Може ли работодателя......

  • 1 900
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Дават ни ваучери на стойност 60 лв, но не са за сметка на заплатата.

# 16
  • Мнения: 4 195
Ох... милата, в Енемона ли работиш? Те така правят аритметиката, че все да си преебан Wink. И като напускаш, ти клъцват леко от заплатата, убеждавайки те, че си взел дори и повече.
не, ама не знам дали е съвпадение, но друг член на семейството ми работи там
може ли на ЛС да споделиш повече за Енемона
 Peace
Искаше ми се някой да ми покаже къде в Кодекса на труда пише, юе мове вместо кеш пара, да ми дадат талони за храна, пък били те и с равностойност на 60 лв,, ще поровя и аз
Все пак си се чуствам прее...а

# 17
  • Мнения: 672
Чут Чут, момичетата са ти отговорили вече  Sad Аз само ще добавя, че с ваучерите не можеш да си купуваш алкохол и цигари. В някои магазини не позволяваха да се плаща и битовата химия.  ooooh! Добре, че вече си нямам работа с ваучери.

# 18
  • Мнения: 5 370
Хм, на мене ваучерите ми са КЪМ заплатата, за пръв път чувам да са ЧАСТ от заплатата.
А ваучерите на АКОР са ми леко дървени, май най-много ги хабя в БИлла. СодекСо май беше по-добре. Преди 2 месеца ми ги отказаха в МакДоналдс на Витошка. ooooh!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 099
Имам ваучери, но не ми пипат заплатата със стойността им!

# 20
  • Мнения: 25 563
Искаше ми се някой да ми покаже къде в Кодекса на труда пише, юе мове вместо кеш пара, да ми дадат талони за храна, пък били те и с равностойност на 60 лв,, ще поровя и аз
Все пак си се чуствам прее...а


Може, ако преди това парите за храна са били вкарани в заплатата, а после, когато ти дават ваучерите, си приспадат парите. Не знам къде е отбелязано, но е законно - мъжът ми работи в държавна фирма и точно така ги пре...ха и тях.

# 21
  • Мнения: 4 195
Сийке никъде не е отбелязано, че получаваме пари за храна, ти ме заинтригува.
Ще звъня в понеделник аз на разни специалисти, не може така, рез и хайде 60 лв в хартийки. МИ аз пък в Нови искър нямам магазин със ваучери, до София ли специално да слизам ( това малко от пръстите си го вадя, ама карай), чд ме е и това си е, яд ме е, че никой не ни попита или предупреди,  не ме е яд за самите купони - ще ги оползотворим, и без друго на мъжа ми с купоните като влезем, винаги сметката е 2х 60 минимум Wink

Общи условия

Активация на акаунт