До....Фрайбург и назад

  • 8 178
  • 199
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 244
ДО ФРАЙБУРГ И НАЗАД
Пътешествията на "стройната" Фиданка из Европа

Глава 1
На път

Ей, най после се съмна!  smile3507Не можах да склопя очи от нетърпение и съмнения - ше се харесаме ли с девойката, няма ли, ще си прекараме ли добре, ще е хубаво ли времето  newsm12
Най накрая дрънна будилника и тръгнах към трена.  smile3508
Задондурках се с трена посока Манхайм.
Ей, това железницата много странно животно - уж Интерсити пък закъснява.  smile3515
Направо за малко да си изпусна срещата с Вивита.
За малко, ама не - Видяхме сееееееееееееее.  newsm10
Едно малко сладко маменце с един още по сладък татко

Глава 2
В Фрайбург
Пристигам. Едно ми става тръпнещо, нервно. Ще се познаем ли, ще се харесаме ли. Измъчвам се пак от съмнения.  Weary newsm53
Чувам зад гърба - Катииииииииии! Удари ме ток през гърба . Обърнах се, огледах се и я познах.  newsm03Обаче голяма маймуна - не ми каза че си боядисала.  newsm48Мамината, с тия хубави руси кичури, голяма сладурана
Ударихме една разходка из града , посетихме седмичния пазар   
влязохме в Мюнстер
хапнахме в движение от прословутите фрайбургски наденички и за десерт се качихме в едно кафене на високо да се насладим на гледката на Фрайбург от въздуха.  newsm10
Прибрахме за малко да отпуснем морни снаги и Томас ни заяви че ще ни води на градски празник. Грабнахме се и тръгнахме пеш.
Минахме покрай студентските общежития, видяхме български пикник, насладихме се на залеза над Фрайбург и на страхотен купон с различни кътове - рок, немски поп фолк, бразилски ритми, африкански ритми, фанфари, за всеки вкус по нещо.И за финал имаше 15 минутна канонада от най красивите фойерверки, които съм виждала
Останах без дъх ....  newsm44 newsm68
Прибрахме се по късна доба и изтощени от емоции заспахме.

Глава3
Конушмак
Събуждам се и нова изненада. Ще имаме гости за закуска.
 newsm64Трапезата като шведска маса отрупана. А гостите - българчетааааааааа!
 bgДаже момичето беше заралийче. Само Берое!
След обилното похапване разгледахме снимките и Томас започна един увлекателен разказ по снимките - нямаше по добър екскурзовод да си намерим  lalalala
Научих толкова много неща за Фрайбург че ще ми трябва седмица да ги предъвча в главата си.
Следобеда седнахме тихо и кротко на по фрапе в градината. Нямахме надприказване - една през друга не можехме да се нарадваме, че акъла ни един и същ, че си допаднахме и бяхме много доволни.  newsm65 newsm47

Глава 4
До нови срещи
Ех  smile3518хубавите работи свършват много бързо. Също като захарен памук 2 дни се стопиха в устата ми и стана време да се мятам пак на трена за селото ми на завоя преди Шенген.
Най хубавото беше, че намерих приятелка и сродна душа, че си допаднахме и с мъжа и и сега ще броя дните до тяхното гостуване у нас.  newsm51


# 1
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Ей,опасен образ си бе,Кате  Hug
Завидях ви здраво на теб и Теди  Embarassed Rolling Eyes Снимките са 4удниииииииии. BlushТоя Фрайбург много красив бе  ooooh! На мен страШно ми допада архитектурата на немските,австрийски и Швейцарски град4ета ( за това и толкова оби4ам  Sud Tirol  Wink )
На Теди и е много сладко с тия ки4ури  Peace
Я разкажи и с какво те гоЩава  момата,4е тя беШе написала ,4е въпреки ,4е ти е готвила ти си оцеляля  Twisted Evil
Блазе ви и на двете оЩе веднъж за приятния уикенд. Сега 4акаме втора глава, зна4и  Wink

# 2
  • Мнения: 2 825
Ох Деби, смях се и ви се расдвах, ама толкова увлекателно си го написала и снимките много хубави, имах чувството, че съм била с вас Wink Много сте сладки, а и наистина весело сте си изкарали, от това което виждам Hug

# 3
  • Мнения: 4 244
Следващите глави са от Теди  Wink
Оставям на нея да каже с какво ме гощава - може да готви момата, нищо че се притеснява да споделя, че и се засрамва, ама ша са опраи Mr. Green

# 4
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Следващите глави са от Теди  Wink
Оставям на нея да каже с какво ме гощава - може да готви момата, нищо че се притеснява да споделя, че и се засрамва, ама ша са опраи Mr. Green
Усетих я аз оЩе като пусна снимките от сватбата,4е бая срамежлива и скромна го дава,както между впро4ем и доста други мами тук  Wink
Тедииии,къде си,пилеееее Я бързо тука на от4ет  Wink

# 5
  • Мнения: 1 909
Личи си, че сте си прекарали хубаво  Simple Smile
Ако zнаех, 6тях да ви накарам да дойдете и до Цюрих, да ви покажа града, или някъде другаде можехме да се сре6тнем...  Confused
Пфу, че ме е яд  Close

# 6
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ммм, големи сладуранки Heart Eyes Heart Eyes

и страшен разказ стройна деби Wink, направо се потопих в него.
аз май тъй като гледам с теди  правите наздраве със сокчета? или е ракийца , производство булгаришън? Mr. Green
и много хубава разходка сте си спретнали.

# 7
  • Мнения: 4 244
Личи си, че сте си прекарали хубаво  Simple Smile
Ако zнаех, 6тях да ви накарам да дойдете и до Цюрих, да ви покажа града, или някъде другаде можехме да се сре6тнем...  Confused
Пфу, че ме е яд  Close
Някой не четеееееееееееее! Mr. Green
Писахме в седмичната тема, ама май не си влизала отдавна  Wink

Харе, ти как мислиш а Laughing
Ракийца, маме, домашна, силноградусова, да ти изгори сите бацили  Party

# 8
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Вижда се ,4е сте си прекарали супер.Фрайбург изглежда страхотно.Само ,каква фотографка си оба4е newsm10.
Фиданке,ти не беше ли с 4ерна коса?Май някьде бях гледала по снимки ,4е си с 4ерна коса Thinking...или пак е моят заплес hahaha.
И аз ви завиждам Embarassed.......................за хубавото изкарване Embarassed

# 9
  • Германия
  • Мнения: 8 082
ех че хубавооооооо Flutter Flutter Flutter и разказче и компромати и вие абе всичко!

# 10
  • Мнения: 4 244
Фиданке,ти не беше ли с 4ерна коса?Май някьде бях гледала по снимки ,4е си с 4ерна коса Thinking...или пак е моят заплес hahaha.

Бе не знам дали си заплес, ама може на някоя от снимките преди това косата ми да ти е изглеждала тъмна.
Аз съм по принцип светлокестенява, ама от няколко години сменям от морковено до патладжанено гамата в червено.
Сега се размотавам като добре отлежал коняк в главата, а на слънчевата светлина изглежда повече от чудесно нали  Mr. Green

# 11
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Фиданке,ти не беше ли с 4ерна коса?Май някьде бях гледала по снимки ,4е си с 4ерна коса Thinking...или пак е моят заплес hahaha.

Бе не знам дали си заплес, ама може на някоя от снимките преди това косата ми да ти е изглеждала тъмна.
Аз съм по принцип светлокестенява, ама от няколко години сменям от морковено до патладжанено гамата в червено.
Сега се размотавам като добре отлежал коняк в главата, а на слънчевата светлина изглежда повече от чудесно нали  Mr. Green
Супер си ти е цвета сега.
Снимката,за която се сеЩам беше направена в стая и бяхте ти и мьжа ти седнали.То4но там имаше цвят на патладжан Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 854
НЕВЕРОЯТНА РАЗКАЗВА4КА СИ!!!!А ние толкова зор давахме да видим снимките,ама като видях творението ти,описанията ти,нагледните снимки и емоцията дьхаща от тях-шапка ти свалям.Предлагам да си направим наш конкурс-"Лято2005-пьтешествия,срещи и незабравими мигове".Гласувам с 2-те си рьце за теб!!!
А tedsan е с толкова сладурска при4еска-и аз искам да се подстригвам и да си правя ки4ури и сега още пове4е се амбицирах!!!
И толкова разнолики снимки,така майсторски направени-направо сте уловили мига и емоцията на местата кьдето сте били и преживяванията,на които сте се нарадвали....та да може и ние сега да си сьпреживяваме.
И най-важното е,4е си намерила сродна душа,истински приятели!!!!
Ох,аз се врьщам да разглеждам снимките...то от един пьт не става...толкова красота и толкова щастие има в тях!!!!!
Благодаря за споделените мигове!!!

