Лунна диета - 09.02.09 понеделник, 16:48 ч - ПЪЛНОЛУНИЕ

  • 4 939
  • 99
  •   1
Отговори
  • Банкя
  • Мнения: 823

ЛУННАТА ДИЕТА ЗАПОЧВА НА:09.02.09 понеделник, 16:48ч
И СВЪРШВА НА:10.02.09 вторник, 17:18ч.

ФАЗАТА Е ПЪЛНОЛУНИЕ

Известно е, че Луната диктува не само океанските и морски приливи и отливи, но влияе по подобен начин и на човешкото тяло, съставено предимно от вода.

Много диетолози препоръчват на пациентите си т.нар. лунна или течна диета:

Тя се основава на цикличността на лунните фази и регулира по естествен начин състоянието на течностите в организма. Освобождава тялото от вредни вещества и токсини, натрупани вследствие на неправилно хранене.

По време на диетата, която продължава най-малко едно денонощие, е добре да се приемат само течности - минерална вода, плодов чай без захар, прясно изцедени плодови и зеленчукови сокове, много малко рядко кафе без захар.

Вторичен ефект от диетата е, че отслабвате постепенно - за месец могат да се свалят от 1 до 3 кг.

Диетата се прави веднъж седмично според фазите на луната.Тя започва в определен час, който съвпада с началото на съответната фаза, и приключва след 24 часа и 30 минути. Ден преди това е добре да намалите количеството на храната, която поемате.

Не се колебайте, опитайте, за да се освободите от стреса, негативизма, омразата, нарцисизма и звездоманията!

Подвластни на Луната
Това не е метафора. Още нашите прабаби са забелязали, че организмът ни реагира на лунните промени. Ако познавате фазите на Луната и какво е подходящо за тялото ви в този период, можете да си помогнете в поддържането на добра форма.

* В периодите на намаляващата Луна е подходящо да подрежете връхчетата на косата си и тя ще расте по-бързо. В този период всичко, каквото хапнете, има опасност да “залепне” по вас.

* По време на пълнолуние останете на очистителен билков чай. Много подходящо е времето и за така нар. лунна диета: от обяд на първия ден на пълнолунието до следващия ден пак по обяд останете само на течности и плодове. Усилията ви ще се възнаградят богато. Този период е подходящ и за основно почистване на лицето. Най-добре е да отидете в козметичен салон и да направите серията поддържащи процедури.

* В периода на растящата Луна пийте очистителни чайове. През това време всяка диета ще даде резултат. Но внимание - това не са дните, подходящи за студено къдрене или за боядисване на косата.

* Новолунието е период, през който всички, които искат да понапълнеят, могат да се подложат на специална диета - повечко тестени и сладки храни, банани, пълномаслено мляко. Ще сложат килограми. И обратно - жените, които искат да запазят фигурата си, трябва да са внимателни с храната през този период. Времето е подходящо за повече движения и физическо натоварване.



Не забравяйте по време на диетата да пиете колкото се може повече вода - минерална или изворна и прясно изцедени сокове.

Алкохолът при диетите е направо забранен, ако не можете да се сдържите или има някакъв повод най-добре е чаша бяло вино.

Ако сте напълно начинаещи в спазването на лунната диета, то може да започнете първо само с някоя от фазите на луната /т. е. да сте само на течности само веднъж месечно/, а по-късно да включите и останалите.

Когато организмът ви влезе в крак със здравословния начин на живот ще забележите, че не ви се яде толкова зверски.

Ако комбинирате диетата с танци, фитнес, плуване, туризъм или дори с най-обикновен джогинг още от сега започвайте да мислите за нови дрехи през лятото.

Има няколко възможности/варианти за спазване на лунната диета:

1. за 24 часа и 30 минути по време на фазата;
2. в рамките на 3 дни или тридневка (деня преди фазата, самата фаза и деня след фазата), тоест започва се 24 часа преди началото на фазата и се приключва 24часа след края й. През допълнителните 2 дена може да се консумират и плодове;
3. за 4 дни по примерна диета на съфорумка, която започва 3 дни преди фазата и включва самата фаза като 4-ти ден (препоръчва се да се прави само веднъж в месеца) - примерно меню:

Първи ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша кисело мляко и 1 ябълка,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша цитрусов сок по избор,
преди лягане – чаша билков чай с лъжичка мед.

Втори ден
При събуждане изпийте чаша вода и сок от половин портокал,
Закуска – чаша билковчай с лъжичка мед,
10 часа – сок от един портокал и един лимон,
Обяд – чаша зеленчуков сок,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – смачкана на пюре ябълка,
преди лягане – чаша диуретичен чай с лъжичка мед.

Трети ден
При събуждане изпийте чаша билков чай с лъжичка мед,
Закуска – чаша кисело мляко и разбит на пюре банан,
10 часа – чаша сок от грейпфрут,
Обяд – чаша зеленчуков сок и сок от два портокала,
Следобедна закуска – чаша билков чай с лъжичка мед,
Вечеря – чаша билков чай,
преди лягане – чаша билковчай с лъжичка мед.


Няма да има ефект от лунната диета, както добре знаете и от всяка друга, ако веднага след като минат 24-те часа и половина се натъпчете с калории. Най-добре е да се спазват класическите съвети – нетлъсти меса, повече зеленчуци и плодове. Да се предпочитат задушени, варени и печени храни, пред пържени.

За да запазите свалените килограми, след като приложите лунната диета, добре е да направите захранването постепенно с леко меню. За препоръчване е да се готви на пара. Яжте основно плодове и зеленчуци, като наблягате на моркови, зеле, тиквички, целина, зелена салата, домати, краставици. За овкусяване на салатите използвайте зехтин и ябълков оцет, без готварска сол. Храната трябва да се приготвя така, че да запази вкусовите си качества без добавяне на много подправки.

Всички фази на луната можете да откриете на http://www.astrohoroscope.info/moon.htm или на http://dichev.com/blog/interesting/lunar-phases-2009/ (но коригирани + 2 часа).

# 1
  • Мнения: 242
привет момичета!
хайде първа!!!!  newsm44
благодаря АКСИ за красивата ни темичка. този път пак съм се зарекла на тридневка, пък ще видим, таман в събота ще си имам парти вкъщи заради малкия рожденник и в неделя -хоп разтоварване...кой ще дояжда тортата   newsm78 ?
пожелавам успех на всички!!!!

# 2
  • New Zealand
  • Мнения: 871
записвам се за 3-дневка Simple Smile

# 3
  • Мнения: 40
Запис за 24ч. Peace

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Аз съм за 24 часа Peace

# 5
  • Мнения: 6
Запис и от мен   bouquet 

# 6
  • Мнения: 3 822
За предната фаза се опитах и плодове да не ям. Само на един сок от банан. Затова вечерта не издържах. Не се натъпчих, но и не успях да изкарам, затова сега ще карам тази фаза по-спокойно. Ще си включвам и плод и надявам се да стане. Аз вече почти две седмици съм така на ограничено ядене. Не е правилно, но да ви кажа не знам защо, но си дава резултати. Не се тегля, защото килограм не би ме успокоило, но по дрехите си усещам все повече. Според вас възможно ли е или се заблуждавам нещо?

# 7
  • Мнения: 2 803
Записвам се за 24 часа. Peace На предната фаза свалих 1 кг. дано да задържа. Peace

# 8
  • Мнения: 206
Здравейте Simple Smile

И от мен запис за повече от 24 часа Peace
Предния път смъкнах 1 кг, но сега като се меря съм го върнала Confused  Но по дрехите и като се гледам изглеждам отслабнала newsm78

# 9
  • Мнения: 7 700

запис за понеделник и вторник  Peace

# 10
  • Мнения: 1 142
Благодаря ти АКСИ за новата темичка.И аз се записвам за 24часа.

# 11
  • Мнения: 0
За 24 ч., а може би тридневка ...   Thinking
  Praynig

# 12
  • Мнения: 473
Този път се записвам за 24ч. защото като кажа повече и се дъня  Mr. Green
Акси, благодаря и извинявай  Embarassed   bouquet

# 13
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
И аз съм с вас този път - за 24 часа.  Grinning

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ади и аз пак тук  Wink

# 15
  • Мнения: 920
И аз да не остана по -назад Grinning

# 16
# 17
# 18
  • Земя създадена от Бог Mallorca
  • Мнения: 69
Здравейте!!!
Искам и аз да направя 24 часова,но имам въпрос....след като не съм в България,а на
часова разлика /-1 час/ то трябва да започна диетата в15.48 до 16.18 на 10.02.09
Така ли трябва да е newsm78

# 19
  • plovdiv
  • Мнения: 112
Момичета с вас съм....струва ми се поносимо 24 часа на течности.Надявам се да успея

# 20
  • Мнения: 52
А знаете ли,че от предното лунуване стомаха ми се е посвил и нямам апетит,хапвам по малко и съм много щастлива от това.А дали ще има значение,ако в понеделник започна на обяд и завърша във вторник по обяд,т.е.да изместя с няколко часа.Просто по това време ще съм си вкъщи,не ми се иска да пропускам,по пълнолуние се свалят най-много кг?

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 17
привет момичета!
хайде първа!!!!  newsm44
благодаря АКСИ за красивата ни темичка. този път пак съм се зарекла на тридневка, пък ще видим, таман в събота ще си имам парти вкъщи заради малкия рожденник и в неделя -хоп разтоварване...кой ще дояжда тортата   newsm78 ?
пожелавам успех на всички!!!!


мама на Викито,имам един въпрос към тебе?Как си свалила тези килограми и за колко време ги свали?Моляте кажи ми
.

# 22
  • Мнения: 535
Записвам се и аз за 24 часа  Peace

# 23
  • Банкя
  • Мнения: 823
Здравейте!!!
Искам и аз да направя 24 часова,но имам въпрос....след като не съм в България,а на
часова разлика /-1 час/ то трябва да започна диетата в15.48 до 16.18 на 10.02.09
Така ли трябва да е newsm78
Предполагам, че имаш предвид СЕТ (централно европейско време). Ако е така, ДА, трябва да започнеш в 15:48ч в понеделник до 16:18ч във вторник. Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 535
Хайде и аз пак с вас. Предният път не се включих, понеже имах рд...но сега ще съм стриктна....за 3 дни
Успех на всички

# 25
  • Мнения: 958
И аз започвам от днес, днес чай, кисело мляко и плодове newsm10Дано удържим всички smile3521
Слагам чайче Hug

# 26
  • New Zealand
  • Мнения: 871
днес съм на ябълки и чай Sunglasses

# 27
  • Мнения: 270
Здравейте лунички приемате ли нови  Wink.Мисля и аз да се включа при вас пък дано да успея да устоя на глада  Embarassed.Предишното лято спазвах луните няколко пъти и бях много доволна от резултата,но дойде зимата започнах доста да похапвам и резултата е на лице +7кг. Embarassed направо ме е срам от себе си,та си мисля да започна пак с лунуването и дано ги смъкна тия килограми.Успех на всички  Hug.

# 28
  • Мнения: 16
ще опитам 24ч. Peace

# 29
  • Мнения: 1 380
Aкси, благодаря ти, че този път  ти си направила темата. smile3501 smile3501 smile3501
Много добре е оформена.Съдържа цялата информация, която ни е нужна....
Моля те продължавай  да пускаш новите теми..... Hug Hug Hug
Запис за 24 часа. Peace

# 30
  • Мнения: 252
Тъкмо се чудех има ли вече лунуващи.
 Запис и от мен за 24ч.
Aкси, благодаря ти за темичката. Наистина съдържа добра информация.

# 31
  • Мнения: 2 199
Понеже виждам късно темата ще ви подкрепям само 24 часа  Hug

# 32
  • Мнения: 1 258
И аз запис за 24 часа.този път няма да се издъня Flutter

# 33
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ади днес кой ял , ял до 16:48 ч  Mr. Green


 Hug

# 34
  • Мнения: 7 700

кафе и сокче 

има толкова много време до сряда сутрин  Twisted Evil

# 35
  • Банкя
  • Мнения: 823
Тъй като пропуснах тридневката, тоест не можах да започна от вчера на плодове, реших от днес до 16:48 на плодове, после само течности, а във вторник след 17:18 до вечерта пак само на плодове. Нормалната храна ще я вкусвам чак от сряда. Да но си изпълня плана. Praynig

Desss Честит нов аватар! Hug

# 36
  • Мнения: 249
запис за 24 часа
Акси   bouquet

# 37
  • Мнения: 206
Аз от днес съм на линия. Само един чай с мед и вода Simple Smile
Дано да издържа Rolling Eyes

Успех на всички Hug

# 38
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,
Може ли да се присъединя към вас?
За първи път правя тридневка, дано устоя. Започнах с диетата между Коледа и Нова Година за пречистване и разтоварване. Резултатът е 1 свален кг. до сега Simple Smile А от януари месец и майка се включи.
Желая успех на всички!
 

# 39
  • Мнения: 242
ок, от снощи не можах да започна, че бях много гладна , но днес съм на линия! до сега съм на кафе и вода   Peace

# 40
  • Мнения: 1 234
Започнах тридневка  Hug

# 41
  • Мнения: 235
Аз съм за 25ч.  Grinning

# 42
  • Мнения: 85
Акси, хубава темичка  bouquet

Аз преди време спазвах лунния календар - при пълнолуние карах по 24ч. на мин.вода и чай. Ама не помня да имах свалени килограми newsm78 Ти сваляш ли така? Кажи ми при всяка фаза ли спазваш диета?

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 14:59 от mimoza°

# 43
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Абе аз мислех да направя тридневна, но нещо вчера ми се размина, така че твърдо само за 24 часа ще съм. Всъщност за малко повече от 24 часа, защото мисля да изкарам на вода до сряда сутрин. Grinning

# 44
  • Мнения: 814
 Peace
И аз съм с вас на фрешчета и вода за 24 часа !
Успех на всички  Hug!

# 45
  • Банкя
  • Мнения: 823
Акси, хубава темичка  bouquet
Аз преди време спазвах лунния календар - при пълнолуние карах по 24ч. на мин.вода и чай. Ама не помня да имах свалени килограми newsm78 Ти сваляш ли така? Кажи ми при всяка фаза ли спазваш диета?
Hug
По принцип се опитвам да я спазвам на всяка фаза.
За няколко месеца миналите пролет и лято така свалих последните си излишни кила от бремеността. Сега спазвайки задържам сваленото, като през останалите дни в седмицата не се ограничавам изобщо. Naughty
От моя опит съдя, че ако човек има излишни килограми за сваляне, главно такива, които не са качени от преди много години, лесно и здравословно може да ги свали.
А ако съчетая диетата и със спорт, сигурно ще вляза в много добра форма, ама пусти мързел и липсва на време... Rolling Eyes

При всички случаи диетата действа пречистващо на организма, а като имам предвид какви боклуци ядем, направо си е необходимост да я спазваме. Peace

# 46
  • Мнения: 252
Айде момичета който ял, ял, който не е ами.... да е . То аз днес освен плодове и малко макарони друго не ядох де, ще видим до кога ще ме заситят, но си взех чай от мента и започвам да си лекувам нервите. Grinning

# 47
  • София
  • Мнения: 188
Момичета и аз съм с вас  Hug Hug Аз си позволих да хапна само две сармички на обяд и това е  Mr. Green Аз вече почнах, утре ще докладвам  Grinning

# 48
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, лунни красавици!


Присъединявам се и аз към вас  Hug

Отдавна не съм лунувала, но се надявам този път да успея с ваша помощ   bouquet

Успех на всички! Hug

# 49
  • Мнения: 154
24 4аса и от мен , а може ако реша и повече  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 206
Момичета, как сте? Издържате ли? Нали вечер е най - трудно Confused
Аз все още издържам, но скоро ще лягам. Утре ще е по - лесно

Успех Hug

# 51
  • София
  • Мнения: 188
Момичета, как сте? Издържате ли? Нали вечер е най - трудно Confused
Аз все още издържам, но скоро ще лягам. Утре ще е по - лесно

Успех Hug


Засега успявам  Hug Ама и залъгвам уж с оцет (ябълков) и убива моментално апетита... С оцета за първи път го ползвам и нищо няма да ми стане да го ползвам, само когато лунувам. И лунуването ми е за първи път де  Crazy Crazy

# 52
  • Мнения: 535
ГеритO , как го пиеш оцета  Shocked Това за първи път го чувам  Crazy
Аз съм ок, карам на чайче и се чувствам отлично, защото знам, че утре ще съм по-лека  Party

# 53
  • София
  • Мнения: 188
ГеритO , как го пиеш оцета  Shocked Това за първи път го чувам  Crazy
Аз съм ок, карам на чайче и се чувствам отлично, защото знам, че утре ще съм по-лека  Party
Малеее, ама то и аз как го обясних  ooooh! ooooh! ooooh! С една супена лъжичка в топла чаша вода (дори имаше такава тема за това)... По принцип имам уж гастрит, обаче ми подейства добре, но няма да прекалявам. Само, когато изпитам зверски глад. Сега въобще не съм се сетила за ядене.  Crazy Но и аз се чувствам добре като за първи път... Иначе си държиме фронта, нали  Mr. Green Няма да се предаваме, я!

