Различията м/у мъж и жена

  • 2 681
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 15 619
Ми щото ако жените бяха като мъжете, а мъжете като жените, пак нямаше да има разлика.  Laughing
Желязна мъжка логика. newsm47

# 46
  • Мнения: 183
Какаво да ти кажа Луне - повечето професии са в мъжки род  както и думата МАЙСТОРЕ  Peace Но относно красота,емоционалност,чувства и обич там вече може да се говори предимно  в женски род  PeaceТака например се казва милосърдна сестра(мед сестра)няма  мъжка сестра!!  Laughing Laughing Има и жени мъжкарани,както и мъже женчовци  Laughing НО на един мъж не му отива да плаче -да се просълзи-да,да му се напълнят очите -да,но да фане да реве и ридае -не му отива изобщо!! За това е и израза -дръж се  като мъж не като п..а!! Не казвам,че трябва да си дебелокож и безчувствен, но такава е природата, по малко емоционални,по малко чувствени,по небрежно елегантни  Wink Жените са обрато лесно раними,чувствени и емоционални!! За красота вече може да се спори,защото и при двата пола си има лидери,както и за певчески данни, НО един баща никога не може да замести майчината любов колкото и да се старае ,една жена  никога няма да забрави родилната болка !!

# 47
# 48
# 49
  • Мнения: 2 563
Кой е по-практичен, по-логичен като цяло, мъжът или жената?

Това са безсмислени въпроси. Просто сме различни - като физиология, нервна система, като културни роли. Няма "по".

Пример: мъжът ми много трудно говори за емоции. Аз пък много лесно. Това понякога ми помага, понякога ми пречи. Същото и при него.

# 50
  • Мнения: 171
Присъединявам се към почитателите на "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния".
А иначе какво да кажа, разликите са достатъчни, за да можем да се допълваме.

Един възрастен колега казваше - ти да си чувала за "мъж многомашинник?!?" Wink

Забавлявам се с упоритите твърдения, че жена-шофьор и негър-скиор... Макар, че понякога си е вярно

жени зад волана- уникална компилация

Наскоро споделих в смесена компания, че винаги съм мислела, че първото забърсване на онази пръчка за измерване на маслото е просто защото съответния мъж, който прави съответното упражнение недовижда.   newsm78 Добре де, не било заради това.

Пълна съм с други предимства. И едно от тях е, че не се пъна да съм мъж!

Важното е да става купон!  Crazy



# 51
# 52
  • Мнения: 1 174
Ако има някакъв проблем, мъжете търсят решение, а жените съчувствие и съпричастност. Прост пример: имаме вкъщи едно цвете - бананова палмичка, нещо почнаха да й кафенеят листата. Мъжа ми се прибира и аз му казвам: "Ох, палмичката май ще умре, много е зле...", а всъщност малко преувеличавах, мислех да преместя саксията на по - слънчево място, да я поливам по - често и смятах, че ще се оправи. От него очаквах да чуя: "Да бе нещо много зле ми изглежда, ама ще се оправи няма страшно". Аз както писах по - горе си бях наумила какво ще направя, за да се оправи растението, но мъжа ми само изсумтя, не бях сигурна дали ме е чул даже. Обаче на другия ден се прибира от работа и какво да видя: купил пръст за цветя, тор, някакъв препарат за подсилване на растения и по - голяма саксия  #Crazy.   Човека просто взел мерки  Joy . Подава ми ги тези неща и казва: Ако все пак умре палмата ще ти купим друга, не се тревожи. А пък аз  Shocked Ей това е типичен пример за различията между мъжа и жената.

# 53
  • Sofia
  • Мнения: 336
"Основната разлика между мъжете и жените е, че мъжете са откачени, а жените - безмозъчни"
Ребека Уест

Общи условия

Активация на акаунт