# 13
  • Мнения: 1 909
Някой не четеееееееееееее! Mr. Green
Писахме в седмичната тема, ама май не си влизала отдавна  Wink
Ами не съм влизала събота и неделя, че като по чудо не бях на работа и гледах да свърша малко домакинска работа, сортирах на Сара дрехите, че омалелите ги давам на едно друго бебе... вечер така ме стягаше шапката  Shocked, че направо не ме свърташе в нас и ходих на кино едно след друго  Laughing
А седмичните теми не съм ги чела  Embarassed

# 14
  • Мнения: 1 465
Лелеее 4е страхотен разказ,

напомня ми малко на стила на Алеко Константинов. Много ми хареса виртуалната разходка във Фрайбург Hug Браво на вас - то и на снимките ли4и 4е сте си допаднали, а Фид както е ухилена явно е много доволна и тя от вси4ко видяно 4уто и споделено Wink
Такааа, Тедсан и тя голяма сладурана - ами то трябва ей така да ви пра6таме в командировки в разли4ните кът4ета на Европа, а и по-надале4ко, 4е после да 4етем и гледаме такива интересни и образни разказ4ета. smile3501
Браво на Фид и Тедсан - нямам думи, много приятна изненада този разказ. Аз се 4удех кво толкоз ка4ва Фид, кво толкоз ги тъкми тия снимки, ама то на, вижте newsm78 smile3521
Ами освен да кажа 4е по коментар сте N°1 за сега друго не ми идва на акъла
Ами за6то не направим и такава теми4ка с разказ4ета - много забавно ми се струва Thinking

Последна редакция: пн, 01 авг 2005, 20:03 от Pollia

# 15
  • Мнения: 7 430
Страхотен пътепис Деви  smile3503- що не вземеш да погостуваш още някъде (заповядай и тук при нас у Канадско Hug)  и книжка може да издадеш  newsm08
Отдава ти се...а и сега като си младоженка newsm51 имаш време

Страхотни снимчици  Wink

# 16
  • Мнения: 1 465
Фид и мен може6 да ме навести6 на пролет,

6те дойде6 на бебе Wink Тъкмо после 6те има много об6ирен репортаж, пък и 6те види6 кви сме симпатяги с мъжо Hug Ми то ако имате път насам може и цялото семейство да отско4ите, пък места за посе6тения - бол. Ние о6те не сме разгледали вси4ко bowuu

# 17
  • Spain
  • Мнения: 3 750
 хубави снимки ,имало защо да 4акаме цял ден за тях Simple Smile  Mr. Green
много готино сте си изкарали , фиеста на града ли е това ? голяма завис ме тресе (благородна разбира се  Mr. Green)
супер интересно ми се стори

# 18
  • Мнения: 1 854
А и още една нова дума нау4их след справка с виртуалния ре4ник- Конушмак,ама това старобьлгарска думи4ка ли е или има турски корен?

# 19
  • Мнения: 4 244
Фид и мен може6 да ме навести6 на пролет,

6те дойде6 на бебе Wink Тъкмо после 6те има много об6ирен репортаж, пък и 6те види6 кви сме симпатяги с мъжо Hug Ми то ако имате път насам може и цялото семейство да отско4ите, пък места за посе6тения - бол. Ние о6те не сме разгледали вси4ко bowuu
Ти да не си хванеш с мен беля на главата, ей!
Че не знаеш каква нахална гостенка съм, нямам изгонване.
Тя, Теди ще ти каже накрая как ме подгони да си ходя да не си изпусна влака  Mr. Green

Ани, точно фиеста си беше, ама мамо каква фиеста.
Аз нали заплаших тука че идвам и той града решил да не се изложи и всичко това в моя чест  newsm08

Оранжевке, конушмак е турцизъм навлязъл в българския, мисля че значеше - на сладка приказка, ама ако не е вярно Кейси ще ме поправи  Wink

# 20
  • Мнения: 4 244
Страхотен пътепис Деви  smile3503- що не вземеш да погостуваш още някъде (заповядай и тук при нас у Канадско Hug)  и книжка може да издадеш  newsm08
Диде, ти не ме подскокорсвай, че ми е малко акъла smile3537
Ако не беше турнето до Щатите, щях да си грабна чантичката и да му мислят Канадките smile3508 newsm03

# 21
  • Мнения: 1 465
Аз такива гостенки оби4ам - дето кат по4нат да приказват и си изпускат влака.
Напротив даже и аз мъни4ко ви завидях на теб и на Тедсан. Хи4 не се притеснявай, такъв купон 6те му спретнем coolcool newsm26  Hands Clap cheers

# 22
  • Мнения: 4 244
Браво на вас Grinning
Товa да не са Коледни джуджета? Питам, защото тук вече виждам някъде да започват продажбите на Коледни стоки Party.
Абе много големи тези наденици Laughing, какъв е този размер Laughing?
Снимките са много интересни, вие сте страхотни, а разказът е много атрактивен.
Сиси, тия джуджета при нас ги има по всички дворчета. Водят се пазители на дворчетата. Като талисмани и украса.
Аз имам купени за моя, амам още не съм ги сложила че тати да не ги счупи докато копае дупката
А точно от тези наденички си хапнахме. Теди каза че било престъпление да минем покрай тях и да не ги опитаме. А бяха вкуснииииииииииии, айде стига че има и бременни Mr. Green

# 23
  • Мнения: 508
написЕеееееееееее Фид шапка ти свалям на писанията ти:)-толкова увлекателно си го ала че направо се унесох.Големи сладури сте всички на снимките newsm10[/size]

# 24
  • Мнения: 7 837
Изпаднах в душевен екстаз като ви гледам  Grinning
Връщам се пак да 4ета и зяпам. Мнооого сте готини и много ви се радвам  Sunglasses

Гледам, 4е Фиди се е засякла с мойта свекърва  Mr. Green
http://community.webshots.com/photo/410180675/410230459NzpxlC

Последна редакция: пн, 01 авг 2005, 20:55 от Casey

# 25
  • Мнения: 1 854
Ама и надписа на блузката на tedsan си го бива...хахаха.А тия 4анти дето Теди ги пробва са голям майтап.Да не би да си купихте по едно такова 4анте? Joy

# 26
  • Мнения: 4 244
Ама и надписа на блузката на tedsan си го бива...хахаха.А тия 4анти дето Теди ги пробва са голям майтап.Да не би да си купихте по едно такова 4анте? Joy
Само се облизахме и направих снимка на Теди

Кейси - това е сестра ми  Mr. Green (за свекърва ти не знам)

# 27
  • Мнения: 230
Сина на Дебито т.е. племеника ми рече че това е мияу-мияу като види снимките на Тедсан, но като види майка си - мама мама
На нас разказа беше в ефир беше прекрасно и ублекателно както сами казвате, но друго си е да ви го разкажат Simple Smile

# 28
  • Мнения: 980
Малиии днес и аz цял ден потропвам с опаШка кога Фид Ще пусне темата и сега , когато с моя убосник се раzходихме край реката и тя да вzеме да побликува репортажа #2gunfire

Радвам се , че ви харесва. Наистина беШе страхотно иzживяване. Единственият проблем беШе, че Фид прикаzва колкото мене, че и повече. smile3505 Ама направо трябваШе да се борим zа думата, а като се намеси и Томас и аz раzвях белия байрак. spam2 В неделя вече го давахме като дърти кракандета с леко дреzгави гласове, а днес аz си седя съъъъвсем тихичко в къЩи и гласец на ми се чува Mr. Green (ама това е временна диагноzа Naughty) А в неделя накрая ми се ревеШе, като иzпраЩахме гостито на влака. smile3518  Сега минаваме пак на виртуален лаф и да живеят телефоните.  phoneuu

А иначе гоЩавките ги правихме по български по ред на номерата_ салатата, ракията, мръвката...Само дето се черпехме саминки, zаЩото Томасито има лоШи спомени от гостуването му в България и оЩе му държи влага Drunk

Geminarius, aми на мен ми се очертава едно евентуално посеЩение в Цурих. Моят кум живее там и аz наскоро се самопоканих. Като се zастягам и Ще свиркам newsm10

Ама и надписа на блузката на tedsan си го бива...хахаха.А тия 4анти дето Теди ги пробва са голям майтап.Да не би да си купихте по едно такова 4анте? Joy

Мдаа, като първомайска аристократка съм... newsm03

# 29
  • Мнения: 1 238
Браво! Много се радвам, 4е сте си прекарали добре! А снимките са невероятни-и двете изглеждате страхотно! Град4ето е ´много романти4но, как ми се при6тя и аз да бях тааааааааааам Cry Cry
Вси4ко е било много гот Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

П.С Ееех, и аз си ме4тая за гости, ама в на6ето забутано селце никой не идва... Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry Cry newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45 newsm45

# 30
  • Мнения: 4 244
А вие с Нели не се ли разбрахте нещо (Несса или Шмупсипу)?  newsm78
Че те нещо щели да правят обиколка около Дания с лодка

# 31
  • Мнения: 1 854
Торне,как мина 1-вия работен ден?Измори ли те много?

# 32
  • Мнения: 1 173
Фиди, ми ти де заряза твоя съпруг? newsm78 Crazy

# 33
  • Мнения: 980
Фиди, ми ти де заряза твоя съпруг? newsm78 Crazy


Той при непоzнати не ходи Naughty
и моя в началото така ме пита "ама как така Ще идва? ми вие не се поzнавате newsm78" . после каzа, че Катето няма да спи при неговия компутър и тя спа на спалнята , а пък ние при компитата. Mr. Green Днес цял ден повтаря "Катя това, Катя онова", врътка се и прави планове и той да ходел на следваЩата сбирка Mr. Green

# 34
  • Мнения: 1 173
Фиди, ми ти де заряза твоя съпруг? newsm78 Crazy


Той при непоzнати не ходи Naughty
и моя в началото така ме пита "ама как така Ще идва? ми вие не се поzнавате newsm78" . после каzа, че Катето няма да спи при неговия компутър и тя спа на спалнята , а пък ние при компитата. Mr. Green Днес цял ден повтаря "Катя това, Катя онова", врътка се и прави планове и той да ходел на следваЩата сбирка Mr. Green

Ма те па ваште много бъзливи бе  Sunglasses... я им направете един креш курс набързо. Crazy
Моя вика, я виж там от форума ти няма ли някоя мама в южна Франция да си направите среща. #Crazy
Е...нема за съжаление. Sad

# 35
  • Мнения: 980
Ама ваШия тати българче ли е или от местните
Ако е наШенче то е ясно

# 36
  • Мнения: 1 173
Ама ваШия тати българче ли е или от местните
Ако е наШенче то е ясно

Нашенче е. smile3503

# 37
  • Мнения: 980
ЕЕЕЕ, ние сме си по_отворени по принцип.
Освен това трябва да отбележим и факта, че твойто zлато Ще става и тати и сега търси как да ти угоди и глеzи. ИЗПОЛЗВАЙ

# 38
  • Мнения: 1 173
ЕЕЕЕ, ние сме си по_отворени по принцип.
Освен това трябва да отбележим и факта, че твойто zлато Ще става и тати и сега търси как да ти угоди и глеzи. ИЗПОЛЗВАЙ

Да бе да, той каза, че съм му се качвала на главата и сега щял да се изнесе и след 5 месеца ще се върне като наближи момента. Crazy #Crazy Тогава съм щяла пак да стана човек.  newsm78 Embarassed
То верно, че леко издухвам на моменти....ама чак пък толкоз newsm78

# 39
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Страхотно, супер сте, а и чудесно сте си изкарали Grinning, чак ви завидях малко Embarassed

# 40
  • Мнения: 7 837
Тогава съм щяла пак да стана човек.  newsm78 Embarassed
То верно, че леко издухвам на моменти....ама чак пък толкоз newsm78
По-добре да се въоръжи със слонски нерви  Mr. Green
Аз моя до последно луд го правех, да не говорим 4е избухвах за щяло и нещяло  Mr. Green
Накрая ве4е беше ужасно  Laughing

# 41
  • Мнения: 4 399
Уф, ужасно съм изостанала защото не чета седмичните теми, та не съм разбрала с кого си се срещала, Деби. Thinking Outta Joint

# 42
  • Мнения: 1 465
Дорит,

как да няма от иужна Франция Shocked
Ми аз? Не съм ти предложила сре6та, за6тото Сентропе е далеко, ноооо гости винаги приемаме/само да е преди 12/08, 4е на 13 излитаме за Turballe Wink/.
Ина4е мъж ми хи4 не е бъзлив - кажи му гости и хуква, а да посре6таме гости много оби4аме Hug Тя гре6ката е моя, 4е не ти предложих о6те в на4алото, ама през деня съм като закотвена унас, 4е градския транспорт ста4кува пове4е от месеци не се знае докога. Виж ве4ер, мъж ми като се прибере от работа и излизаме от време на време, а в Стария Антиб е много приятно и красиво ве4ер. Аз дове4ера 6те му подхвърля за тази възможност и утре 6те пи6а Flutter Ак вие се навиете да преско4ите до Антиб, може да се видим Hug

# 43
  • Мнения: 1 173
Дорит,

как да няма от иужна Франция Shocked
Ми аз? Не съм ти предложила сре6та, за6тото Сентропе е далеко, ноооо гости винаги приемаме/само да е преди 12/08, 4е на 13 излитаме за Turballe Wink/.
Ина4е мъж ми хи4 не е бъзлив - кажи му гости и хуква, а да посре6таме гости много оби4аме Hug Тя гре6ката е моя, 4е не ти предложих о6те в на4алото, ама през деня съм като закотвена унас, 4е градския транспорт ста4кува пове4е от месеци не се знае докога. Виж ве4ер, мъж ми като се прибере от работа и излизаме от време на време, а в Стария Антиб е много приятно и красиво ве4ер. Аз дове4ера 6те му подхвърля за тази възможност и утре 6те пи6а Flutter Ак вие се навиете да преско4ите до Антиб, може да се видим Hug


На колоко километра е от Сен Тропе? Rolling Eyes
Ми то и аз от тая гледна точка не казах нищо, защото тръскането до долу ще ми е достатъчно и не ми се иска всеки ден да съм на колела. Blush
Ама ще го обсъдя с моя и пак ще пиша. Hug

# 44
  • Мнения: 4 244
Фиди, ми ти де заряза твоя съпруг? newsm78 Crazy


Той при непоzнати не ходи Naughty

Да бе, да  Stop
Той и да искаше да дойде - кой го пита.  Whistling
Грабнах си раничката и хоп на трена.
Някой нали трябва да довърши покрива на детската площадка Mr. Green

# 45
  • Мнения: 1 173
Някой нали трябва да довърши покрива на детската площадка Mr. Green

Леле, на туй му се вика експлоататорка на детски труд. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 465
Мисля 4е е на 100 км от Антиб

# 47
  • Мнения: 4 244
Някой нали трябва да довърши покрива на детската площадка Mr. Green

Леле, на туй му се вика експлоататорка на детски труд. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А сега се оплачи и на Югендамта и да видиш ко та прая  Mr. Green hahaha

# 48
  • Мнения: 980
Сина на Дебито т.е. племеника ми рече че това е мияу-мияу като види снимките на Тедсан, но като види майка си - мама мама
На нас разказа беше в ефир беше прекрасно и ублекателно както сами казвате, но друго си е да ви го разкажат Simple Smile

Малеее, Фиданчо с малкото Фиданче са ме подредили (аz чак сега zабеляzвам)
То вярно че като ме навали дъжда мойто zлато трябва да ме подсуШи и нахрани иначе хъскам и драскам, ама и на вид да го докарвам..... newsm78
Много мерси, мияу мррррр newsm03

# 49
  • Мнения: 1 173
А сега се оплачи и на Югендамта и да видиш ко та прая Mr. Green hahaha

мат и маскара  Joy

# 50
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Окаzа се zначи, че чакането си е zаслужавало. Simple Smile МНого zабавен раzкаz и толкова много снимки, браво на вас.  newsm10

# 51
  • Мнения: 6 243
Чудно сте си изкарали, сестро!
Като ги гледам тия снимки, и на мене ми се приходи до Фрайбург.

И да ти кажа - децата и Фиданчо са добре, нагледах ти ги, спокойна бъди Grinning
(виж снимките от срещата в Кърмаческия)

# 52
  • Мнения: 4 244
Чудно сте си изкарали, сестро!
Като ги гледам тия снимки, и на мене ми се приходи до Фрайбург.

И да ти кажа - децата и Фиданчо са добре, нагледах ти ги, спокойна бъди Grinning
(виж снимките от срещата в Кърмаческия)
Разбрах аз че си ги нагледала  Mr. Green
А на снимките ви се насладих Flutter

# 53
  • Мнения: 4 212
На тоя страхотен разказ, 4акам аз продължението. Ама толкова нагледно и подредено, не 4овек да се рови и 4уди кое какво и къде е Thinking като мен например  newsm78 хипер разсеяната  Mr. Green Страхотно изкарване сте си направили, радвам се 4е сте си допаднали, 4е и нещо пове4е. Кефец, сега у немско е хладни4ко.

# 54
  • Мнения: 4 244
На тоя страхотен разказ, 4акам аз продължението.
Кефец, сега у немско е хладни4ко.
Ела де, хем ще си разхладиш Дто хем ще се разтикаш и да си видиш пак бабите с Оля и Адиос Mr. Green
Че ще и спретнем още едно разказче

# 55
  • Мнения: 5 183
Еееееееееех, и аз ви се радвам ... добре сте си изкарали, а и снимките са страхотни. Браво на вас!!!

