помощ пролетна умора

  • 1 618
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9 052
 Sad Дайте съвети. То е ясно , че не може беz, но как да мине бърzо и да не я усетим? Нещо тониzиращо?

# 1
  • Мнения: 83
Зелена енергия!Страхотна е - то и заглавието подсказва за какво е.Тонус,енергия,сила.
Има я и на прах.

# 2
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
жабче, не е ли рано? още е зима  Laughing

сега сериозно : смени си начина на хранене.

аз от години нямам пролетна умора,
ако се появи неразположение, то зеленият чай и гинкото помагат.

успех Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
жабче, не е ли рано? още е зима 

И аз така си мисля,но от два дена се чувствам като изцедена.И не е от бременността ми.Почивам си ,но постоянно ми се спи,уморена съм и имам характерните симптоми за "пролетна умора".

# 4
  • Мнения: 1 353
Зелена енергия!Страхотна е - то и заглавието подсказва за какво е.Тонус,енергия,сила.
Има я и на прах.
Не знаех,че има зелена енергия на прах......Да не би да говориш за АФА newsm78.Зелената енергия е на капсули.... Peace

# 5
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

И аз така си мисля,но от два дена се чувствам като изцедена.


абе и аз, но при мен е от друго Tired
заспивам  в 9-10 вечерта.

като ти се - спи просто Peace
аз следвам нуждите на тялото си Hug

от няколко дена съм хванала мъжа ми да ме масажира,
определено се чувствам заредена после... Peace
иначе витаминозна храна помага, както и чесън (който го обича де и в рамки  Peace)

# 6
  • София
  • Мнения: 2 430
Почнах да си взимам разтворими витамини и минерали,на Супра Вит,защото и венците започнаха да ми кървят.

# 7
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Почнах да си взимам разтворими витамини и минерали,на Супра Вит,защото и венците започнаха да ми кървят.

аз не приемам синтетични витамини Rolling Eyes
пробвай да си набавиш витамините от плодове и зеленчуци.
знам, че зимата няма много избор... но по-добре от синтетичните Peace

за венците - жабуркай се със зехтин с 2-3 капки масло от чаено дърво.
жабуркай 5-10 мин.
минават бързо. помага и при афти Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 430
Взела съм си Сандрин за венците,билков екстракт и съм доволна.А за плодовете си взимам и то доста(киви,мандаринки и др.),но си се чувствам тези дни уморена.

# 9
  • Мнения: 13 512
Зелена енергия!Страхотна е - то и заглавието подсказва за какво е.Тонус,енергия,сила.
Има я и на прах.
Не знаех,че има зелена енергия на прах......Да не би да говориш за АФА newsm78.Зелената енергия е на капсули.... Peace

и аз пия ЗЕ  и се справям отлично с проблема

# 10
  • Мнения: 83
Зелена енергия!Страхотна е - то и заглавието подсказва за какво е.Тонус,енергия,сила.
Има я и на прах.
Не знаех,че има зелена енергия на прах......Да не би да говориш за АФА newsm78.Зелената енергия е на капсули.... Peace
SUN POWER-Мигновена храна Зелена Енергия

# 11
# 12
  • Мнения: 1 353
nasi177, Извинявай- разбрах,че говориш за "Слънчева енергия",която доста се доближава до зелената,но по състав и леко по различна.Иначе ефекта и е неуспорим Peace

# 13
  • Мнения: 13 512
az imах предвид точно Зелената енергия, която е на капсули. Може и Слънчевя, яко трябва да е на прах.

# 14
  • Мнения: 4 414
az imах предвид точно Зелената енергия, която е на капсули. Може и Слънчевя, яко трябва да е на прах.
тази на прах се усвоява по-бързо и ефектът е по-бърз. може да комбинираш със Cell Power.
иначе срещу пролетна умора аз използвам - леки упражнения сутрин, много разходки на чист въздух, много вода и плодове, зеленчуци и ядки. упражненията са важни, защото "зимната застояла енергия" трябва да се избута навън, за да има място за пролетната Wink

Общи условия

Активация на акаунт