ЯМБОЛ В ТРАУР! Поклон пред паметта на загиналите!

  • 25 248
  • 298
  •   1
Отговори
# 15
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Между НОИ и ул. Раковски и между НОИ и Общината почти цялото пространство ще е за този МОЛ.
Но да, и на мен ми се вижда малко, но пък и градът ни е малък и няма да се претъпква.
Той и Кауфланд е най-малък по размери от цяла България, Била също ни е малка.

Как сте вие? На мен ми е едно такова замотано, снощи купонът продължи дълго. След малко мисля да се ориентирам към спалнята.

# 16
  • Монреал
  • Мнения: 631
Мацки, за кой мол говорите? Сградата, която беше строеж от преди 20 г. е точно това, за което става въпрос. От едната страна е НОИ, а другата част сега я довършват, външно е почти готова. ПРостранството пред нея ще е подземен паркинг, даже имам чувството, че й той е  почти готов. Снощи минахме от там и имаше работници, които заглаждаха цимента. Даже вече са поставили и лампи. Направих няколко снимки с телефона /сегих се за Buba Mara/, но май не се разбира много от тях, защото ги снимах отдалеч, не ми се влизаше в калта  Laughing .
Преди време бях чула, че там ще правят Пикадили /на мястото на подз. паркинг/. Друго свободно място в района няма. А и какъв е смисъла от много магазини, когато няма кой да купува. В Сити центъра половината магазини вече се отдават под наем, другата половина имат разпродажби.

Такова инфо имам аз, но не претендирам за достоверност.


Лилянче, честит празник на мъжа ти и на теб. Здраве и любов желая.   bouquet
Краси да се стяга за купон утре!  Wink

Аз пък като никога спах 3 часа следобяд и сега по нощите ще будувам.  Shocked

# 17
  • Мнения: 919
Краси да се стяга за купон утре!  Wink

Абе то не е много за купон,че бая годинки се натрупаха вече... Mr. Green

# 18
  • Мнения: 1 796
Здравейте и от мен.И аз се записвам за да мога да следя темичката.Поздравления за Дима,много е хубава.
Момичета ,тъй като съм новобранец тук и не ви познавам,има ли някоя друга мама,която да чака бебче,освен мен и k@lin@ ?

Сред предимно четящите има чакащи, даже всеки момент чакащи Mr. Green

# 19
  • Мнения: 919
Здравейте и от мен.И аз се записвам за да мога да следя темичката.Поздравления за Дима,много е хубава.
Момичета ,тъй като съм новобранец тук и не ви познавам,има ли някоя друга мама,която да чака бебче,освен мен и k@lin@ ?

Сред предимно четящите има чакащи, даже всеки момент чакащи Mr. Green
Какво го чакате? WinkМомче,момиче...Или и двете? Laughing

# 20
  • Мнения: 1 796
Здравейте и от мен.И аз се записвам за да мога да следя темичката.Поздравления за Дима,много е хубава.
Момичета ,тъй като съм новобранец тук и не ви познавам,има ли някоя друга мама,която да чака бебче,освен мен и k@lin@ ?

Сред предимно четящите има чакащи, даже всеки момент чакащи Mr. Green
Какво го чакате? WinkМомче,момиче...Или и двете? Laughing
Девойка Grinning Поне така казват докторите.

# 21
  • Мнения: 10
daya9  много се радвам,че почти си стигнала до срещата с малкото човече.Аз имам още доста и вече нямам търпение.Пожелавам ти леко раждане и когато се затопли да се виждаме с бебоците,а и с по-големите какички и батковци.Simple SmileНие чакаме момче,ако са видели правилно.
Пикадили трябва да отвори до 8.03,така че предполагам до тогава ще приключат.
Лека вечер момичета.

# 22
  • Мнения: 919
Какво го чакате? WinkМомче,момиче...Или и двете? Laughing
Девойка Grinning Поне така казват докторите.
Ще чакаме скоро добрата новина. Hug

daya9  много се радвам,че почти си стигнала до срещата с малкото човече.Аз имам още доста и вече нямам търпение.Пожелавам ти леко раждане и когато се затопли да се виждаме с бебоците,а и с по-големите какички и батковци.Simple SmileНие чакаме момче,ако са видели правилно.
разбира се Hug Hug

# 23
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ч Е С Т И Т   Р О Ж Д Е Н    Д Е Н,  К Р А С И !!!



Здраве, радост, сила и късмет!!!

# 24
  • Мнения: 919
Лилянче,мерси! Hug Heart Eyes Hug

# 25
  • под дъгата
  • Мнения: 630
Благодаря за снимките, dima!  Grinning

Мацки, за кой мол говорите?
Ще има повече от един ли?  Rolling Eyes Не че има нещо лошо в това, но ми прави впечатление как по главната са наредени банка до банка, има вече хиляда маркета, на фона на броя население, ми се струва много... как да се изразя... необичайно. Пране на пари ли, що ли? Иначе градът ми се вижда все по-жив, което много ме радва, надявам се, че това не е само илюзия, провокирана от редките ми идвания.

Краси, ЧРД и тук!   bouquet

# 26
  • Мнения: 919
Благодаря ти и тук! Laughing Hug Heart Eyes Hug

# 27
  • Мнения: 3
moje li nqkoi da mi dade nqkakvi kordinati na dr. Ribarov.Blagodarq predvaritelno

# 28
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
moje li nqkoi da mi dade nqkakvi kordinati na dr. Ribarov.Blagodarq predvaritelno

Ето: Пламен Иванов Рибаров Акушерство и гинекология     682220    0878951332
Но не знам колко е актуална тази информация, от тук.

# 29
  • Мнения: 10
Честит рожден ден Краси!

Общи условия

Активация на акаунт