# 56
  • Мнения: 980
Фииид, брат ти много готин, ма #Crazy
А Single ли е?
Аz май иzбърzах да се женя, хм
Thinking

# 57
  • Мнения: 4 244
Фииид, брат ти много готин, ма #Crazy
А Single ли е?
Аz май иzбърzах да се женя, хм
Thinking
Сингъл и то какъв hahaha
Кой та кара да бързаш? Mr. Green

# 58
  • Мнения: 4 212
На тоя страхотен разказ, 4акам аз продължението.
Кефец, сега у немско е хладни4ко.
Ела де, хем ще си разхладиш Дто хем ще се разтикаш и да си видиш пак бабите с Оля и Адиос Mr. Green
Че ще и спретнем още едно разказче

Не ми навивай пружината, моя днес тръгва за Саарбрюкен, колко ми е акъла.Пристигам в петък и до понеделник ще ме търпиш.Малко ми е изтекъл задграни4ният, сега го сменям.
Да, бабите бяха култови, по4ивали са хората по нашите земи и езици са нау4или, и противно на мнението 4е германците били студени хора, немските баби в продължение на 3 минути ни послерщанаха и изпратиха 10 пъти.....оляяяя.....адиооооос,оляяяя......адиоооос.....големи скици бяха де.
 Mr. Green
Ако си купуваш лук, да знаеш 4е е испански  Joy

# 59
  • Мнения: 980
Фииид, брат ти много готин, ма #Crazy
А Single ли е?
Аz май иzбърzах да се женя, хм
Thinking
Сингъл и то какъв hahaha
Кой та кара да бързаш? Mr. Green

Ядец, друга Ще му се радва ooooh!. Аz си оставам при моето zлато Mr. Green

# 60
  • Мнения: 1 173
Фииид, брат ти много готин, ма #Crazy
А Single ли е?
Аz май иzбърzах да се женя, хм
Thinking

Чувствам аз що си го написала публично това  smile3521... и Фиданчо искаш да го види, а? smile3503 smile3502

# 61
  • Мнения: 980
Фииид, брат ти много готин, ма #Crazy
А Single ли е?
Аz май иzбърzах да се женя, хм
Thinking

Чувствам аз що си го написала публично това  smile3521... и Фиданчо искаш да го види, а? smile3503 smile3502

Що бе? Ми нека гледа. Пък да си прехапя еzика ли сега Crazy Може да съм се бракувала, но очи оЩе имам. А истината си е истина -момък та дрънка bowuu

# 62
  • Мнения: 1 173
А истината си е истина -момък та дрънка bowuu

Дай снимков материал, иска и аз да гледа. newsm03 newsm08
На колко е години? Embarassed

# 63
  • Мнения: 980
А истината си е истина -момък та дрънка bowuu

Дай снимков материал, иска и аз да гледа. newsm03 newsm08
На колко е години? Embarassed


Mладо е момчето. Мой набор някъде. На снимката е zад мадамата дето държи речта.
http://community.webshots.com/photo/411336311/411379622zktLzG

Сега съм намислила да крънкам Фид да покаже по-обстойни материали. Mи на тях цялото семейство са симпатяги Laughing

# 64
  • Мнения: 4 244
На тоя страхотен разказ, 4акам аз продължението.
Кефец, сега у немско е хладни4ко.
Ела де, хем ще си разхладиш Дто хем ще се разтикаш и да си видиш пак бабите с Оля и Адиос Mr. Green
Че ще и спретнем още едно разказче

Не ми навивай пружината, моя днес тръгва за Саарбрюкен, колко ми е акъла.Пристигам в петък и до понеделник ще ме търпиш.Малко ми е изтекъл задграни4ният, сега го сменям.

Ако си купуваш лук, да знаеш 4е е испански  Joy
Кво чакаш - стягай такъмите и да ви няма с мъжа ти
Да си изкараме един весел уикенд, да се разсееш малко
А за задграничния - нямаш ли шофьорска книжка щото ставало и с нея newsm78

# 65
  • Мнения: 5 183
На снимката е zад мадамата дето държи речта.
http://community.webshots.com/photo/411336311/411379622zktLzG

Ами то нищо не се вижда .... newsm78

# 66
  • Мнения: 4 244
Виж тогава тази снимка
http://community.webshots.com/photo/402971483/402988820MUGzJR

Да видиш защо се облизва Тедсан

# 67
  • Мнения: 1 238
Торне,как мина 1-вия работен ден?Измори ли те много?

Добре мина, благодаря! Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

Първият ден не правих общо взето нищо- целия ден мина в разни обяснения, развеждане насам натам и тн. Та цял ден се лутах кат муха без глава из кухнята Blush Blush Blush Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Днес обаче реших да се "пооткрехна" малко и спретнах 2 солени торти- вегетариански! Naughty Naughty Naughty Naughty Бомба станаха Mr. Green Mr. Green Party Party Party
Хубоу ама аз нали съм си Марко Тотев, та денят не мина и без излагации Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Blush Blush Blush Blush Blush Blush
Синът на шефката беше там, подаде ми вежливо ръката си момчето и ми вика: "Приятно ми е, Нилс(с меко Л се произнася) А аз патката му с патка, щото ушите ми незнам къде са завряни, чух "Лис" Blush Blush Blush Embarassed Embarassed Embarassed И му викам: "Ама това не е ли женско име?!"........Еееееех, край нямат моите излагации! До кога, питам се, до кога!? smile3514 smile3514 smile3511 smile3511

# 68
  • Мнения: 1 238
А вие с Нели не се ли разбрахте нещо (Несса или Шмупсипу)?  newsm78
Че те нещо щели да правят обиколка около Дания с лодка

Кой кога къде???
Аз що съм пак назад с материала! Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

# 69
  • Мнения: 1 854
На снимката е zад мадамата дето държи речта.
http://community.webshots.com/photo/411336311/411379622zktLzG

Ами то нищо не се вижда .... newsm78
Толкова отпускат само....като за без пари..хихихи...Голям пич /ех,вече и "Ч" знам как да пиша,Анка-Хулиганка ни го показа"/ е брата на Стройната,сигурно девойките са залитнали по него и на опашка чакат с лозунги в рьцете  mrstraetz.
Ми да взема и аз да снимам сьседа и да му пусна снимка,ергенче момчето,на 35 годинки,голяма душа и симпатяга е.Леле,направо го превьрнахме в дейтинг ейджьнси.... Wink

# 70
  • Мнения: 230
намирасва на нещо си тука ... ама ще се разбере какво ....

# 71
  • Мнения: 1 854
[ А аз патката му с патка, щото ушите ми незнам къде са завряни, чух "Лис" Blush Blush Blush Embarassed Embarassed Embarassed И му викам: "Ама това не е ли женско име?!"........Еееееех, край нямат моите излагации! До кога, питам се, до кога!? smile3514 smile3514 smile3511 smile3511

 newsm62
Ццц...ю ар файьрд! Naughty
Няма страшно,по-добре така,да види момчето,че си се "вслушала" в името,а не автоматична попивка и накрая....ььь,как се казваше тоя.Сега поне си имаш спомен,пьк и ние малко да се посмеем/ех,знам че на чужд грьб и 100 тояги са малко/.
Обаче тепьрва ша им се доказваш.....та тоз "невзрачен инцидент,няма и да си го спомня човека".

Сорри за отклонението от Фрайбург-звучи ми като пьржен бургер.....ето,пак за ядене говорим #Cussing out

# 72
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
.....Еееееех, край нямат моите излагации! До кога, питам се, до кога!? smile3514 smile3514 smile3511 smile3511
Ох, много си сладка  Laughing

# 73
  • Мнения: 980
Ми да взема и аз да снимам сьседа и да му пусна снимка,ергенче момчето,на 35 годинки,голяма душа и симпатяга е.Леле,направо го превьрнахме в дейтинг ейджьнси.... Wink

Ако е такава работата и аz имам няколко симпатяги. На Томас всички приятели са ергенчета и беz приятелки #Crazy. Математици информатици, дуШички, лесни zа поддържане Mr. Green.

# 74
  • Мнения: 7 837
намирасва на нещо си тука ... ама ще се разбере какво ....
Намирисва ти Мура-та в подписа  Mr. Green
Айде пускай голи снимки  Laughing

# 75
  • Мнения: 4 244
намирасва на нещо си тука ... ама ще се разбере какво ....
Намирисва ти Мура-та в подписа  Mr. Green
Айде пускай голи снимки  Laughing


Шъъъъъъъъъъът!  Naughty
Ни давам Crossing Arms
Требе да си минат най напред пред мен на показ чи тогаз ша праим сглядата Mr. Green

# 76
  • Мнения: 980
намирасва на нещо си тука ... ама ще се разбере какво ....
Намирисва ти Мура-та в подписа  Mr. Green
Айде пускай голи снимки  Laughing


Шъъъъъъъъъъът!  Naughty
Ни давам Crossing Arms
Требе да си минат най напред пред мен на показ чи тогаз ша праим сглядата Mr. Green

Айде сега на пъдарка жа са прайШ Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 4 244
Айде пускай голи снимки  Laughing
Шъъъъъъъъъъът!  Naughty
Ни давам Crossing Arms
Требе да си минат най напред пред мен на показ чи тогаз ша праим сглядата Mr. Green

Айде сега на пъдарка жа са прайШ Crossing Arms
Чи как - един брат имам, той тъй лесно ни съ дава! Mr. Green
Я, твоя как та е вардил, докато попаднеш на Човека  Laughing

# 78
  • Мнения: 980
Чи как - един брат имам, той тъй лесно ни съ дава! Mr. Green
Я, твоя как та е вардил, докато попаднеш на Човека  Laughing

Точка zа теб, мила Peace Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 4 212
ето я и Ки4ка Конкретната...та къде ще е сглядата  smile3508 да смажем малко погледа с 4уждо  newsm08.  Ако ще е на гереня, шкембе 4орба и тъпани ще има ли?

