За бебетата от 0 до 6 месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори

  • 11 791
  • 312
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 745
Калциев глюконат и аз давам.Изписаха ни го заради зъбките-спомагал растежа и имал противовъзпалителен ефект! Peace Аз го давам й заради витамините и калция!

# 16
  • Мнения: 25
Може ли да се натрапя в темичката ?
И аз имам един проблем, от който коликите са ни много начесто и много силни и болзнени, не можем да се уригваме или го прави много рядко.Притеснява ме дали заради липсата на уригването коликите ще продължат по-дълго време ,и има ли някой с подобен проблем?
Моята дъщеря в началото въобще не се оригваше, но и никога не е имала колики. Според мен ако кърмиш още, трябва да внимаваш какво ядеш ти. От друга страна пък всяко дете е индивидуално, така че може и това да е проблема при вас. Най добре се консултирай с педиатър.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 508
Не искам да правя реклама, ама Инфаколът наистина върши чудеса.

# 18
  • Мнения: 4 335
Да питам нещо,извинявам се,ако вьпросьт ми изглежда много тьп  Embarassed
До сега не сьм давала кисело мляко на малкия и вече мисля да пробвам(вьпреки,че мислех да изчакам да годинката)
Та вьпросьт ми е как да го дам,то е студено ,стой в хладилника.Пробвах да затопля леко в микровьлновата,ама става с един гаден вкус.А никога не сьм давала нещо непретоплено. Thinking

# 19
  • София
  • Мнения: 43 903
Извади го от хладилника и като стане стайна Т го дай Wink
Аз съм топлила на микровълнова, но за няколко сек просто, за да не е ледено и нищо не му ставаше....


можеш и на водна баня....

# 20
  • София
  • Мнения: 2 508
Да ви питам: от кога може да се ползва бебешкият шезлонг? Нашият май има почти хоризонтално положение.

# 21
  • София
  • Мнения: 43 903
нашия имаше пълно легнало но под общ наклон, като ни изписаха още на първия ден го паркирах в него Simple Smile)) по-му допадна от леглото.

# 22
  • Мнения: 82
Благодаря ви,златни сте   bouquet
на мен ми го предписха ,след като казах,че малката се буди нощно време и проплаква

# 23
  • Мнения: 6 438
Да питам нещо,извинявам се,ако вьпросьт ми изглежда много тьп  Embarassed
До сега не сьм давала кисело мляко на малкия и вече мисля да пробвам(вьпреки,че мислех да изчакам да годинката)
Та вьпросьт ми е как да го дам,то е студено ,стой в хладилника.Пробвах да затопля леко в микровьлновата,ама става с един гаден вкус.А никога не сьм давала нещо непретоплено. Thinking
Извади го няколко часа преди това.Да стане със стайна температура. Peace

# 24
  • Мнения: 1 745
Киселото мляко аз го давам затоплено наистина за няколко секунди в МВ!Просто за да се "отвърне" ,както казват! Peace

Инфакол  при нас не действаше! Peace

Шезлонг купихме по-късно,накъде след 4-тия месец!Иначе си спинкаше в коша за кола!Но мисля,че може и в шезлонга,ако има пълно легнало! Peace

# 25
  • Мнения: 6 711
Киселото мляко и аз го затоплям за секунки, не може директно от хладилника Naughty

Саб симплекс давах и съм доволна. Peace

Шезлонгът го ползвахме няколко пъти, не искаше да седи в него. Laughing

# 26
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
Шезлонг сме ползвали още от изписването. Щом има напълно легтало положение няма да има проблеми.

# 27
  • Мнения: 494
Мами, вие по колко пъти на ден давате/давахте инфакол? Аз давам по 4-5 пъти и има ефект, но не знам дали не трябва да го давам преди всяко ядене  newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 2 508
Ами то така пише в опътването - по една пипетка преди всяко ядене. Ама ако при вас има ефект от по-малко, не го дрогирай детето...

# 29
  • Мнения: 9 973
Мами, вие по колко пъти на ден давате/давахте инфакол? Аз давам по 4-5 пъти и има ефект, но не знам дали не трябва да го давам преди всяко ядене  newsm78
може на вас да не ви действат.При нас помогна бейбинос

Общи условия

Активация на акаунт