До....Фрайбург и назад

  • 8 248
  • 199
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 244
намирасва на нещо си тука ... ама ще се разбере какво ....
Намирисва ти Мура-та в подписа  Mr. Green
Айде пускай голи снимки  Laughing


Шъъъъъъъъъъът!  Naughty
Ни давам Crossing Arms
Требе да си минат най напред пред мен на показ чи тогаз ша праим сглядата Mr. Green

# 76
  • Мнения: 980
намирасва на нещо си тука ... ама ще се разбере какво ....
Намирисва ти Мура-та в подписа  Mr. Green
Айде пускай голи снимки  Laughing


Шъъъъъъъъъъът!  Naughty
Ни давам Crossing Arms
Требе да си минат най напред пред мен на показ чи тогаз ша праим сглядата Mr. Green

Айде сега на пъдарка жа са прайШ Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 4 244
Айде пускай голи снимки  Laughing
Шъъъъъъъъъъът!  Naughty
Ни давам Crossing Arms
Требе да си минат най напред пред мен на показ чи тогаз ша праим сглядата Mr. Green

Айде сега на пъдарка жа са прайШ Crossing Arms
Чи как - един брат имам, той тъй лесно ни съ дава! Mr. Green
Я, твоя как та е вардил, докато попаднеш на Човека  Laughing

# 78
  • Мнения: 980
Чи как - един брат имам, той тъй лесно ни съ дава! Mr. Green
Я, твоя как та е вардил, докато попаднеш на Човека  Laughing

Точка zа теб, мила Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 4 212
ето я и Ки4ка Конкретната...та къде ще е сглядата  smile3508 да смажем малко погледа с 4уждо  newsm08.  Ако ще е на гереня, шкембе 4орба и тъпани ще има ли?

# 80
  • Мнения: 7 837
Шъъъъъъъъъъът!  Naughty
Ни давам Crossing Arms
Требе да си минат най напред пред мен на показ чи тогаз ша праим сглядата Mr. Green
Тоталитарна цензура, а  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 7 837
Не е честноооооо, Фиданке  Laughing
На срещата на лактивистките го пускаш, а ние едни о4и не можем да оплакнем  Mr. Green

Честита ти бъдеща сватя. Ша черпиш  Laughing

# 82
  • Мнения: 980
ето я и Ки4ка Конкретната...та къде ще е сглядата  smile3508 да смажем малко погледа с 4уждо  newsm08.  Ако ще е на гереня, шкембе 4орба и тъпани ще има ли?

Ти, Кичка Конкретната, аz , Мара Подробната smile3521 мъжко пиле да не прехвръкне над форума smile3506
  newsm47 newsm53 smile3503

# 83
  • Германия
  • Мнения: 8 094
айде пак се почна сватосване тука
ма момчето си го бива пък!

# 84
  • Мнения: 780
Ама много сте готини и това си е!!! Всичките!!  Hug Heart Eyes
А снимките са повече от трепач! Как ви завиждам за срещата и че сте се наддумвали. Искам и аззззззз!!!  Praynig Praynig Praynig Освен до "белия облак" да ида да си хортуваме с Maika, то иначе по-наблиза май няма.. Sad
Може ли да вмъкна една дружка от българско на опашката за фиданчо??  Praynig Много лична мома, само дет не може пусто да попадне на тоя нейния Човек!  Flutter

# 85
  • Мнения: 4 244
Не е честноооооо, Фиданке  Laughing
На срещата на лактивистките го пускаш, а ние едни о4и не можем да оплакнем  Mr. Green

Честита ти бъдеща сватя. Ша черпиш  Laughing
Ай нидей да цивриш, ами оплакни окото
http://www.unibg.org/pics/don_kihot_1.jpg

# 86
  • Мнения: 980
тъй, тъй.момъка е на лице, сега да иzдирим и момата 


# 87
  • Мнения: 2 292
Фиданката е голяма сладуранка също и доста си приказва - даже като се метна в първия срещнат влак аз се поуплаших дали не сме я качили на погрешен влак мъжът ми каза - ами я виж колко е оправна - на която и гара да се окаже ще се оправи  Wink
Е не можа да остане с нас да обиколим съботния пазар на зеленчуци в Манхаим и после да хапнем суши в любимия ни сушибар, но друг път може да се видим. Например Септември за винените празници в района на Ноищат. На мен Бад Дюркхаймския ми е любим Simple Smile

# 88
  • Мнения: 230
тъй, тъй.момъка е на лице, сега да иzдирим и момата 


ше чекам с нетърпение да се запозная с няколко твои предложения, пък ако е рекъл Господ ше стане раотата, и не само от теб чакам оферти, и от останалите няма да откажа. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 230
Може ли да вмъкна една дружка от българско на опашката за фиданчо??  Praynig Много лична мома, само дет не може пусто да попадне на тоя нейния Човек!  Flutter

Може разбира се, но на лични ше Ви очаквам! bowuu

Общи условия

Активация на акаунт