Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
 Искам да попитам дали е възможно да се забременее още първият месец след аборт.
Искам също да попитам ако се случи така дали е възможно пак да се направи аборт по желание.

# 1
  • София
Искам да попитам дали е възможно да се забременее още първият месец след аборт.
Искам също да попитам ако се случи така дали е възможно пак да се направи аборт по желание.

Да, възможно е, но не е препоръчително. Матката не е възстановена.
Обсъди въпроса с гинеколога си. Тук никой не е лекар, за да даде адекватно становище.

# 2
По първият въпрос - възможно е, разбира се.
По вторият - доста неразумно, бих казала...

# 3
Напълно е възможно, но не е никак препоръчително.
Напълно възможно е и ако си направиш тест за бременност, да ти покаже положителен резултат, а всъщност да не си бременна.

# 4
  • София, откъм тъмната страна
Възможно е естествено, но не е хубаво. Когато направих спонтанен аборт доктора изрично ме предупреди поне 6 месеца да се пазя от забременяване, ако искам после всичко да е ок. Относно втори аборт веднага след първия се консултирай с лекар задължително!

# 5
Да!

# 6
Всичко е възможно!  Grinning Peace

# 7
Напълно възможно е!

# 8
Да,възможно е  Peace Но ако е така посети лекар  Peace

# 9
Знам,че е е малко безотговорно, но държа да отбележа, че се пазим.
Просто в началото на януари направих аборт по желание, но още не ми е дошъл цикъла и започвам малко да се притеснявам все пак.

# 10
Направи си тест  Peace.

# 11
  • Плевен
Знам,че е е малко безотговорно, но държа да отбележа, че се пазим.
Просто в началото на януари направих аборт по желание, но още не ми е дошъл цикъла и започвам малко да се притеснявам все пак.
Все пак отиди на лекар задължително,може да има и усложнение от аборта.

# 12
  • София
Тест скоро след аборт (по каквито и да е причини) може да даде фалшиво положителен резултат.

# 13
Не е рядко да ти закъснее след аборт  и най-вероятно е от това

# 14
 Разбира се, че е възможно да си бременна отново, веднага след аборта. Вероятността за забременяване веднага след аборт дори се увеличава. Има достатъчно видове предпазни средства....

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт