Пролетните ви парфюми

  • 38 724
  • 254
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 511
Inconto Shine и аз го намирам за свежарски и пролетен, ама вече 200 мл. съм изпръскала и го понамразих. Миналата година много харесвах и Omnia Cristalline, ама и той ми омръзна. В момента моят фаворит е Armani - Red:

http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=301&products_id=23466

Ароматът му е като Armani White, много лек и приятен - пролетен.

Сега съм си набелязала и този, харесах го на една позната, а не е и много пари:

http://get.bg/catalog/product_info.php?manufacturers_id=341&products_id=11555

# 31
  • Мнения: 4 150
peperuda333, не го познавам това Армани, Ланвина съм го душила доста отдавна и честно нямам никакъв спомен от него, какъв тип е Арманито:peace:

 - ето такива аромати ми ''отварят'' апетита за пролетта и топлото време, задължително ще си ги взема newsm44 - а този отдавна го мечтая Heart Eyes
- някакви отзиви за този на Йоджи Ямамото? - а този Вокализ на Шисейдо го обичам от 100 години, кога ли най -накрая ще си го купя....изключително ефирен, нежен и елегантен парфюм, когато го душа винаги си представям балерина Crazy въобще японците много ме възхищават с парфюмерията си, не отстъпват на французи и италианци според мен Hug

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 14:02 от Tess d`Urberville

# 32
  • Мнения: 4 150
Оливам се, обаче продължавам Crazy Laughing, освен всички изброени до сега искам и тези двата и май ще съм наистина щастлива, но до колкото се познавам, ще изскочат още няколко, които да ме извадят от равновесие с притегателната си сила Whistling

# 33
  • Мнения: 1 111
 Едно ново предложение- MaxMara Kashmina Touch. Wink

# 34
  • Мнения: 4 150
- само на приятелка съм го усещала и много ми хареса, но не е ли една идея по -зимен Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 111
 Ами наистина излезе в началото на зимата, но на мен ми се струва по-скоро пролетен, отколкото зимен.Но всичко е въпрос на лични възприятия, аз например не мога да приема като пролетни някои от споменатите тук парфюми.Да не говорим, че някои не мога въобще да приема, въпреки усилията ми в тази насока. Wink

# 36
  • Мнения: 410
Каролина Херера-212 и Премиер Жур също с удоволствие бих ги носила пролетта.Вторият лятото не ми харесва,нямам идея защо.

Омниа Кристалин и лилавото и другарче Омниа Аметист са много свежи,но аз харесвам само Аметиста,Кристалин ми е прекалено изчистен и свеж.
Tinky,
правилната транскрипция е Каролина Ерера.
  Peace

# 37
  • Мнения: 4 150
Влюбих се в мъжкия Еуфория интенс Калвин Клайн Shocked Heart Eyes Heart Eyes, жестооок аромат, сладостен, но свеж, много дълбок с леека нишка на бадем - мирише вълшебно и някак ми звучи унисекс, та мисля да го ползвам Crazy HugНаправо откачих по този аромат Hug

# 38
  • Мнения: 74
Каролина Херера-212 и Премиер Жур също с удоволствие бих ги носила пролетта.Вторият лятото не ми харесва,нямам идея защо.

Омниа Кристалин и лилавото и другарче Омниа Аметист са много свежи,но аз харесвам само Аметиста,Кристалин ми е прекалено изчистен и свеж.
Tinky,
правилната транскрипция е Каролина Ерера.
  Peace

данче,моля те забележки относно транскрипции на лични Peace

peperuda333, Eclat d’Arpège е изключително нетраен и информацията ми е потвърдена от много мои приятелки,иначе е свеж и приятен Simple Smile

Тес,Midnight Rain la Prerie,го гледах онзи ден,но не стигнах до него.Много кичозен външен вид,все едно съм го намацала с брокатения ми лак,но ще го помириша на всяка цена.

cotton4e,Ноа прекрасно би стоял пролет-лято и аз мисля да си го взимам и то за 2 път Heart Eyes(за мен това е доста нетипично Wink)

Последното ми впечатление за добър пролетен парфюм беше ето този: Little Kiss-Salvador Dali
Свеж с лека унисекс нотка,заради която веднага го определих като "не мой стил" Simple Smile

# 39
  • Мнения: 4 150
 GrinningДа, адски е кичозен - наистина изглежда, като лакиран с брокатен лак, Силвър Рейн изглежда много по -добре визуално Peace

# 40
  • Мнения: 410
Tinky,

корекции отн. грешна транскрипция ще пускам в темата, в която е публикувано грешното изписване,
защото твоето грешно изказване за парфюма не е пуснато на лични, а на общодостъпно място в самата тема,
така че се чете от всички, и ако има някой незнаещ, би копирал грешката ти.

# 41
  • Мнения: 4 150
Нещо се чалвам и залитам по мъжка парфюмерия Crazy, освен вчерашната ми лудост по мъжката Еуфория, много харесах и този -, адски свеж и ''лимонов'' - направо ме зареди с енергия, ръкавите на коженото ми яке миришат страхотно на него, има ли мъжки парфюми, на които се кефите и бихте ги носили с удоволствие, аз и мъжкия Ейнджъл харесвах  Crazy Grinning
Винаги съм харесвала по - нагарчащи аромати, с ''мъжка'' нотка - май е време да се преориентирам и да подпукам парфюмите на любимия Laughing

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 11:42 от Tess d`Urberville

# 42
  • Мнения: 13 623

Тези ги определям като пролетни, особено на Нина Ричи го слагам предимно пролетта!

# 43
  • Мнения: 4 150
Дааа, Любовта в Париж е наистина много пролетен, нежен аромат Heart Eyes, към по -свежите за сезона се сещам и за този, много си го обичах, но май не на всички допада - намирам го свеж и ...резлив, на мен много ми харесва -
Jaquie, траен ли е Лавли, защото го определят, като лек (което не означава, че не може да е траен, но ми е любопитно) Peace

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 11:53 от Tess d`Urberville

# 44
  • Мнения: 4 150
Понеже обичам японците (жестока нация, както ги беше определила майката на Бриджит Джоунс Laughing), давам малко инфо за любима марка Peace

Шисейдо са най - големият японски производител на козметични продукти и най -старата козметична компания в света. Основана е през 1872 г. от Аринобу Фукухара - бивш главен фармацевт на Японският Имперски Флот. Шисейдо за пръв път пускат на пазара в Япония тонирани пудри (с цвета на кожата), дотогава японките се пудрят само в чисто бяло. Компанията също така разработва омекотяващ лосион за сваляне на грима - като отговор на доста вредните гримове по онова време, базирани на олово. Най -старият лосион - Eudermine, все още се продава в магазините на Шисейдо. Под шапката на компанията са и други познати любими марки - Жан Пол Готие, Исей Мияке, Нарсисо Родригес, Серж Лутен. Ето някои парфюми на Шисейдо -                                           
       Energizing Fragrance                 Feminite Du Bois               Relaxing Fragrance                Vocalise                                Zen                                  Zen Classic                                    Zen
                                    
                                     Saso                                                   Rose Rouge                                     Chant du Coeur     

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 14:45 от Tess d`Urberville

Общи условия

Активация на акаунт