споделям лични впечатления

  • 1 661
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Това е безобразие  Twisted Evil
Продаваш нещо,което имало "супер ефект",но не казваш името на фирмата,състава на продукта...
  ooooh! Нали не мислиш хората за толкова глупави????

# 16
  • Мнения: 4 496
Аз ще изчакам някоя мама от Франция да се включи. Crossing Arms

Бре , много  секретна тази  история... Crazy

# 17
  • Мнения: 12
франци, при цялото ми уважение, нежеланието ти да споделиш открито каквато и да е основна ( и съществена) информация за този крем , с помощта на която потребителите на КМ да направят самостоятелно проучване на продукта и отзивите от него, те поставя в позицията на единствен източник на информация. Дори това е достатъчно да събуди основателно подозрение към препоръчания (за да не кажа рекламирания) от теб продукт.

Друг е въпросът, че подобно "пласиране" на чудодейни продукти е в нарушение правилата на този форум, и вероятно ще бъде санкционирано от модератор.

# 18
  • Мнения: 4 187
Здравейте,не е чудо и бъдете по мили.
Не мога да разкрия име защото тези продукти са скъпи и се изработват от Русия за Франция.Споделих от сърце с вас впечатления,разбира се има  и начин да се достави минимално количество (10 бр).Кремовете са различни за всеки проблем.Рядко човек попада на лекарство,крем,от който да е доволен .Пиша защото съм впечатлена,не го продавам ако някой иска лично да поговорим може да се видим.Тези мазила се изработват от лекари и са само от естествени продукти.Ефекта е страхотен.Не ме нападайте не ви шантажирам.Пишете ми лично ако имате повече въпроси.


Амаааа, тиииии, сериозно ли ... newsm78?

# 19
  • Мнения: 4 496

Пишете ми лично ако имате повече въпроси.


Ама нямаш право на ЛС. Имаш 0 публикации. Wink

# 20
  • Мнения: 4 435

Бре , много  секретна тази  история... Crazy

И ако ни я каже сигурно ще трябва да ни убие, затова така усърдно пази тайната. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт