Вашите деца пушат ли?

  • 2 199
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 148
Децата Ви пушат ли? newsm78

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Още не.
А ти?

# 2
  • Мнения: 148
Мииии, моята щерка си дръпва леко, поне така ми казва, но не знам дали да й вярвам...

# 3
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ако е леко само и не изпитваш още пристрастеност, по-добре не пробвай повече, после става зависимост и тежи и на джоба, и на здравето.

# 4
  • Мнения: 4 678
Още не..ама се прави ,че пуши..което ме дразни Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 135
Надявам се не, ама кой ти казва.

# 6
  • Мнения: 4 678
Интересно е ..какво ще правим ...ако разберем ,че пушат Thinking
..щото то е ясно с изпитаните методи.............бой..говорене..забрани..отделяне от средата...........ама май ...много....много не помагат Peace

# 7
  • Мнения: 25 558
Интересно е ..какво ще правим ...ако разберем ,че пушат Thinking


Нищо, какво можеш да направиш? Колкото повече се забранява, толкова по-сладко става.
Ограничаваш джобните и да избират - цигари ли да си купуват или други удоволствия.
За момичетата пак препоръчвам аватара на Дона.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 829
незнам.не съм го усетила  --надявам се ,че не

# 9
  • Мнения: 651
Най-голямото дете е над 30-те и пуши като кумин...от 12 годишен (по негови данни).
А 12-годишния в момента толкова много проявява интерес към цигарите, че сериозно ме плаши.
 
Интересно е ..какво ще правим ...ако разберем ,че пушат Thinking
..щото то е ясно с изпитаните методи.............бой..говорене..забрани..отделяне от средата...........ама май ...много....много не помагат Peace
...ако започнеш с първото и се увлечеш със следващите методи след години чичко Поци ще пусне тема: Къде сбърках... Wink

Наздраве със сутришното кафе без цигара  kaffeetrmker_2

# 10
  • Мнения: 53
Моите не пушат. Тъй като и ние с баща им не пушим ни е много лесно да ги 'изловим'. Казали сме им ако решават да пушат да ни кажат предварително, за да видим колко дни ще стоят без пари, храна и вода да им дойде акъла : #2gunfire

Но, са ми казвали, че като излизат и кажат, че не пушат и ги питали - "абе вие нормални ли сте - всички пушат, кво се пра'ите". Знам и за разни други техни приятели, които не пушат - но има мнооооого които пушат, и като че ли на родителите им е все тая..хм.. newsm78

Този момент с пушенето е тънък, и всеки трябва да намери начин да говори с детето си. Снимки на такива разпаднали се пушачи и пушачки - според мен добре помагат, както и всичките теми за пушенето и рака. В крайна сметка е за тяхно добро, и само трябва да решат - защото не ми се вярва с бой, наказания и караници - нещо да се промени, особено относно цигарите.

# 11
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 559
Не пуши. Неотдавна имаше подобна тема, можеш да ползваш търсачката.

# 12
  • Мнения: 919
Пробвала е преди ,но не и харесали. Laughing

# 13
  • Мнения: 148
Пробвала е преди ,но не и харесали. Laughing
Как Ви завиждам благородно...

# 14
  • Мнения: 919
Пробвала е преди ,но не и харесали. Laughing
Как Ви завиждам благородно...
И аз много се зарадвах. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт