Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 70

  • 36 428
  • 293
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 634
Запис и от мен.

# 16
  • София
  • Мнения: 618
Ванче, недей така, твоята торта е политически коректна! ТОку-виж спретнали нещо по повода, ще можеш веднага да се включиш!  Laughing А кактуса...просто той ми е любимата ти торта...може би само змията му съперничи!  Laughing

Мисля, че и двете влизат в темата-Любовна Laughing Кактуса-с любов към свекитата, Змията - с любов към...........всеки да си го разбира Laughing

# 17
  • Мнения: 1 965
Ванче твоята от сватбеното предизвикателство ми е трудно да я класирам в романтичните та ще почакаш за някоя друга категория.

Ха така Ванче, дадоха ти червена светлина hahaha hahaha

Аааааааааа, много ви се моля! Изобщо не съм си и помисляла да си пращам сватбената торта... Някой нещо не е разбрал ми се струва.... Дори и да има сватбен конкурс, въобще не мисля да ги отварям тия там на тема ВЕСЕЛА БГ СВАТБА.   hahaha Нека си пробутват стандартните скучни китки, пръстенчета и бели гарги /гълъби/.  Crossing Arms  Аз моята торта я правих за вас, и тия лаври ми стигат.   Praynig Виж, ако дойде конкурс за "ЛУДОСТ НА ТОРТОПРАВЕЩИЯ" - ще се метна първа....  Close  ако и тогава ме отлюспят и не ме уважат..... ей го моста на Витиня.... скачам трупешката..... А за оная.... негърската.... просто се шегувах днес.... то е ясно....


Ванче, недей така, твоята торта е политически коректна! ТОку-виж спретнали нещо по повода, ще можеш веднага да се включиш!  Laughing А кактуса...просто той ми е любимата ти торта...може би само змията му съперничи!  Laughing
Ти само кажи че си идваш до БГ. Чакам те на аерогарата със торта КАКТУС, върху който сладко-сладко ще дреме кобра..... И ще бъде само за теб.

 Я моля ви се, се изредете по списък, да знаем кои участват този път и да ги подкрепим.

# 18
  • Мнения: 1 485
Запис за сега Peace

# 19
  • Мнения: 7 091
Ти само кажи че си идваш до БГ. Чакам те на аерогарата със торта КАКТУС, върху който сладко-сладко ще дреме кобра..... И ще бъде само за теб.

Ей такава приказка чаках от тебе Ванче! Само заради тортата да се прибере човек! Laughing Аз ще си го търся като наследство, да знаеш Wink Peace

# 20
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Пепи извинявай че оспамихме темата .... Embarassed


А кактуса...просто той ми е любимата ти торта...може би само змията му съперничи!  Laughing
Ти само кажи че си идваш до БГ. Чакам те на аерогарата със торта КАКТУС, върху който сладко-сладко ще дреме кобра..... И ще бъде само за теб.

Айде сега ... а ние да си седим на м..ната си нали!!!!

Я разкажи подробно за кактуса че съм му хвърлила око - та как точно го направи? Ако съм изтървала обяснението моля за извинение ще ходя да си го търся само кажи че съществува някъде.

Нашите хора:

Тандури

Наталина

Неизвестен БГ-автор

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 04:25 от shemet_neveroiaten

# 21
  • Мнения: 8 934
Здравейте момичета. Страхотни чудеса правите.

Навила съм е другата седмица да правя торта за рождения ден на дъщеря ми другата седмица, но никъде в София не намерих такава глюкоза. Някой може ли да ме упъти. Simple Smile

Благодаря ви!

Hug

# 22
  • Мнения: 1 965
alina_si в ПроМаркетите има ТАКАВА
shemet_neveroiaten - БОДЛИЧКА ПО БОДЛИЧКА . Направи покритието по-дебело. Само да вметна, преди да си попитала. Само с пръсти изтеглях "резенчетата". И на теб ще кажа. В основата на всяка бодличка цвръкни по една точица масълце например. Щото кактусите имат по едно мъхнато кичурче там. И ако имаш време, заобли топката и отдолу. Аз нямах.... Много ми се прави поправителен. Чакам повод. Тортата е правена на 27 Юли 2008. Ако ти се рови назад из моите постове, търси си коментарите и подробните обяснения. Показана е същия ден. Помня го със сигурност.
Тортата на неизвестния автор заслужава комплименти. Ще го/я подкрепя

# 23
  • Мнения: 8 934
alina_si в ПроМаркетите има

Моля те кажи ми къде има такъв магазин?

Hug

# 24
  • Мнения: 1 965
alina_si - http://www.promarketbg.com/zanas.php
Аз пазарувам от Младост.

# 25
  • Мнения: 373
Аз понеже си дочитах от предната тема и още съм под въздействието на "възрастната италианска дама" на Нелка, искам само да кажа, че известно време ще се въздаржа от показване на снимки на мои торти. Както казват по нашия край "ИСРАМ МЪЙ", че имам един шкаф с джунджурии и най-сложните ми захарни творения са 3 мишки. Нелка, ако това е направено с поръчни материали, ти определено вдигна летвата.  newsm20

# 26
  • Мнения: 310
но пък и никой няма да тръгне да ти го гледа с лупа, тъй че пробвай смело! Simple Smile

Tandoori аз засега само разпитвам, че не мога да си намеря повод.Вкъщи никой не обича да яде сладко (включително и аз) та чакам повод, че и аз искам да спретна една торта  Crossing Arms

Има ли някоя торта от библиотеката, която не е подходяща за покриване с чаршаф и изобщо има ли такива торти?

# 27
  • Карнобат
  • Мнения: 177
Записче за сега. Не мога да видя на Нат тортата.

# 28
  • Мнения: 11 607
Не помня кой бе писал,че съм пробвала наред всичко от тортената библиотека......Така и така съм я започнала.....Да попитам - защо руска мастика 2 ми стана малко ронлива? И мога ли да спася положението и как?

Благодаря! Извинявам се за елементарния въпрос!

# 29
  • някъде на юг
  • Мнения: 280
Записче за сега. Не мога да видя на Нат тортата.
И аз Praynig

Не помня кой бе писал,че съм пробвала наред всичко от тортената библиотека......Така и така съм я започнала.....Да попитам - защо руска мастика 2 ми стана малко ронлива? И мога ли да спася положението и как?

Благодаря! Извинявам се за елементарния въпрос!
Аз веднъж бях прекалила с водата и ми се ронеше ужасно, прибавях още захарслагах в хладилник..... но с триста зора направих едни цветенца за фигурки или покритие абсурт.Поне при мен беше така.Ако някой се е справил да каже.

Общи условия

Активация на акаунт