ЩЕ СЕ ВКЛЮЧИТЕ ЛИ В МИТИНГА?

  • 2 609
  • 66
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 8 348
аз като разправях днес, че е плашещо, ми отговаряха, че не били агресивни пишещите
нека някой пак ми го повтори


идете на минига
викайте за смърт
нека ви го изкарат на площада с камъни да го убиете
и децата си заведете да гледат и слушат
определено ще научат как да ценят човешкият живот

# 46
  • Мнения: 0
Misis ,ще ми бъде изключително любопитно,а и не само на мен предполагам IP-то ти дали не съвпада с IP-то на друг списващ тук по темата Wink

Това пък е най-безумният ти аргумент
Цитат
И май сте против  не за нещо друго ами че петицията и идеята е дошла ПАК от Часът на мама
а не от тук
Ми нека ми се провери
какво толкова
няма да съвпадне с другият списващ
който и да е той Naughty
а аргумента ми дали е безумен или не
незнам
просто някой неща са очевадни поне за мен Mr. Green

# 47
  • Мнения: 984
 Praynig  Hug Джулианна, животът не го даваме ти и аз, нека има изкупление за престъплението - нека мисли премисля, нека да загуби представа за съществото си, нека страда, нека се изкупи! Убивайки го, обществото ще докаже, че е убиец. А всички знаем, че убийците не бива да възпитават деца!

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Темата "за" или "против" смъртното наказание ли е? Защото е дискутирана многократно в този форум.
Другото е смешно. Освен ако бг-мама / или бг майките/ не са се сдобили със законодателена инициатива.

# 49
# 50
  • София
  • Мнения: 2 430
Стига ми за тази година  форумска агресия.Умишлено вече няма да влизам в подобни теми.
Не знам що за болен мозък може да посегне на собствената си кръв и плът,на човешки живот.Но същите вие,които искате смъртна присъда не посягате ли на човешки живот,или сте влезли в ролята на Господ и определяте кой да е жив и кой не.
Тази сутрин плаках гледайки снимките на децата,но се възмутих и от изказванията на една жителка от въпросното село"Да му късат мръвките и да ми ги дават в устата".Може да я поканите да води митинга  ooooh!
Много,много нещо ми дойде "правораздаването" в последните дни.
Хайде  обесете го на жълтите павета

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 20:14 от Madam Stasita

# 51
  • Мнения: X
Господи, хора! Недейте така! Аз съм за митингите, шествията, демонстрациите, гражданските неподчинения, гладните стачки ако щете...но разбирате ли, че причината за това невероятно жестоко престъпление не е нито липсата на смъртно наказание, нито осъществяването на такова над въпросния детеубиец нищо няма да оправи?
Това е трагедия. Жестока, ужасна, непоносима, непонятна човешка трагедия.
Не разбирате ли, че никой не е застрахован? Никой. И вие не сте. В лудницата и затвора всеки може да попадне, а вие въобще не го разбирате.
Имайте малко страх от Бога, по дяволите!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 623
Praynig  Hug Джулианна, животът не го даваме ти и аз, нека има изкупление за престъплението - нека мисли премисля, нека да загуби представа за съществото си, нека страда, нека се изкупи! Убивайки го, обществото ще докаже, че е убиец. А всички знаем, че убийците не бива да възпитават деца!

Мога да дам един чувал примери, че изкупление няма  Naughty
Няма и да има ! След като осъждат педофил на 3 години затвор,
за какво изкупление става въпрос ?
И да, агресивна съм към всички изнасилвачи, педофили, детеубийци .........
Тези хора за мен НЕ трябва да живеят, не трябва, защото след
като съществува възможност един ден да са на свобода,
съществува и възможността да извършат нещо още по-жестоко !
Разберете, че затвора не възпитава, а озлобява още повече !

# 53
  • Мнения: 275
Чудно дали всички привърженички на смъртното наказание биха скандирали и за най-тежката присъда за един шампион по фигурно пързаляне? Споменаването на името му е излишно, предполагам... Защото за мен няма съществена разлика в двата случая.

# 54
  • Мнения: 750
Чудно дали всички привърженички на смъртното наказание биха скандирали и за най-тежката присъда за един шампион по фигурно пързаляне? Споменаването на името му е излишно, предполагам... Защото за мен няма съществена разлика в двата случая.

Има.Има разлика.И то голяма.
В този случай който напомни,човека не е отишал с нож в ръка и да им пререже гърлото.
Разлика има от небето до земята.

# 55
  • София
  • Мнения: 62 595
И на мен това ми мина през ума. Сигурно сега някоя ще каже, че не било същото, защото не ги бил заклал или подпалил. Ами, за мен няма голямо значение как ги е убил - дали с кола или с голи ръце. Факт е, че един гние в земята, а друг е като зеленчук.

А, Джане, та каква била разликата, казваш?

# 56
  • София
  • Мнения: 2 623
Чудно дали всички привърженички на смъртното наказание биха скандирали и за най-тежката присъда за един шампион по фигурно пързаляне? Споменаването на името му е излишно, предполагам... Защото за мен няма съществена разлика в двата случая.

Максим не е изнасилвач или педофил !
Тежка присъда - ДА, но смърт за непредумишлено убийство - едва ли  Thinking

# 57
  • София
  • Мнения: 62 595
Защо да е непредумишлено? Качил се е в колата след като е бил пиян. Още в момента, в който е седнал да пие е знаел, че е забранено, че повечето катастрофи стават заради употреба на алкохол и въпреки това се е качил в колата и е карал бясно. От морална гледна точка той е знаел какви могат да бъдат последствията от поведението му. Значи има умисъл.

А за контретния вчерашен случай поне едно е ясно - не е бил изнасилвач и педофил. Няма връзка.

# 58
  • София
  • Мнения: 2 623
Защо да е непредумишлено? Качил се е в колата след като е бил пиян. Още в момента, в който е седнал да пие е знаел, че е забранено, че повечето катастрофи стават заради употреба на алкохол и въпреки това се е качил в колата и е карал бясно. От морална гледна точка той е знаел какви могат да бъдат последствията от поведението му. Значи има умисъл.

А за контретния вчерашен случай поне едно е ясно - не е бил изнасилвач и педофил. Няма връзка.

Да, не е - той е убиец и детеубиец !
Хайде, идете в ареста и го погалете за да го успокоите  ooooh!

# 59
  • Мнения: 0
АЛОООООООооооооооо каква беше темата тук??????????????????????????? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт