Знаете ли кого видях 8

  • 32 500
  • 358
  •   1
Отговори
# 345
  • Банкя
  • Мнения: 823
Жельо Желев миналата седмица в Младост 1 до Мобиком. Него пък го карат с БМВ. Mr. Green

# 346
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Любо Ганев в МОЛ Пловдив онзи ден с някаква руса мацка и още двама. 

# 347
  • Мнения: 575
Бате Енчо  Joyднес в мебелен магазин, хареса си някаква секция.

# 348
  • Мнения: 2 407
Миро то Каризма в Марая!

# 349
  • Мнения: 872
Бате ви Енчо видях.
Отдавна не сте писали за него.  Laughing

Беше на празника на децата със Синдром на Даун.
Беше гост. Тържеството се водеше от други аниматори.
Направи ми много добро впечатление, че е дошъл да уважи празника на децата. Снимаше се с хората, беше усмихнат, държеше се много приятелски.
И аз го видях бате ви Енчо, на същото мироприятие, Виви и нея я видях Grinning, и цял куп съфорумки.
А днес видях от  ББ1  един участник, който достигна на финала втори или трети, водеше детето си на ясла ,  беше зъболекар, нищо друго не си спомням ,нито име ... Embarassed

# 350
  • Банкя
  • Мнения: 823
Ако не се лъжа се казваше Виктор. Peace

А иначе аз редовно засичам Боби от ББ2 (май беше бейзболист), защото живее на съседната улица, а майка му държи кварталната бакалия. Mr. Green

# 351
  • София
  • Мнения: 2 493
ръгбист ако не се лъжа.

Евгени Минчев разхождайки се по Стамболийски. Преди около час-два... Simple Smile

# 352
  • Банкя
  • Мнения: 823
Знаех си, че е нещо такова, ама не точно, а то било ръгбист. Mr. Green

# 353
  • Мнения: 6 417
Вчера в едно заведение видях онзи льольо...ревльото Мирослав от ББ. Имаше среща с някакви чичковци.

# 354
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 501
Ако не се лъжа се казваше Виктор. Peace


И жена му пише у форума,не,че е по темата Crazy

# 355
  • Мнения: 1 224
Кажете й ника, поне да се знае  Mr. Green

# 356
  • DE
  • Мнения: 967
Аз пък видях Мариола - от незнам кой си Биг Брадър. Изглеждаше така, все едно си е правила пластични операции. Ужасно подпухнала.

# 357
  • Мнения: X
Един от бреговете на Марица край Свиленград.

Тъкмо казвах на мъжа си по-горе като видях снимката ти , че е малко странно защото аз вчера си свалих мартениците на абсолютно същото място и при същото ято, когато отивах към Свиленград:))))

И после прочетох че действително става дума за същото място:)))) А и май сме минали по едно и също време защото след около половин час ги нямаше Peace

# 358

Общи условия

Активация на акаунт