# 80
  • Мнения: 7 837
Шъъъъъъъъъъът!  Naughty
Ни давам Crossing Arms
Требе да си минат най напред пред мен на показ чи тогаз ша праим сглядата Mr. Green
Тоталитарна цензура, а  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 7 837
Не е честноооооо, Фиданке  Laughing
На срещата на лактивистките го пускаш, а ние едни о4и не можем да оплакнем  Mr. Green

Честита ти бъдеща сватя. Ша черпиш  Laughing

# 82
  • Мнения: 980
ето я и Ки4ка Конкретната...та къде ще е сглядата  smile3508 да смажем малко погледа с 4уждо  newsm08.  Ако ще е на гереня, шкембе 4орба и тъпани ще има ли?

Ти, Кичка Конкретната, аz , Мара Подробната smile3521 мъжко пиле да не прехвръкне над форума smile3506
  newsm47 newsm53 smile3503

# 83
  • Германия
  • Мнения: 8 082
айде пак се почна сватосване тука
ма момчето си го бива пък!

# 84
  • Мнения: 780
Ама много сте готини и това си е!!! Всичките!!  Hug Heart Eyes
А снимките са повече от трепач! Как ви завиждам за срещата и че сте се наддумвали. Искам и аззззззз!!!  Praynig Praynig Praynig Освен до "белия облак" да ида да си хортуваме с Maika, то иначе по-наблиза май няма.. Sad
Може ли да вмъкна една дружка от българско на опашката за фиданчо??  Praynig Много лична мома, само дет не може пусто да попадне на тоя нейния Човек!  Flutter

# 85
  • Мнения: 4 244
Не е честноооооо, Фиданке  Laughing
На срещата на лактивистките го пускаш, а ние едни о4и не можем да оплакнем  Mr. Green

Честита ти бъдеща сватя. Ша черпиш  Laughing
Ай нидей да цивриш, ами оплакни окото
http://www.unibg.org/pics/don_kihot_1.jpg

# 86
  • Мнения: 980
тъй, тъй.момъка е на лице, сега да иzдирим и момата 


# 87
  • Мнения: 2 292
Фиданката е голяма сладуранка също и доста си приказва - даже като се метна в първия срещнат влак аз се поуплаших дали не сме я качили на погрешен влак мъжът ми каза - ами я виж колко е оправна - на която и гара да се окаже ще се оправи  Wink
Е не можа да остане с нас да обиколим съботния пазар на зеленчуци в Манхаим и после да хапнем суши в любимия ни сушибар, но друг път може да се видим. Например Септември за винените празници в района на Ноищат. На мен Бад Дюркхаймския ми е любим Simple Smile

# 88
  • Мнения: 230
тъй, тъй.момъка е на лице, сега да иzдирим и момата 


ше чекам с нетърпение да се запозная с няколко твои предложения, пък ако е рекъл Господ ше стане раотата, и не само от теб чакам оферти, и от останалите няма да откажа. Simple Smile

# 89
  • Мнения: 230
Може ли да вмъкна една дружка от българско на опашката за фиданчо??  Praynig Много лична мома, само дет не може пусто да попадне на тоя нейния Човек!  Flutter

Може разбира се, но на лични ше Ви очаквам! bowuu

# 90
  • Мнения: 980
хайде сега на Лични Crossing Arms
беz тия Naughty какви са теz zадкулисни иzпълнения #Cussing out

# 91
  • Мнения: 230
На мен не ми пречи стига да не пречим на други

# 92
  • Мнения: 1 173
Тва е, вчера отидох да се правя хубава и опуснах клюката.  ooooh!
Не пишете толкоз бързо, че не мога да ви изчета.  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 7 837
На мен не ми пречи стига да не пречим на други
На мен не ми пре4иш.
Хонда я няма, а Фиди ще спретне една торта за Роза  Wink

# 94
  • Мнения: 4 244
Хонда я няма, а Фиди ще спретне една торта за Роза  Wink
И Роза няма да я има - справка Седмичната тема  Mr. Green

# 95
  • Мнения: 7 837
Фиди, нищо не казваш за новата снаха  newsm53
Ще се сродявате май със Сладка Хапка  Wink

# 96
  • Мнения: 4 244
Фиди, нищо не казваш за новата снаха  newsm53
Ще се сродявате май със Сладка Хапка  Wink
Ами ко да кажа = то за нея бой ще водим, пък аз не си падам много по кръвопролитията затуй ще си кротувам тука - нали си имаме друга изгора от нашите Mr. Green

# 97
ooo i az imam priqtelka za mladeja Blush

# 98
  • Мнения: 230

Мале ...
незнам какво да кажа, не искам да обиждам никоя от вас, но още преди да имам предложения ще Ви предупредя, че не искам да има обидени на тези, на които не приема предложенията все пак съм доста претенциазен Simple Smile
И да отбележа още сега, анонимността е признак, който не уважавам, а именно признак на слабост

# 99
  • Германия
  • Мнения: 8 082

Мале ...
незнам какво да кажа, не искам да обиждам никоя от вас, но още преди да имам предложения ще Ви предупредя, че не искам да има обидени на тези, на които не приема предложенията все пак съм доста претенциазен Simple Smile
И да отбележа още сега, анонимността е признак, който не уважавам, а именно признак на слабост
Братче, те верно ти се нахвърлиха да те сватосват Mr. Green да не си покаже мъж носа из женски форум ей...

# 100
  • Мнения: 4 212

.....не искам да има обидени на тези, на които не приема предложенията все пак съм доста претенциазен Simple Smile
...

Аз няма да се кандидатирам, понеже шанса ми е малък, оба4е ме интересува какви са ти критериите. Например ще бъдат ли с предимство тези със старозагорска кръв оби4ащи "Загорка", а?  Flutter

# 101
  • Мнения: 230

.....не искам да има обидени на тези, на които не приема предложенията все пак съм доста претенциозен Simple Smile
...

Аз няма да се кандидатирам, понеже шанса ми е малък, оба4е ме интересува какви са ти критериите. Например ще бъдат ли с предимство тези със старозагорска кръв оби4ащи "Загорка", а?  Flutter

Това не спада към критерия, но пък не обичам жената около мен да пие повече от, а аз пия малко

# 102
  • Мнения: 7 837
Аз обожавам Загорка  beer Едно време я пиех с текила  Flutter
Само 4акам да спра кърменето и ще се отрежа  Drunk
И други такива... ама по-добре да не разказвам  Wink

Добре че си имам мъж кат слънце да ме търпи  Mr. Green
А и ве4е не съм съвсем анонимна. В момента гордо играя ролята на фон  Mr. Green

Внимавай в избора, щото накрая Фиданката ще го отнесе по женски  Laughing

# 103
  • Мнения: 1 533
Фиданчице, минахме баш през саарбрюкен /или както там се казва/ другия път шъ тъ вадя от къщи и шъ развеем кълки нейде. Crazy
Рейвънчето я видях, похапнахме у тях, тя милата хем гладуваше и не трепна, само чай пи...

# 104
  • Мнения: 230
А и ве4е не съм съвсем анонимна. Внимавай в избора, щото накрая Фиданката ще го отнесе по женски  Laughing

Приема се, а колкото до сестра ми тя да му мисли, не съм започнал темата аз, но пък и няма да откажа оферти Simple Smile Flutter

# 105
  • Мнения: 4 212
Е, зна4и шанса ми е под нула  Mr. Green.....предавам щафетата. Отивам да си отворя един бир4ок  beer

# 106
  • Мнения: 980

Внимавай в избора, щото накрая Фиданката ще го отнесе по женски  Laughing

Тя, Фиди, си паzи стоката. Значи, да стигне офертата до братото, трябва да мине първо на zаверка при каката Thinking. Тука е врътката, как да подкупим каката? Thinking


Аz имам една идея, но тя в момента бере ягоди в Португалия, после Ще мае гаЩи в Барселона ли беШе или Валенсия newsm78 и чак тогава се прибира в БГ

# 107
  • Мнения: 7 837
Тука е врътката, как да подкупим каката? Thinking

Имаш пистолет, бе маце  Laughing
Действай  Laughing

# 108
  • Мнения: 780
И мойта дружка от българско няма да се класира като гледам.. Tired Тя и ракийката уважава и биричката..  cheers Охххх, кога ли ще можем да си седнем с нея пак заедно и да си говорим и да си вдигаме наздравици.. макар че то аз вече толкоз съм отвикнала, че една 50-грамка ми е достатъчна и започвам да търся възглавницата smile3524
Айде успех на Фиданчо, пък ние пак ще се радваме, няма нищо, че няма да е нашто девойче!  Hug Peace

# 109
  • Мнения: 980
Тука е врътката, как да подкупим каката? Thinking

Имаш пистолет, бе маце Laughing
Действай Laughing

тя врътката е ясна, ама ако ме набара Фид и Ще ми иzвие врата кат на пиле Tired

И мойта дружка от българско няма да се класира като гледам.. Tired Тя и ракийката уважава и биричката..  :cheers

Що бе. Той Фиданчо не е въzдържател. Купона тече (имам докаzателства). Пък българче и да не уважава ракийца, какво българче е Naughty  Няма да се предаваШ Crossing Arms

