Влюбени АПРИЛки , подаряват валентинки!

  • 25 247
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Враца
  • Мнения: 2 214
комбинирана принцес, с големи не-помпащи гуми /относно гумите- отново съвет от приятелки с опит- големите стават и за сняг и за неравни терени и дупки/
не съм си взела порт бебе, то може допълнително да се звеме, аз не съм, а кошница за кола имам на чиполино.
това е само количка, комбинирана- и за лято с пълно легнало положение, и за зимата, широка е, а зимният кош е един от най-добре уплътнените, доколкото пише пофорумите които проучих.

ей, каква агитация дръпнах  Mr. Green

# 286
  • Мнения: 4 362
Привет  Grinning
Олче,големи сте сладури двамата,а на теб ти се отразява добре бременността,изглеждаш страхотно  Heart Eyes

Dena, поздравления за темата!Браво за търпението което имаш със гоблените,аз стигнех ли до фона и ме домързяваше  Blush

poem,аз също ги имам тези болки под ребрата  Crazy

За цветове на детските стаи -решила съм да е в лилаво шпакловката и на нея ще залепим такива стикери или такива Но ще ги взимам от и бей,че е по евтино

qnika,браво на твоята беба  Hug  


Вие кога мислите да перете дрешките които сте купили!Аз чаках да ни доставят гардеробчето за бебчо и сега когато то е налице се чудя дали да не ги почвам  newsm78

Аз една част изпрах,а другата ще оставя за март  Rolling Eyes

Мария_,честит ти рожденник! Heart Eyes

Олче,попита ме за количката,ами аз много умувах  Blush и се бях спряла на 4 варианта:
Chicco S3,-нещо много огромна ми се струва,само че до колкото чета е страшно удобна за детето,но моят мъж не я харесва много  Mr. Green
Chicco Trio Tour 4 Bloom-много я харесвам,но не намирам нищо за нея в нета  Rolling Eyes
Quinny Buzz-тотално се отказах от нея,масово се продават на по 7-8 месеца,изглежда наистина са тясни
Micralite Toro -страхотна е,но ми е леко непозната  Rolling Eyes
Bebe Confort Loola-много добър дизаин

Въобще съм  Crazy  В крайна сметка отказах тази,която бях поръчала и сега пак съм в чуденка  ooooh!

Забравих,Тай е в 45 дни болничен и затова я няма,няма инт. вкъщи,аз и имам тел,ще звънна да я чуя следобед  Grinning

Didka_132  честит рожден ден със закъснение .И най-хубавите подаръци април!

Little-Big Girl,не им се вързвай  Naughty Мен сега в града са ме виждали малко от както съм бременна и първо като ме засекат ме питат как съм могла да се изоставя до толкова /тоест напълняла съм/,после виждат че съм бременна и се сконфузват  Tired
 

# 287

Общи условия

Активация на акаунт