# 54
  • Мнения: 535
Мерси за разяснението  Hug
Според мен за успешното лунуване най-важна  е нагласата  Peace

# 55
  • Банкя
  • Мнения: 823
Добро утро!

Фреш и кафенце за закуска...


А вчера изкарах само на течности, един банан и една ябълка и едно малко прегрешение точно преди началото на фазата (няколко кръгчета bake rolls) Embarassed.
Снощи пих фреш, досега за днес сън само на показаното на снимките.
Мисля/надявам се, че няма да имам проблем да издържа. По-трудно ще ми е като се прибера довечера след работа, да съм само на плодове, но ще се опитам.
Иначе качените почти 2 килограма след миналата фаза (няма такова наплюскване, каквото направих аз ooooh!) вече ги няма. Grinning Дано ги задържа. Praynig

Успех, лунички! Hug

# 56
  • Мнения: 1 142
Добро утро момичета.За сега без проблеми съм на линия.Пия си първото сутрешно кафе,та да почерпя и вас.

# 57
  • Мнения: 1 234
Добро утро и от мен  Hug Вчера дообяд бях само на кафенце и мандаринки, а вечерта на фреш портокал, чай. Сутринта започнах с фрешче и сега си пийвам кафенце. Мисля утре на плодове да я карам, да видим какъв ще е резултата от тридневката.

# 58
  • Мнения: 2 803
Здравете момичета! Как сте? Вчера наобяд хапнах една активия и купичка с мюсли, вечерта фреш от грейпфрути и днес съм на едно кафе ама с кафява захар  ooooh!, че иначе ми горчи.  Cry
Успех на всички! Party

# 59
  • Мнения: 920
Добто утро и от мен! Вчера бях на два домата и един айрян.
 Сега и аз  си пия кафето, че без него е мноого зле Laughing
Успех на всички!

# 60
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте, момичета! Hug

Вчера изкарах учудващо безпроблемно вечерта, а днес още малко остана  Laughing

Мерси за кафетата и сокчетата   bouquet

# 61
  • Мнения: 206
Привет момичета Heart Eyes

Аз от неделя вечерта съм само на кафе, вода и чай с мед Crazy  Повлякла съм и мъжът ми с мен Laughing
Каза, че иска и тази вечер да не ядем нищо, чак утре сутрин Rolling Eyes
Дано да издържим.....
Мисля, че ще успея защото се чувствам доста добре. Толкова много е енергия и бодрост имам Grinning
че вчера едва заспах ooooh!

# 62
  • Мнения: 184
запис и от мен.от скоро започнах с лунуването,но резултатите ми харесаха-за 24 часа-1.400 кг.карам само на вода ,чай без мед,кафе-горчиво разбира се ,сока на 1 портокал и 1 лимон,и сок от зеленчуци,веднъж на ден,като изтисквам и копър и магданоз.ами това е,надявам се да постигна желаните за сега кг.-за около месец с лунуване и с японско чудо,а за след това имам още 10-ина кг.за сваляне.тях мисля да смъкна по-плавно с 90 дневната диета.от 01.02. да сега съм -5.5 кг.

# 63
  • Мнения: 2 274
Аз пък съм гладна в ума си  Sad. В смисъл стомахът ми не къркори, но умът ми крещи - Хапни си супичка  Joy! Незнам как да го надвия  Tired!
ASITA5, това не е ли прекалено бързо сваляне на кг? Доколкото съм чувала не е полезно за теб самата толкова бързо да сваляш. От друга страна - де да можех и аз такааааааааа  Rolling Eyes, но вече месец и нещо немога да преборя едни 7 кила. Свалила съм едва 3  Confused.

# 64
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Хайде, малко остана до финала.  Grinning
Аз не бях лунувала от поне 10 години. А преди го правех редовно - не за отслабване, че тогава нямах нужда, а за пречистване на организма. И много си ми беше добре. Но после кой знае защо зарязах тази традиция.  Thinking Обаче сега се чувствам отлично и мисля по пълнолуние и новолуние да се срещаме вече редовно.  Peace

# 65
  • Мнения: 1 142
Остнаха около 3 часа,но не издържах  #Cussing out.Успокоявам се,че вчера почнах от по-рано.Успех на всички останали.

