Хотел Мирамар - Обзор, сезон 2009

  • 40 905
  • 469
  •   1
Отговори
# 45
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз резервирах за втората половина на юли. Цената, която ми предложиха е 126 лева на човек в стандартна двойна стая. Или за двама възрастни 252 лева. Ако платим цялата сума до края на август ще ползваме 10% отстъпка.

Това нещо не го разбрах, как средата на юли пък плащане края на август  newsm78

А относно Албена и Мирамар. Никаква база за сравнение.
Мирамар в пъти е по-хубав от Албена.

# 46
  • София
  • Мнения: 505
Поправих се - имах предвид м. април.

Дано и на нас да ни хареса в Мирамар!

И да питам нещо - има ли къде да играят децата вечер, например някаква алея с пейки или нещо такова?

# 47
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Точно децата не ги мисли.
Има страшно много и то обезопасени мяста.
Аниматорите също се грижат за тях.
Има и детска площадка с люлки и пързалка.
Има и много плитък детски басейн.
Навсякъде са алейки.

# 48
  • софия
  • Мнения: 757
И аз бях пуснала запитваме. отговориха ми. Обаче се притеснявам началото на юли дали няма да е още хладно там. Като чета как духало там...и не зная какво да правя.
Харесах и Синева Бийч на влас... Thinking

# 49
  • Мнения: 765
На мне все още не са ми изпратили отговор.
Дайте моля координати на Гергана, че съм ги изтрила от миналата година.
За децата има страшно много забавления. Всяка сутрин в 10 и вечер в 6 има аниматори които им правят страхотна програма. Има и детски голям кът, там ги рисуват, организират ми всеки ден тематични игри.

# 50
  • Мнения: 325
Gergana Zaneva

Tel: +359 52 614-117
Fax:+359 52 600-849
Mobile: +359 884 800-980

Аз говорих с нея миналата седмица и каза,че за началото на юли местата са ограничени и дори не могат да обещаят,че ще дадат 10% отстъпка за дните до 9 юли. За след 10 юли е 126лв,минус 10%,ако платиш до края на април. Освен това 126лв е цената на човек в двойна стандартна стая.Ние миналата година бяхме в  супериор на цената на стандартна,но тогава резервирахме в последния момент и може би е имало свободни. Сега цената на човек в супериор стая са 99лв до 9 юли и 147лв след това.

# 51
  • Мнения: 765
Благодаря ти. Аз миналата година резервирах по-късничко и ми дадоха значителни намаления-писах по-горе за тях.
Май и тая година ще рискувам така. Не вярвам тоя огромен хотел да се напълни на 100%

# 52
  • Мнения: 325
И аз се чудя за същото,но пък и не ми се рискува,защото сме обещали на децата.Само за това говорят. Аз също нямам отговор на запитването.Доколкото разбрах от Гергана,имало голям интерес към хотела, та ние решихме да запазваме,пък каквото стане.По наши сметки ще ни излезе по 113.40лв на възрастен (миналата година беше 110лв). Ако разбера нещо ново,ще пиша.

# 53
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
За кои дати вече са заети местата?
Учудваме, че са заети - да не е някакъв трик, за да се привлекат сега повече хора да резервират от по-рано

# 54
  • Мнения: 765
Гери и аз се чячудех да не е някакъв трик. Вярно е,че славата на хотела се е разнесла, но с тая криза-не вярвам всеки да се хвърля на най-скъпото. Чудя се,какво да правя и аз.
Страшно много са ми 250 лв. на ден. newsm78


****Сега гледах репортаж по новините за нашето черноморие и хотелиери смятат, че няма да има спад и че всичко е фарс. Казаха още, че не е верен факта, за по-ниски цени в съседните нам страни.
Единствено,че повечето хотели са запазили миналогодишните си цени.
Казах, че яснота ще има след борсите в края на март.

Последна редакция: ср, 04 мар 2009, 12:17 от evak

# 55
  • Мнения: 202
Направих резервацията още януари и не съм имала проблем с периода.Ще почиваме от 26 юни до 6 юли. Наши познати също резервираха през  февруари за периода от 3 до 10 юли и не са имали проблем.Към края на февруари още едни познати искаха да резервират от 3 юли,но на тях им казаха ,че местата са свършили и да звъннат през април да проверят,ако някой се е отказал.Така че наистина може да са се изчерпали местата,които са си оставили за директна резервация чрез хотела.Познавам доста хора,които ще почиват в края на юни-началото на юли в Мирамар.Само нашата група сме около 30 човека.

# 56
  • Мнения: 765
Не е ли хладно на морето в края на юни, началото на юли?! newsm78
По принцип никога не съм ходила на море преди края на юли и затова питам.

# 57
  • Мнения: 202
Не е ли хладно на морето в края на юни, началото на юли?! newsm78
По принцип никога не съм ходила на море преди края на юли и затова питам.

По принцип заради децата ходиме по-рано на море,последните няколго години на Влас.Не мога да кажа,че е било хладно.Миналата година по-стечение на обстоятелствата бяхме в Мирамар през септември.Времето беше прекрасно.От хотела ни казаха,че се е оправило ден преди да пристигнем.Преди това е било лошо.Според мен не зависи от периода.

# 58
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Според мен, дори и времето да е  лошо в хотела няма да скучаете.
Вярно, че все пак човек отива на море, но съм сигурна че персоналът ще се постарае да компенсира лошото време.
Ние август като бяхме нямахме лош ден и не ни оставаше време за почивка - все нещо правехме.

# 59
  • Мнения: 765
Току що получих и аз офертата - 126 лв. на човек, за детето при двама възрастни-безплатно  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт