До....Фрайбург и назад

  • 8 184
  • 199
  •   1
Отговори
# 195
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз сега ще кажа нещо по въпроса за снимките ...не се натискам ,да знаете , мъж си имам и си е " на място" -т.е. в момента в леглото  Wink..ама то като ще оценявате момите ..ще трябва ли4но ..от опит го знам това ..мъжо на времето голям 4аровник беше (до преди да влезе в казарма и да надебелее) и мнооооого фотогени4ен ..като го види6 на снимка ..ух да го схрускаш .... оба4е дума за мен става ..епа моя милост ама никога не излиза добре по снимки  ..мен ли4но ако не ме беше видял нямаше да се загаджим  Naughty и до сега се смее на пове4ето снимки които си правим и винаги ме успокоява 4е изобщо не си прили4ам с това по снимките (не го прави от любезност ,знам щото е много откревен 4овек ,а и други хора така  не са ме познавали по снимки  Laughing Laughing Laughing) - извода от 10-те реда написано ..събираите пари4ки , и които иска да му видят кандидатката  Sunglasses  ..праща на мом4ето парите ,то си ходи по  "белия свет" ..тамън могат и да са питат насаме за туи онуи  Mr. Green да си  говорят за професии , кои какво владей и как го е нау4ил  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 196
  • Мнения: 5 183
Права е Анка ... Срещата о4и в о4и е най-доброто средство за опознаване на един 4овек ... Снимката е бошлаф работа ... Naughty

# 197
  • Мнения: 230
нешто май ме забравихте

# 198
  • Мнения: 5 183
Какво стана, моми4ета?! зарибихте мом4ето, а го оставихте без снимки, така ли? Shocked Засрамете се бързо!!! Naughty

# 199
  • Мнения: 1 854
Вижте сега,аз Фидан,на Фиданка братлето няма да зарибявам.Вече ми е горе-долу ясно той какво тьрси и на какво ще се зарадва-така че в момента,в който имам инфо+снимки и желание от другата страна....ще пусна и снимки и описание.Да,жив контакт е по-добре,ама на пьрво време и снимката ще даде представа,поне малка.То и Casey пусна една снимка на нейна "френдка" и на живо едва ли вьпросната дама ще стане по "слим" или по-секси.Затова аз сьм за снимките и виртуалната агитацията.Пьк в канце канцов ние не му предлагаме на Фидан кви да е....ами селекция от най-доброто и това което познаваме.Той може и всичките по снимки да ги хареса или да не ги....тук снимките играят фиктивна роля.Човека си има главь на раменете,може да си предценява....да си пита врачки и гледачки след това "Коя е най-хубавата,умната и добрата"за него.

Общи условия

Активация на акаунт