# 66
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Да се похваля - 1,5 по-малко след вчерашния ден на вода!  newsm44
Днес карам на ябълки, а от утре минавам на житната диета. До пролетта ще съм отново стройна!

# 67
  • Мнения: 270
Здрасти и от мен аз още одържам фронта  Tired ама вече съм много гладна,дано успея до 18 ч. да не прегреша пък после мисля да си хапна някое плодче  Simple Smile,мисля до утре да ми е това пък да видя какво ще стане накрая.Айде момичета малко остана дано издържим  Hug.

# 68
  • Мнения: 916
Mомичета, не се предавайте! Стигнали сме до тук...няма на финала да се излагаме! Mr. Green

Ето малко стимул:

ASITA5 , с японската ли ги смъкна тези 5 кг?

# 69
  • Мнения: 252
Да още малко остана, не се предавайте.  PeaceАз уж още не съм гладна, ама.... нищо не се знае. Мисля и аз да остана на плодове тази вечер, че и утре до обед , правя 90-дневната диета.

# 70
  • Мнения: 184
да, с японската и с лунуване 2-ри път за тези 10 дни.искам да отбележа само ,че на 4-ти ден,имах доста голямо прегрешение/тестяно и сладичко/,откъдето имам + 400 гр.и учудващо защо на 5 -ти ден за вечеря риба със салата имам +300гр./може би защото бяха подправени със сол и олио предполагам/.ами равносметката е ,че сега трябваше да са -6.100кг. а не -5.400.общо взето в съчетание  с  лунуването ми се отразява по-добре.иначе японското чудо съм го пробвала преди но само до 6-ти ден съм стигала и резултата тогава беше - 5 кг.

# 71
  • Банкя
  • Мнения: 823
f1ST14ka Стимулът е страхотен, само дето лунната диета при мен не дава такъв ефект в горната част на тялото. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

А иначе още се държа, само дето притичвам ката час до WC-то. Mr. Green
Определено ще издържа до 17:18, но да видим дали ще устискам довечера само на плодчета. Rolling Eyes

# 72
  • Варна
  • Мнения: 535
Момичета и аз се държа за момента....обаче WC-то е запазено само за мен, през 10 мин съм там....и при вас ли е така  Embarassed

# 73
  • Мнения: 252
Да и аз така, абинирах се днес за WC-то, ама то нали това е идеята с изчистването на токсините. Само половин час още и утр сутрин хвалби на кой как му се е отразило, поне аз тогава мисля да се тегля де.

# 74
  • София
  • Мнения: 188
Момичета, аз свалих -1 и нещо си, че моя кантар е механичен...  Обачеее, майка ми купи дюнер и нямаше измъкване  Sad Sad Не знае, че пазя диети  ooooh! Дано да не ми се отрази зле  Sad

# 75
  • Мнения: 916
f1ST14ka Стимулът е страхотен, само дето лунната диета при мен не дава такъв ефект в горната част на тялото. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

За съжаление и при мен няма такъв ефект, то ако имаше всеки ден щях да съм на лунна! Mr. Green smile3521

ASITA5, много добър резултат! И аз искам да я пробвам японската, обаче тия яйца много ме притесняват>

# 76
  • Банкя
  • Мнения: 823
Да се отчета - 1,6кг newsm68 и това при положение, че снощи не устисках и вечерях нормално.
Сега ако се стегна и не прекалявам пак с яденето, предполагам, че ще ги задържа. Peace

# 77
  • Мнения: 1 234
И аз да се отчета с хубав резултат - минус 2 кг., за 2 дни, днес продължавам на плодове  Simple Smile И мисля и аз като Акси, да не прекалявам с яденето, че поне да ги задържа до следващото лунуване, маааааксимум половин кг си давам в плюс  Wink

# 78
  • Мнения: 249
аз съм минус 1

# 79
  • Варна
  • Мнения: 535
-0.100kg само  Cry

# 80
  • Мнения: 6
-1 и от мен

# 81
  • Мнения: 2 199
-1.4  Laughing
Продължавам и днес   bouquet

# 82
  • Мнения: 242
аз днес продължавам, няма да успея да ги направя 36 часа , ама поне 48.... , защото вечерта на 09, малко хапнах ,че ми причерня от глад , а то взе ,че ми и дойде МЦ - сигурно затова ми е било и толкова гладно. сега като си помисля на последното пълнолуние пак бях с МЦ  newsm78 - май така ще си карам - с много глад и видими резултати чак след три дни  Laughing

# 83
  • Мнения: 252
и аз съм -1  newsm44

# 84
  • Мнения: 206
Bubuto - не се натъжавай Naughty
Колкото си по-слаба, толкова по-малко ще смъкваш Peace
Аз съм - 0,5
Остават ми още 1,5 кг

# 85
  • Мнения: 1 142
Аз нали не успях последните 2.5часа да устискам,но сега се премерих 55кг.Доволна съм.

# 86
  • София
  • Мнения: 1 950
Здравейте , момичета! Hug

Чак сега имам възможност да се включа с резултата

Вчера си изкарах лунната диета , но я прекратих малко по-рано,  Crazy

Днес имам -500 гр, малко но от сърце Laughing

Мисля следващият път да се включа при вас пак за един ден  Peace

Браво на всички с по-големи резултати  smile3501 smile3501 smile3501, а останалите - да не се отчайваме, важно е постоянството  newsm10

# 87
  • у дома
  • Мнения: 258
И аз успях да я изкарам, почти -1 кг. ми е разликата...Но съм пред МЦ и резултатът е по-незабележим. Друг път съм се чувствала "по-спаднала" Simple Smile

# 88
  • Мнения: 564
Браво на успелите!!!!!!
Аз не можах да не ям този път, както и по пълнолуние принципно! Такъв необясним глад ме гони точно в тази фаза, чее не знам!!! Не съм качила нищо въпреки, че похапнах ( естествено стараех се да не ям МНОГО  Rolling Eyes )
Като започне на намалява луната, по-лесно гладувам.. нямам идея защо..
Лек ден и до лунуване  Hug

# 89
  • Мнения: 535
И аз пробвам да изкарам поне и днес, до утре наобед се надявам да устискам  Praynig Засега: -1,5  Peace
Днес хапнах засега 2 ябълки и 1 портокал, дано да не се проваля довечера, че вече ми стърже-е-е-е  ooooh!

# 90
  • Мнения: 2 803
За щастие издържах, но нали днес съм рожденичка и довечера сигурно пак ще си хапна подобаващо. Нищо следващия път, на следващото лунуване .

# 91
  • Мнения: 206
Doro - Честит Рожден Ден newsm59  party023 Tada hbday

Пожелавам ти много щастие, здарве, успехи и желаните от теб килограми и тяло скоро Peace

# 92
  • Мнения: 564
Доро, ЧРД   bouquet  bouquet  bouquet

# 93
  • Мнения: 2 803
Благодаря за пожеланията!  bouquet Hug Много сте мили!  bouquet Hug

# 94
  • Банкя
  • Мнения: 823
Честит Рожден Ден, Doro!
Много здраве и щастие,
успехи и късмет
и много, много любов!

# 95
  • Мнения: 154
аз лунувах 2 дни и половина като 1 ден от тях не беше заплануван , просто не се прибрах вкъщи. Та 2 дни и половина бях само на 2 4ая и половина , днес се чувствах ужасно гладна като се прибрах и си направих 400 г задушени броколи с малко сол и нискомаслено сирене с малко шарена сол. Попринцип се опитвам и да съм на диета освен лунуването.

# 96
  • Мнения: 242
днес към 15 часа хапнах за обяд - така че изкарах към 44 часа например, ама съм доволна.като ми свърши МЦ ще се премеря , защото сега са чувствам плондер   #Crazy , иначе по панталоните усещам че нещо се е случило  Joy




Честито на Доро !!!! Пожелавам ти страшно много щастие и здраве ,всичко друго се постига !!!!НАЗДРАВЕ

# 97
  • Мнения: 249
Честит Рожден Ден Доро, много здраве ,любов и късмет

# 98
  • Мнения: 2 803
Благодаря ви още веднъж за пожеланията.   bouquet Hug Сега след празник се чувствам доста натежала. Нямам търпение за следващото лунуване. newsm39

# 99

Общи условия

Активация на акаунт