Какъв цвят да е детската стая?

  • 18 136
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 541
За нашата детска стая избрах неутрални цветове.Млечно жълто и оранжево,а стените са бонбонено зелено
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340113
харесва ми  Peace
п.п. имаш ли размерите на комбинацията Blush - леглата ,гардероба и стълбите   newsm78
искам да видя дали ще се хване в нашата детска стаичка ( макар , че мебелите ни вече са поръчани)
долното легло е дълго 1,80,широко 90 см.Горното 2,10/90.Стълбата е дълга 2,25,широка 40 см.,висока 1,30.Гардеробите са дълбоки 90 см.,колкото е ширината на горното легло.Използвана е цялата дълбочина на гардеробчетата,има и летва за закачалки.При интерес мога да снимам.Шкафчетата зад леглата -долното е дълго 1,80,широко 35 см.,горното е дълго 1 метар,широко 35 см.Матраците са съответно-горен 200/80,долен 170/80

БЛАГОДАРЯ ТИ ! това ми е достатъчно !   bouquet

# 46
  • София
  • Мнения: 1 541
ето тапетите http://www.picvalley.net/v.php?p=u/765/1044337257.JPG като сложим мебелите ще снимам пак (те са с цвят на тапетите - зелено и розово )

# 47
  • Мнения: 214
Тапетите са бонбон  Hug

# 48
  • Мнения: 1 817
Venera, много ми хареса секцийката във вашата детска стая. А дали може да снимаш и креватчетата? Embarassed   Praynig

Благодаря , nova zvezda! Леглото за сега е само едно за баткото. Съвсем обикновено-табла в зелено и жълто и матрак, който се вдига .Пространството под матрака използваме да съхраняваме дрехи, които не са за сезона.Много е практично.
 Малкият все още спи в кошара /и тя е в съответната гама Laughing/ След време и за него ще поръчаме същото легло като на батко.

# 49
  • София
  • Мнения: 545
reniris
Искам и аз у вас  Embarassed Много нежни тапети .. красота

# 50
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
_Venera -Би ли споделила от къде сте взели леглото с повдигащ механизъм.Точно такова ще ни свърши добра работа,с наште малки размери.

# 51
  • На небето
  • Мнения: 5 530
..................
Учените са установили, че зеленото има сънотворен ефект, затова за деца, които трудно заспиват, е удачно да се устрои кът за спане в преобладаващ зелен цвят.

.............





Нашата спалня е в зелено (любимият ни цвят на нас със мъжа ми), но не мога да кажа, че подобрява съня на сина ми. От както се е родил е скаран с това чудо СЪНЯ. Почти 3г. карахме на изтощително безсъние, сега е малко по добре, но все още ни буди нощем и спи малко.
За сега мисля, детската да е в червено, зелено и синьо, по ярки цикламени цветове, като за дете. Пък докато дойде ред да я правим, кой знае как ще се променят нещата.... току виж е харесал друг цвят.

# 52
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Estell ,червеното е агресивен цвят и не се препоръчва за спални.Тъка поне съм чувала.

# 53
  • Мнения: 579
А да знаете какви цветове алуминиева дограма съществува?Защото искам и тя да е в тон

# 54
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Estell ,червеното е агресивен цвят и не се препоръчва за спални.Тъка поне съм чувала.

И аз не харесвам този цвят, но това е любимия цвят на сина ми, а все пак той ще си я ползва детска. Няма да преобладава разбира се само леки нюанси на червено. Но се чудя какъв цвят да са стените, мразя бели стени та се чудя дали да не е в шампанско, и самата детска да е в 2 цвята червено и зелено за баланс. Да не стане твърде шарена. newsm78

# 55
  • София
  • Мнения: 1 541
reniris
Искам и аз у вас  Embarassed Много нежни тапети .. красота


 lalalala cook tv хи-хи-хи заповядай!

# 56
  • Мнения: 280
Аз планирам да правим детската бледо лилава, мебелите ще са тези, а тoва са пердетата.

Разкошен избор! Grinning Гуш, а мебели на тази фирма предлагат ли се в България?

# 57
  • На плажа
  • Мнения: 1 107
Гуш,разкошни пердета,останаха ми очите.От къде са и колко им е метъра?

# 58
  • София
  • Мнения: 2 896
Гуш,разкошни пердета,останаха ми очите.От къде са и колко им е метъра?

от Магазин Сара на Подуне, но съвсем не помня цената, защото съм ги купувала пред иповече от година.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 896
Аз планирам да правим детската бледо лилава, мебелите ще са тези, а тoва са пердетата.

Разкошен избор! Grinning Гуш, а мебели на тази фирма предлагат ли се в България?

не, не се предлагат, но можеш да си поръчаш обикновени чамови от масовите, които се продават, да ти ги боядисат в бяло. Една мама тук от форума беше направила така (май Никол беше, питай я на ЛС)

Общи условия

Активация на акаунт