# 110
  • Мнения: 4 244
Мръсни своднички  Whistling
Толкова ми стана смешно

Начи да кажа - брат ми си пада по гаджета средни на ръст от червенокосо към русо, може с зелени, ама е за предпочитане с сини очи (айде и на лешникови няма да откаже), да не пие много (щото ще кърка сама) и да не пуши, че Фиданчо е на път да ги оставя и кара с една кутия на седмица Mr. Green
Да обича рок, колкото може по твърд, класика, да избягва или най малкото да си запушва ушите при звука на чалга(поп фолк)
Екстри - 1/2 апартамент или 1 цял (2КБ - ама малко с чакане), много работлив, майстор, ама требе да се ръчка и да се изхлузи (типична риба)

# 111
  • Мнения: 4 212

Начи да кажа - брат ми си пада по гаджета средни на ръст от червенокосо към русо, може с зелени, ама е за предпочитане с сини очи (айде и на лешникови няма да откаже), да не пие много (щото ще кърка сама) и да не пуши, че Фиданчо е на път да ги оставя и кара с една кутия на седмица Mr. Green
Да обича рок, колкото може по твърд, класика, да избягва или най малкото да си запушва ушите при звука на чалга(поп фолк)
Екстри - 1/2 апартамент или 1 цял (2КБ - ама малко с чакане), много работлив, майстор, ама требе да се ръчка и да се изхлузи (типична риба)

Аууу, фиди, ама ти мен си описала. Връщам се в отбора на кандидатите.Само не пишеш дали може да е с няколко годинки по голяма, ама да не и ли4ат   newsm78  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 980
Мръсни своднички  Whistling
Толкова ми стана смешно

Начи да кажа - брат ми си пада по гаджета средни на ръст от червенокосо към русо, може с зелени, ама е за предпочитане с сини очи (айде и на лешникови няма да откаже), да не пие много (щото ще кърка сама) и да не пуши, че Фиданчо е на път да ги оставя и кара с една кутия на седмица Mr. Green

Айде сега и очите #CrazyМи има цветни леЩи WhistlingАz не харесвах сини воднисти очи, ама Томаситката е с такива Naughty И Фиданчо може да свикне Naughty

# 113
  • Мнения: 4 244
.Само не пишеш дали може да е с няколко годинки по голяма, ама да не и ли4ат   newsm78  Mr. Green
Това той ще каже че не съм наясно  newsm78

# 114
  • Мнения: 4 212
.Само не пишеш дали може да е с няколко годинки по голяма, ама да не и ли4ат   newsm78  Mr. Green
Това той ще каже че не съм наясно  newsm78
ей, зна4и, пак на камък ударих. Crossing Arms

# 115
  • Мнения: 980
.Само не пишеш дали може да е с няколко годинки по голяма, ама да не и ли4ат   newsm78  Mr. Green
Това той ще каже че не съм наясно  newsm78
ей, зна4и, пак на камък ударих. Crossing Arms

Фиданчо не е глупав Naughty Той zнае_ Хвани си кака да те отрака Mr. Green

# 116
  • Мнения: 4 212
...
Фиданчо не е глупав Naughty Той zнае_ Хвани си кака да те отрака Mr. Green

Щом се налага  Mr. Green

# 117
  • Мнения: 7 837
Да обича рок, колкото може по твърд, класика, да избягва или най малкото да си запушва ушите при звука на чалга(поп фолк)
Само AC/DC   superuu Мога да ги слушам нон стоп  Sunglasses
Оба4е косата руса не си боядисвам  Naughty  Пиенето съм отказала временно  Laughing
 А и с моите 21 години за къде съм  Mr. Green

# 118
  • Мнения: 2 825
Ей опасни сте бе  Mr. Green Mr. Green Mr. Green , аз как съм отървала пак значи....
Отговарям напълно на описанието  Wink
Само дето на чалгата не си запушвам ушите

# 119
  • Spain
  • Мнения: 3 750

Да обича рок, колкото може по твърд, класика, да избягва или най малкото да си запушва ушите при звука на чалга(поп фолк)

Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy
имам имам такива моми  Laughing ам не 4атят пък и може да се се заженили ве4е из БГ-то  Sunglasses

# 120
  • Мнения: 980
айдееее, zаформихме една малка навалица тука Thinking
Фиданчо да се стяга в кръста
Ако и Фид ни наложи една входна такса и направо си иzкарва мангиzите zа едно форумско турне Crazy

# 121
  • Мнения: 230
Мога ли да се изкажа ...
..., а добре успях да се включа.
Така-а-а-а ......
.. значи всички добре сте се представили, но има едно НО всички сте женени с ремарке я едно я две(дет съм Ви арадисал на мераците). Сега да Ви замоля търси се, ако ша ми дирите мома за предпочитане е аз да си направя дечицата, че аз да им се радвам.
Сестра ми ко е тва бе:"(2КБ - ама малко с чакане)" не сфаштам.
Ади сега чакам оферти предложения с снимка 3 имена дата на раждане имотно състояние банково състояние и тем подобни екстри, шото ако ша става заварка може да направим една БГ-МАММА сватба Simple Smile и ако ше прайме ина такаа сфатба да има парички да събиреме форума на подписването пък другото в тесен кръг.
Ади чакам Ви!! Crazy

# 122
  • Мнения: 7 837
Щом кат не ма щеш, ето една приятелка  Flutter


Ама ще трябва да чакаш на опашка, защото графика и е претрупан  Mr. Green

# 123
  • Мнения: 4 212
Хааааааааа хахахаха, претрупан и не само графика а ми и тя.  Mr. Green  Mr. Green готино е мацето като се замислиш, няма да ти убиват кокали в леглото, друг е въпроса дали въобще ще има място за теб  hahaha newsm78

# 124
  • Мнения: 230
вие нешто на майтап го обарнахте, а то хората сериозно Ви говорят

# 125
  • Мнения: 5 183
Сестра ми ко е тва бе:"(2КБ - ама малко с чакане)" не сфаштам.

Тва ще да е 2 килобайта

# 126
  • Мнения: 980
Щом кат не ма щеш, ето една приятелка  Flutter



Аааа Кейси, zа твоята мома повече пасва тоz момък


Пък на наШто момче трябва неЩо по_така

Фиданчо, Ша май черпиШ Naughty

# 127
  • Мнения: 5 183
не са 2 килобаита
сега се върнах да про4ета ooooh!
прибързано си казах думата Embarassed

# 128
  • Мнения: 980
не са 2 килобаита
сега се върнах да про4ета ooooh!
прибързано си казах думата Embarassed

Така е.
Мисля , че е 2 стаи, кухня и баня newsm78

# 129
  • Мнения: 5 183
дали?
Я Фиданката да ни "светне"Simple Smile

# 130
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
Правете, струвайте, но Фидана от Стара Загора не си го пущаме Crossing Arms
Той ни е гордост голяма, ако му издирите нЕкоя заралийка, по-става. Ама на мене най-ми допада сингъл Mr. Green

# 131
  • Мнения: 5 183
Поне до Бургас няма ли да го пуснете?! Ей го къде е - не е дале4. Аз от там бая народ мога да предложа...Ама и в Стара загора имам дружка мома. Кой набор е мом4ето, 4е не сам из4ела вси4ко по темата?

# 132
  • Мнения: 230
18 март 1975  85 кг, 175 см
другото май го знаете

# 133
  • Мнения: 5 183
Нищо не знам, но мога да про4ета
аз самата съм колкото теб /не 4е се предлагам/, та и приятелките ми са все около тази възраст:)

# 134
  • Italia
  • Мнения: 4 492
18 март 1975  85 кг, 175 см
другото май го знаете
Ха,Фидан4о ми ние сме от "една кръвна група":13/03/1975 г ( килцата Ще ги спестя  Wink ) , 168 см  Wink

# 135
  • Мнения: 230
3 спални голям хол трапезария кухненски бокс коридор Баня и тоалетна (на едно място) 120 кв. м. къшта 2ри етаж супер център града го знаете телефон за контакти предпочитам на електронната пошта

# 136
  • Мнения: 5 183
Ти си живееш и работиш в Стара загора, така ли?

# 137
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
3 спални голям хол трапезария кухненски бокс коридор Баня и тоалетна (на едно място) 120 кв. м. къшта 2ри етаж супер център града го знаете телефон за контакти предпочитам на електронната пошта

Фиданчо, що не се обади преди 3 години бе душа... Laughing

# 138
  • Мнения: 5 183
Имам дружка от там - свястно моми4е, 4е и хубаво, НО:
1. Брюнетка е
2. По-голяма е - 73 набор
Но мисля 4е с това недостатъците се из4ерпват /аз не ги броя за такива, но се съобразявам с твоите изисквания, споделени от сестра ти/... Но пък в Бургас какво съзвездие от подходящи мога да ти спретнаааааааааааа ...е, май не са толкова много ... изпожениха се, но все има, не е като да няма ...

# 139
  • Мнения: 230
"Строен" Фидан
Не се заплесвайте по мен

# 140
  • Мнения: 1 854
Е тва е,набор 75...ама все хубави хора с претенции сме,па и цената си знаем newsm10
Ха наздраве за наборите newsm24
Само тез кавички Фидане,дето си сложил в тях "Строен" за какво са ти?Като ти чета рьста-ми стройно гадже си Simple Smile

# 141
  • Мнения: 230
штото съм с децата на сестра ми, а иначе съм си Мура

# 142
  • Мнения: 4 244
 Joy Joy Joy Joy Joy
Човек на един магазин не може да иде и вие го обърнахте на седянка тука
2КБ е 2 стаи с кухненски бокс и баня и ще се чака щото е наследствен Mr. Green
Пък за 120 кв може и да се разберем Wink

# 143
  • Мнения: 5 183
Видях ти снимката /4ервената/ - доволна съм:) В смисъл 4е си хубав мъж. Сега ти казвам 4ао, отивам да спя, 4е тук е мноооооооооого след полунощ!!! Бай и да внимаваш, 4е тези "хиени" мамите /към които спадам и аз/ жив ще те изядат, ако им се оставиш ... Sunglasses Wink И нали знаеш - първо кака да питаш. Каките знаят кое е най-добро /дали? newsm78/...аз също съм кака, та затова се замислих ...
Късмет и УМНАТА!!!

# 144
  • Мнения: 1 854
Аууу,какви са тез еротише светлини?Кой стои зад камерата? Laughing

# 145
  • Мнения: 5 183
Joy Joy Joy Joy Joy
Човек на един магазин не може да иде и вие го обърнахте на седянка тука
Ми... брат ти сега е хит във форума!!!
Айде 4ао от мен!!!

# 146
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Айден 4ин 4ин  cheers и от мен за 75ците  Hug

# 147
  • Мнения: 4 244
Оранжевке - снимката е на самоснимачка, че си няма милия гадже да го снима и да му се кефи

# 148
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Хахахаха вие ,Ще ме убиете hahaha,до кьде била стигнала темата Crazy.
Аз може ли да се предложа Flutter Crazy Blush Crazy.Хахахаха ,Ще ме убиете вие.Ееееее,аз си имам ремаркенце Heart Eyes,пьк той так'виз кат нас не иска Naughty.Ами той губи пьк Crossing Arms
ХАХАХАХАХА ох ,Ще падна от смях hahaha

# 149
  • Мнения: 1 854
Оранжевке - снимката е на самоснимачка, че си няма милия гадже да го снима и да му се кефи


 Joy....хайде,хаиде...виждам аз как се подава из отзад едно голо дупе Mr. Green

# 150
  • Мнения: 230
Оранжевке - снимката е на самоснимачка, че си няма милия гадже да го снима и да му се кефи


 Joy....хайде,хаиде...виждам аз как се подава из отзад едно голо дупе Mr. Green


то мойте бе

# 151
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Аз 4акам да разврьзка Blush.Да видим дали ,Ще се намери половинка Wink.
а трябва ли да е 75 набор Rolling Eyes?

# 152
  • Мнения: 1 854
Е,не било задьлжително май,можело или кака,та да го отрака или прокурорско чадо Mr. Green

# 153
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Е,не било задьлжително май,можело или кака,та да го отрака или прокурорско чадо Mr. Green
Ми ако е прокурорско 4адо да се класирам и аз Flutter Mr. Green

# 154
  • Мнения: 230
оооооооооооооо
ма Вие сте доста бавни и несериозни 11 страници стана темата като махнем 4 за основата на темата цели 7 остават. а в тях ништо конкретно не ми казвате.
Я дайте малко по експедитивно, че тая вечер нема да мога да спя от мисли. Поне пратете малко снимков матриал. А-а-а-а-а-маха я дайте веднага тука, че едно такова нетърпение ме гложди вече Simple Smile

# 155
  • Мнения: 980
малиии. пак иzпуснах купона ooooh!
Ма вий какво нажграбихте Фиданчо #Crazy ДОБРЕ ЧЕ СъМ АЗ ДА ВИ ОТВОРЯ ОЧИТЕ Crossing Arms какви екzемпляри ни наобикалят пък ний патките си раzменяме рецепти ooooh!
"Строен" Фидан

Ама пък и той какво фото си е пуснал....хваЩа окото, евала му на момъка

Ся прая оферта. Мойта кумичка е мома. По млада е от мене, zначи пиШи и от тебе Щото ти си ми бате. Сега учи в Бургас. Има само един кусур, че и тя е много предирчива откъм мъже ама оЩе днес й пускам "червеното фото" на мейла. Mr. Green .Тъмнокоса и тъмноока, ама ти са да не ми иzлиzаШ с теz памела_андерски истории NaughtyНие българите сме си тъмнички и Ще кротуваШ Crossing Arms Ей тука прилагам и снимка, тя е мацката с роzовката блуzка

http://image54.webshots.com/154/6/96/44/406869644JBQOCs_ph.jpg

# 156
  • Мнения: 7 837
tedsan, не се отваря снимката и Фидана ве4е сигурно  smile3515

# 157
  • Мнения: 980
На мен се отваря. а ако Фиданчо не отвори  Ще се  чуе писък

# 158
  • Мнения: 4 244
На мен се отваря. а ако Фиданчо не отвори  Ще се  чуе писък
Дала си грешния адрес Теди - като заредиш софтуера кликни на опцията Вию он уеб и така ще ти даде верния адрес.

# 159
  • Мнения: 4 244
Сега да !

# 160
# 161
  • Мнения: 1 854
А на бас че Фиданчо,наша гордост,строен мьжкаранчо,ще попита "Ам таз булка кат русалка на третото фото коя е?".
Тьмнички сме си ние бьлгарките,ми тогаз таз девойка на 3тата снимка не е нашенка от село ли?Немска овчарка да не би?" newsm78

# 162
  • Мнения: 4 244
А на бас че Фиданчо,наша гордост,строен мьжкаранчо,ще попита "Ам таз булка кат русалка на третото фото коя е?".
Тьмнички сме си ние бьлгарките,ми тогаз таз девойка на 3тата снимка не е нашенка от село ли?Немска овчарка да не би?" newsm78
Баш си е нашенка от село
Аз като академичен професор - нали гледах целия албум на място  Mr. Green сякаш съм била там

# 163
  • Мнения: 980
Българка е. Но с гадже, zатова си трайкам zа нея. Иначе Фиданчо иzобЩо мямаШе да му мисли Crazy

# 164
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
А кумата ти ,знае ли как я топиш тук пред нас ?hahaha.

# 165
  • Мнения: 980
Фииид, zаЩо твоят аватар е по голям от моя като на Ширина са все по 160 пиксела newsm78


Вал, на кумата пуснах имейл.  аz си каzвам, пък тя си реШава  Whistling

# 166
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
А на бас че Фиданчо,наша гордост,строен мьжкаранчо,ще попита "Ам таз булка кат русалка на третото фото коя е?".
Тьмнички сме си ние бьлгарките,ми тогаз таз девойка на 3тата снимка не е нашенка от село ли?Немска овчарка да не би?" newsm78
Хахахахаха ,на него само русоляви ли му харесват? :mrgreen:4е аз пропуснах много от страниите напред.
Пьк и заЩо казвате ,4е бьлгарките били тьмни.....ааааааааааааа не  Naughty,не е вярно

# 167
  • Мнения: 980
А на бас че Фиданчо,наша гордост,строен мьжкаранчо,ще попита "Ам таз булка кат русалка на третото фото коя е?".
Тьмнички сме си ние бьлгарките,ми тогаз таз девойка на 3тата снимка не е нашенка от село ли?Немска овчарка да не би?" newsm78
Хахахахаха ,на него само русоляви ли му харесват? :mrgreen:4е аз пропуснах много от страниите напред.
Пьк и заЩо казвате ,4е бьлгарките били тьмни.....ааааааааааааа не  Naughty,не е вярно

Ми тя и русалката е иzрусена newsm78

# 168
  • Мнения: 4 244
Фииид, zаЩо твоят аватар е по голям от моя като на Ширина са все по 160 пиксела newsm78

Нямам идея  Thinking

# 169
  • Мнения: 230
А сега как е? Дадох повече снимки. На третата снимка тя се хвали, че е хванала букета Mr. Green
Ми то не беше ли  казано някаде, че ако шаферката хване букета младоженката трябва да и намери мъж пък к'во остава ако е кумата. Хем ше й е ред хем ше и се пада, за русото като го гледам не ми вдъхва доверие - някак стои хората, дето са от голямото добрутру и само ухажори с дебели портфейли да са около нея. Виж кумата е друга песен

# 170
  • Мнения: 4 244
А така, Тедсан, спрятай ръкави и да уреждаме седянката  smile3508 newsm08

# 171
  • Мнения: 980
А сега как е? Дадох повече снимки. На третата снимка тя се хвали, че е хванала букета Mr. Green
за русото като го гледам не ми вдъхва доверие - някак стои хората, дето са от голямото добрутру и само ухажори с дебели портфейли да са около нея.

