да се грижим ли и за гостите, като дойдат??? Mr. Green
В случай можеш да си спестиш и досадното "добре дошли"
...и "пак заповядайте".... те винаги ще се чустват така у вас Mr. Green

Между другото, аз също гледах репортажа снощи.

# 3
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
И аз го гледах. Ама забелязах една малка подробност, че гърдите трябва да са големи.
Т.е. аз няма да се разхождам гола, че полза няма да има  Mr. Green

# 4
И аз го гледах. Ама забелязах една малка подробност, че гърдите трябва да са големи.
Т.е. аз няма да се разхождам гола, че полза няма да има  Mr. Green

А в някой от сайтовете не пише че трябва да са големи... - така че трябва да се грижиш за здравето на половинката.
Също може човек да се грижи и за здравето на някой симпатичен секси колега/че там стреса е голям/ на някой симпатичен клиент и въобще на мъжете лятото по плажовете - защото температурите там са високи кръвното налягане се повишава и може да стане белица! Mr. Green Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 2 129
Е, не е застрашен моя от инсулт или инфаркт!Значи няма да се разхождам Joy

# 6
  • Мнения: 26
 И аз го гледах ,но доколкото се сещам наистина казаха ,че трябва да гледат големи гърди ! #Crazy

# 7
Е, не е застрашен моя от инсулт или инфаркт!Значи няма да се разхождам Joy
Да пази господ но никога не се знае...
Така че ти прави профилактика!!! Grinning Mr. Green Laughing Grinning

# 8
  • Мнения: 247
И аз го гледах ,но доколкото се сещам наистина казаха ,че трябва да гледат големи гърди ! #Crazy
И ако това не е дискриминация на половете! За  мъжете - големи гърди, а за женското здраве важи ли казаното?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 958
Дядо ми преди години беше чел статия, че ако един мъж гледа гола жена 30мин на ден ще си удължи живота с 10мин. Той е комунист по душа и си има портрет на Сталин на хладилника. Всяка седмица събираше старите броеве на "7 Дни спорт" и изрязваше старателно каките от последната страница. След това още по-старателно си правеше колажи на гърба на портрета на Сталин и всеки ден точно в 16:00 обръщаше портрета, лягаше на леглото и се взираше в голите жени. Ако случайно баба ми се замотае пред хладилника се чуваха реплики "Айде махай се от там, че трябва тия да ги гледам 5 мин повече. ". Хахахаха.

# 10
  • Мнения: 123
Снощи  с половинката обстойно обсъдихме репортажа.
В заключение само ще кажа, че няма как да се погрижа добре за неговото физическо и душевно здраве, защото господ като раздавал  големите бюстове, аз пак съм яла пасти в някоя сладкарница. Laughing

# 11
  • Лондон
  • Мнения: 403
В тия статии само за здравето на мъжете ли се грижат?Ами жените ,как де се предпазят от инфаркт или инсулт?

# 12
  • Мнения: 543
Дядо ми преди години беше чел статия, че ако един мъж гледа гола жена 30мин на ден ще си удължи живота с 10мин.
.......................
прощавай за въпроса
жив ли е още дядо ти?

# 13
  • Мнения: 25 571
Изключително много се съмнявам, че ако се тръшна от пневмония и се смарангясам, Миуото ще оцелее дълго. Ама много се съмнявам!
Да не говорим, че в репортажа ставаше въпрос за картини на голи жени май... За положителната роля на изкуството няма да говорим, достатъчно е да се каже, че нетът бъка от снимки, клипчета и прочие произведения на голи каки по цици, айде няма нужда да се жертвам аз.  Stop
В краен случай има концерти на Пайнер, нали? Пука ми, че Миуото не слушало чалга! Ако иска да живее дълго, да прослуша пък!  Crossing Arms

# 14
  • София
  • Мнения: 2 958
Дядо ми преди години беше чел статия, че ако един мъж гледа гола жена 30мин на ден ще си удължи живота с 10мин.
.......................
прощавай за въпроса
жив ли е още дядо ти?
Жив е дядо, да! На 87 години ще стане след 2 месеца. Ама мисля, че само около 6 месеца гледа голите мадами.
Да ми е жив и здрав, ама още колко мога да разказвам за него. Страшен образ е и моите приятели в негова компания се смеят от сърце. Неизчерпаем е. Още веднъж, да ми е жив и здрав още поне няколко годинки /десетилетие, две/.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт