Ha какво играете по купоните?

  • 2 304
  • 33
  •   1
Отговори
Отскоро съм в чужбина и наблягам предимно на купоните, събиранията по домашному и веселбата, докато ми започне семестърът. Прави ми впечатление, че тук доста от хората, като се съберат не само пият и ядат, a и играят на какви ли не игри.

Вие на какво играете по купоните за разчупване на ледовете и сближаване на хората?

# 1
  • Мнения: 3 521
До сега май не съм била на купон с игри Blush.
На бирата наблягат повечето местни.


п.п. а сетих се, че един път едно момиче подреждаше карти Таро Peace.

# 2
  • Мнения: 3 880
И по "нашите" купони повече на ядене, пиене и празни приказки наблягат Laughing
Но то зависи и от компанията сигурно newsm78
Една от нашия град, с която се запознахме случайно в интернет, като се видяхме на живо, ме пита дали с мъжът ми сме обичали да играем настолни игри, защото те се събирали всяка седмица и играели на нещо Shocked Не че хич не обичам, ама да се събирам с някой периодично за да играя монополи ми се видя странно Rolling Eyes Та с тази въпросната не сме "купонясвали" заедно Laughing

# 3
  • Мнения: 197
Аз съм си в България, но като се съберем с приятели  понякога пеем или играем на асоциации...Голям смях пада! Laughing Laughing Laughing

# 4
А ние зад граница се забавляваме ето така- http://www.spielwiki.de/Kartenkuss. Обикновено така се случва, когато човек се заиграе, хахаха... 80)

# 5
  • Мнения: 4 399
Но то зависи и от компанията сигурно newsm78


Най вече от въzрастта на компанията.  Wink

# 6
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
редовен Тривиал след ве4еря.
бих предпо4ела един белот, ама така и не можах никой да запаля  Confused

# 7
  • Мнения: 7 914

бих предпо4ела един белот, ама така и не можах никой да запаля  Confused
newsm09
 за белот бих дала всичко, само да намеря с кой да играя по съседки.. това е нещото, което адски ми липсва от БГ Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 1 132
На нищо, главно пийваме и хапваме... тия три работи.   Mr. Green

# 9
  • Мнения: 27 524
за белот бих дала всичко, само да намеря с кой да играя по съседки.. това е нещото, което адски ми липсва от БГ Rolling Eyes

Ммм, да, и аз искам... Не се играе на нищо и при нас  Laughing

# 10
  • Мнения: 2 093
Ле ле като прочетох заглавието на темата се почуствах супер остаряла. Ние дори  не му викаме и купон вече. Айде отивам да си пия хапчетата за ревматизьм и да си плета плетката.

# 11
  • Мнения: 3 521
Офф>
И тук никой от познатите ми не играе белот Thinking.
Виж сантасе-то е познато почти на всички.
Освен това и картите им за игра са различни - http://www.asc-sulzbach-rosenberg.de/Schafkopf%20Karten.jpg

# 12
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
четворка белот ли чух Mr. Green
къде казахте ще се събираме?

П.П. ето време жулехме карти на работата
 никой не искаше да играе с мен, защото не можеха да схванат логиката ми на игра
и съответно не можеха да си преброят точките (брояха ги още при раздаването на картите...)
нямам загубена игра, но криеха картите от мен hahaha, за да не се натреса в четворката  Crazy

# 13
  • Мнения: 30
На мен някакви игри по купони/партита са ми били винаги много странни. И при нас както Мопси го е рекла  Wink

...пийваме и хапваме... тия три работи.   Mr. Green


 обаче за един качествен белот и табла и аз бих много дала  Mr. Green
Звездичка, ей ни на по съседски Сърфи, Асето и мен четворката е формирана, кажи само кога да наминем 

# 14
  • Германия
  • Мнения: 8 084
Аууу, игри! Точно по тази причина избягвам да ходя на купони на тъдявашни...и да празнувам нова година с тях. Още ми държи влага един "купон" където домакинята прекъсна игрите и занимавките на събралите се по групички, за да се играе на нейната любима игра. ooooh! 

Общи условия

Активация на акаунт