тука много си прав, пък и чувам Шавлива била Rolling Eyes

Фид, аz оЩе кат мернах братлето и се ококорих, сега чакам и кумата да се обади. Ако не пиШе утре и Ще й zваня

# 172
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
А на бас че Фиданчо,наша гордост,строен мьжкаранчо,ще попита "Ам таз булка кат русалка на третото фото коя е?".
Тьмнички сме си ние бьлгарките,ми тогаз таз девойка на 3тата снимка не е нашенка от село ли?Немска овчарка да не би?" newsm78
Хахахахаха ,на него само русоляви ли му харесват? :mrgreen:4е аз пропуснах много от страниите напред.
Пьк и заЩо казвате ,4е бьлгарките били тьмни.....ааааааааааааа не  Naughty,не е вярно

Ми тя и русалката е иzрусена newsm78
Аз не говорех за нея а по принтцип.Аз пьк мисля ,4е пове4ето сме (бьлгарките) сьс светли коси.
А ина4е кумата си е супер Flutter.
Фидан4о ,после 4акаме по4ерпка (и аз пьк кьде се бутам newsm78)

# 173
  • Мнения: 230
теди виж колко съм добър, и то само от една снимка пък си рекох дал да не ми метнеш на менье някой друго парче от снимките на твойта кума

# 174
  • Мнения: 4 244
Фидан4о ,после 4акаме по4ерпка (и аз пьк кьде се бутам newsm78)
Направо и между шамарите   Naughty
Ама ако стане работата ще има почерпка, не бой се! Mr. Green

# 175
  • Мнения: 1 854
И аз ако сьм Фиданчо,ще си предпочета и избера кумата newsm10
Ама пьк ако стане спойката кой ще и гледа хлапетата на Фиданка като задомите Фидан newsm78

# 176
  • Мнения: 4 244
И аз ако сьм Фиданчо,ще си предпочета и избера кумата newsm10
Ама пьк ако стане спойката кой ще и гледа хлапетата на Фиданка като задомите Фидан newsm78
На обменни начала - споко!
Той моите и неговите заедно , после аз моите и неговите
Малко ще мязаме на детско ваканционно селище, ама купон да става  Mr. Green

# 177
  • Мнения: 230
И аз ако сьм Фиданчо,ще си предпочета и избера кумата newsm10
Ама пьк ако стане спойката кой ще и гледа хлапетата на Фиданка като задомите Фидан newsm78
Туй са викат симейни раоти явно имам причина да са примени тез чудни хлапетии пък и да си призная мноу лесну са глеат.
А ся си мисля и рекох в тая тема ли ша устане туй за мен  и кумата или ша ми спретнете нова тема. - само подфърлям идея

# 178
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
На мен пьк ми харесва И русата мадама Crossing Arms,много е финна.
Кумата е ясно ,4е е супер гадже,ама вие сега по4нахте кусур да тьрсите на другата Naughty

# 179
  • Мнения: 7 430
 smile3532ама и вие как ме разсмивате newsm62....ама изтървах нишката де  ooooh! на кой кумата е по хубава, или пък онази русичката била още по хубава..... Crazy и кой е тоз Фидан - на Фиданката Фиданчо ли newsm12

# 180
  • Мнения: 4 244
Диде - накратко - Фиданчо е брат ми (регистриран е като МоРеНа, или по известен като Мура)
И сега му търсим мома и намерихме май  Thinking

# 181
  • Мнения: 230
На мен пьк ми харесва И русата мадама Crossing Arms,много е финна.
Кумата е ясно ,4е е супер гадже,ама вие сега по4нахте кусур да тьрсите на другата Naughty

аз косур не търся аз си казах зашто не ми хареса това си е!

# 182
  • Мнения: 2 825
Ей .. .тъй кат гледам, май ще се заформи една форумска венчавка  Wink
Фиданчо, кумата е супер, кат я гледам  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10

# 183
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Ей .. .тъй кат гледам, май ще се заформи една форумска венчавка  Wink
Фиданчо, кумата е супер, кат я гледам  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Тя ,Ще се заформи Joy.....само "кумата" я няма оЩе hahaha
 Wink

# 184
  • Мнения: 980
3начи работата дотук върви кати по масло. Мамоо, Ша са сродяваме Hug
А вий да имате мома zа моя брат newsm78

# 185
  • Мнения: 4 244
3начи работата дотук върви кати по масло. Мамоо, Ша са сродяваме Hug
А вий да имате мома zа моя брат newsm78
Я марш оттука че Томазини няма да стои на сухо  smile3513

# 186
  • Мнения: 980
Томасито си пиШе дипломната работа
Нали е отпуска и да свърШи неЩо полеzно, пъм и не може все в спалнята да го държа Rolling Eyes
пък аz Що да не седя тука Cry. Виж работа върШим..... Praynigмоля zа поzволение да остана, сър

# 187
  • Мнения: 1 854
Ей .. .тъй кат гледам, май ще се заформи една форумска венчавка  Wink
Фиданчо, кумата е супер, кат я гледам  newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Тя ,Ще се заформи Joy.....само "кумата" я няма оЩе hahaha
 Wink
Кумата ша доди,ама сега репетира да хваща букети....че то от едно хващане знаи ли са ни са ли. Laughing

# 188
  • Мнения: 230
ох олекна ми, тая вечер ште си легна и ште спя спокойно, но ми се искаше да попълня снимковия материал с малко повече - стига да не е нахално от моя страна за оште снимки

# 189
  • Мнения: 1 854
ох олекна ми, тая вечер ште си легна и ште спя спокойно, но ми се искаше да попълня снимковия материал с малко повече - стига да не е нахално от моя страна за оште снимки
Прав си така е,какьв е тоз монопол само една мома да е на топа на устата.Трябва да има конкурс,журито начело с председателя и зам.председателя е ясно-Фиданка и tedsan.
А става ли ако е мома от Шопско?

# 190
  • Мнения: 230
пускайте снимков матриал

# 191
  • Мнения: 980
А става ли ако е мома от Шопско?

Става, всичко става.То момъка е с 2КБ и хубава професия bowuu

# 192
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 910
Абе така и така сме почнали, ми я и аз да си изрекламирам кумата.

Ми, тя и мойта не е за изхвърляне, а е и сингъл...всъщност в момента е в Германия (някъде край Франкфурт), та ако се навиe Фиданка може и лично да я оцени на място Laughing

Ама скоро се връща, Фидане, така че ... (пази си братлето Twisted Evil)

Ето ти снимчица, да не съм голословна Wink...
не е от най-русите, но пък "очите" и са хубави Mr. Green

# 193
  • Мнения: 5 183
та каква му е професията...не съм разбрала?Simple Smile

# 194
  • Мнения: 5 183
Малееееееееееее, сега обърнах внимание колко много сме писали по темата. Ми тя "Строината" Фиданска тема май е на път да засен4и седми4ната, която ина4е хи4 не е малка... Flutter newsm78

# 195
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз сега ще кажа нещо по въпроса за снимките ...не се натискам ,да знаете , мъж си имам и си е " на място" -т.е. в момента в леглото  Wink..ама то като ще оценявате момите ..ще трябва ли4но ..от опит го знам това ..мъжо на времето голям 4аровник беше (до преди да влезе в казарма и да надебелее) и мнооооого фотогени4ен ..като го види6 на снимка ..ух да го схрускаш .... оба4е дума за мен става ..епа моя милост ама никога не излиза добре по снимки  ..мен ли4но ако не ме беше видял нямаше да се загаджим  Naughty и до сега се смее на пове4ето снимки които си правим и винаги ме успокоява 4е изобщо не си прили4ам с това по снимките (не го прави от любезност ,знам щото е много откревен 4овек ,а и други хора така  не са ме познавали по снимки  Laughing Laughing Laughing) - извода от 10-те реда написано ..събираите пари4ки , и които иска да му видят кандидатката  Sunglasses  ..праща на мом4ето парите ,то си ходи по  "белия свет" ..тамън могат и да са питат насаме за туи онуи  Mr. Green да си  говорят за професии , кои какво владей и как го е нау4ил  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 196
  • Мнения: 5 183
Права е Анка ... Срещата о4и в о4и е най-доброто средство за опознаване на един 4овек ... Снимката е бошлаф работа ... Naughty

# 197
  • Мнения: 230
нешто май ме забравихте

# 198
  • Мнения: 5 183
Какво стана, моми4ета?! зарибихте мом4ето, а го оставихте без снимки, така ли? Shocked Засрамете се бързо!!! Naughty

# 199
  • Мнения: 1 854
Вижте сега,аз Фидан,на Фиданка братлето няма да зарибявам.Вече ми е горе-долу ясно той какво тьрси и на какво ще се зарадва-така че в момента,в който имам инфо+снимки и желание от другата страна....ще пусна и снимки и описание.Да,жив контакт е по-добре,ама на пьрво време и снимката ще даде представа,поне малка.То и Casey пусна една снимка на нейна "френдка" и на живо едва ли вьпросната дама ще стане по "слим" или по-секси.Затова аз сьм за снимките и виртуалната агитацията.Пьк в канце канцов ние не му предлагаме на Фидан кви да е....ами селекция от най-доброто и това което познаваме.Той може и всичките по снимки да ги хареса или да не ги....тук снимките играят фиктивна роля.Човека си има главь на раменете,може да си предценява....да си пита врачки и гледачки след това "Коя е най-хубавата,умната и добрата"за него.

Общи условия

Активация на акаунт