ПЛЕВЕН - 82

  • 15 571
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Джина, погледни тази рокля. Ако ти хареса мога да попитам дали я пазят все още.
http://viki2004.multiply.com/photos/album/19/19#1

# 16
  • София
  • Мнения: 9 857
Да се запиша и аз в темичката.
И тук времето беше чудесно,голямо шляене му ударихме ние. Grinning

# 17
  • Мнения: 1 196
Валенце как сте, свикна ли?   Hug

# 18
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
 Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 189
Ето ме и мен в новата тема.Сутринта занесох урина,взеха ни й кръв,Хриси нали е герой ни гък ни стон издаде,лаборантката беше очарована от нея.Голяма разходна му ударихме,даже бебка яде в Историческия LaughingВзех навръщане изследванията,кръвта е О.К.,но имаме бактерии в урината и трябва да нося стерилна,някой ако знае как става,моля да пише на ЛС,че на моето Педи не й се обясняваше...Иначе от Дега-а не усещам никакъв ефект и от днес сме пак на кърмене+АМ,не мога да си държа детенце гладно,искаше ми се само да кърмя още поне месец,но....почваме и пюренца,пък дано Хриси започне да наддава...Та така,иначе цял ден бяхме навън-голямо митльосване,голямо чудо...
А Бобсън на Блек Чери е станал цял мъж,за отрицателно време най-послушно си изпапка пюренцето.Браво на него Peace
Някой да знае от къде мога да си купя малък термос?Че ще ми трябва за разходките newsm78

# 20
  • Плевен
  • Мнения: 239
Хриска е голям герой. Simple Smile
Термоси има в Кауфланд. Аз от там си купих малък. Peace

# 21
  • Мнения: 645
и аз си купих термос от магазин за домашни потреби Peaceвместо да тичам до микровелето да топля водата за млякото,преварявам и наливам,много е удобен

# 22
  • Мнения: 22 427
Здравейте момичета, до неделя го дават хубаво време, което е чудесно, ще ходим по разходки. )))

мама на Христина, не знам как ще вземеш стерилна урина от бебе. Взимаш си едно контейнерче за урина, но бебето трябва да пишка директно в него. Ако има по ръба на шишето няма да бършеш с нищо, а директно затваряш така.
За АМ ок, дохранвай щом прецениш, но на 3месеца е доста малка за пюрета и това със сигурност няма да ви реши проблема с наддаването, най-много да се появи нов.
Изчакай според мен до към 5месеца най-добре.

# 23
  • Плевен
  • Мнения: 238
И аз съм на мнение че ви е раничко за пюрета,от тях няма да качите казвам ти го със сигурност и от личен опит,по добре АМ отколкото пюрета.Но ти си знаеш де,аз само си казвам мнението. Hug
Знам че много майки ги дават от рано и нямат проблеми,но не си заслужава да рискуваш да си навлечете някоя алергична реакция.Всичко от което има нужда на този етап може да си го набави от млякото няма значение дали кърма или АМ. Peace

# 24
  • Мнения: 5 616
И от мен запис в новата тема.

# 25
  • Мнения: 189
Аз купих от тези стерилни торбички за урината,но трябва да се залепи около устничките,а колкото и да е малка има мъхче,как ще я свалям...Ще се опитам с тях....Лека нощ от нас,утре пак ще сме из улиците...
Мирама,ти само из Сторгозия ли се разхождаш?И само след обяд ли излизате?Пиши,може да се видим из квартала утре Peace

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 973
 Hug

# 27
  • Мнения: 25
Здравейте на всички, току що видях че ми има името на първа страничка, а вече съм забравила кога съм писала (докато бях още бременна). Та приятно ми е - аз съм Теди, моята Яничка се роди на 23-ти май 2008 година във втора база, по естествен път. Тежеше 3,280кг и беше 49см. Сега вече е 8,600кг и 71,5см.
Много ще ми е приятно да си пиша с вас, ако ме приемете разбира се.

# 28
  • Мнения: 189
Теди Кръстева,добре дошла отново Hug
Моята маймунка още спинка,учудващо за нея...

# 29
  • Мнения: 560
Аз купих от тези стерилни торбички за урината,но трябва да се залепи около устничките,а колкото и да е малка има мъхче,как ще я свалям...Ще се опитам с тях....Лека нощ от нас,утре пак ще сме из улиците...
Мирама,ти само из Сторгозия ли се разхождаш?И само след обяд ли излизате?Пиши,може да се видим из квартала утре Peace

мама на Христина аз не можа да взема  урина със тези торбички. за момченца са супер но при момиченца не действат или поне аз не можах да се справя. затова я съблякох дадох , едно голямо шише чай взех едно стерилно контйнерче и зачаках. след около 30 мин работата стана.успях да събера много малко но беше достатъчно Peace

Общи условия

Активация на акаунт