До....Фрайбург и назад

  • 8 191
  • 199
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 230
Оранжевке - снимката е на самоснимачка, че си няма милия гадже да го снима и да му се кефи


 Joy....хайде,хаиде...виждам аз как се подава из отзад едно голо дупе Mr. Green


то мойте бе

# 151
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Аз 4акам да разврьзка Blush.Да видим дали ,Ще се намери половинка Wink.
а трябва ли да е 75 набор Rolling Eyes?

# 152
  • Мнения: 1 854
Е,не било задьлжително май,можело или кака,та да го отрака или прокурорско чадо Mr. Green

# 153
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Е,не било задьлжително май,можело или кака,та да го отрака или прокурорско чадо Mr. Green
Ми ако е прокурорско 4адо да се класирам и аз Flutter Mr. Green

# 154
  • Мнения: 230
оооооооооооооо
ма Вие сте доста бавни и несериозни 11 страници стана темата като махнем 4 за основата на темата цели 7 остават. а в тях ништо конкретно не ми казвате.
Я дайте малко по експедитивно, че тая вечер нема да мога да спя от мисли. Поне пратете малко снимков матриал. А-а-а-а-а-маха я дайте веднага тука, че едно такова нетърпение ме гложди вече Simple Smile

# 155
  • Мнения: 980
малиии. пак иzпуснах купона ooooh!
Ма вий какво нажграбихте Фиданчо #Crazy ДОБРЕ ЧЕ СъМ АЗ ДА ВИ ОТВОРЯ ОЧИТЕ Crossing Arms какви екzемпляри ни наобикалят пък ний патките си раzменяме рецепти ooooh!
"Строен" Фидан

Ама пък и той какво фото си е пуснал....хваЩа окото, евала му на момъка

Ся прая оферта. Мойта кумичка е мома. По млада е от мене, zначи пиШи и от тебе Щото ти си ми бате. Сега учи в Бургас. Има само един кусур, че и тя е много предирчива откъм мъже ама оЩе днес й пускам "червеното фото" на мейла. Mr. Green .Тъмнокоса и тъмноока, ама ти са да не ми иzлиzаШ с теz памела_андерски истории NaughtyНие българите сме си тъмнички и Ще кротуваШ Crossing Arms Ей тука прилагам и снимка, тя е мацката с роzовката блуzка

http://image54.webshots.com/154/6/96/44/406869644JBQOCs_ph.jpg

# 156
  • Мнения: 7 837
tedsan, не се отваря снимката и Фидана ве4е сигурно  smile3515

# 157
  • Мнения: 980
На мен се отваря. а ако Фиданчо не отвори  Ще се  чуе писък

# 158
  • Мнения: 4 244
На мен се отваря. а ако Фиданчо не отвори  Ще се  чуе писък
Дала си грешния адрес Теди - като заредиш софтуера кликни на опцията Вию он уеб и така ще ти даде верния адрес.

# 159
  • Мнения: 4 244
Сега да !

# 160
# 161
  • Мнения: 1 854
А на бас че Фиданчо,наша гордост,строен мьжкаранчо,ще попита "Ам таз булка кат русалка на третото фото коя е?".
Тьмнички сме си ние бьлгарките,ми тогаз таз девойка на 3тата снимка не е нашенка от село ли?Немска овчарка да не би?" newsm78

# 162
  • Мнения: 4 244
А на бас че Фиданчо,наша гордост,строен мьжкаранчо,ще попита "Ам таз булка кат русалка на третото фото коя е?".
Тьмнички сме си ние бьлгарките,ми тогаз таз девойка на 3тата снимка не е нашенка от село ли?Немска овчарка да не би?" newsm78
Баш си е нашенка от село
Аз като академичен професор - нали гледах целия албум на място  Mr. Green сякаш съм била там

# 163
  • Мнения: 980
Българка е. Но с гадже, zатова си трайкам zа нея. Иначе Фиданчо иzобЩо мямаШе да му мисли Crazy

# 164
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
А кумата ти ,знае ли как я топиш тук пред нас ?hahaha.

Общи условия

Активация на акаунт