Отговори
  • Мнения: 21
И така прибирате се от работа с нова дреха, бижу / поредните/ или просто нещо за вашето хоби. Какво казвате на половинките си за ваше оправдание?

Защото те се оправдават така: http://forum.fishing-mania.com/viewtopic.php?t=27770

У дома репликите обичайно са "Имал- дал", но понякога си спестявам етикетите. Как е при вас?

# 1
  • Мнения: 589
Не съществува такова нещо като "покупка,която милото не одобрява"! Не и в нашата къща. Обикновено си пожелаваме "Със здраве да си го ползваш!" и се радваме заедно на новата придобивка. Най-пресният пример от днес- аз попаднах на разпродажба и съответно я напуснах с два панталона на цената на един.Такива точно панталони ги имам десетина,ама точно тези цветове нямах.Цяла вечер се фукам,а той ми се радва...А той пък от командировка(макар и само до Пловдив) ми донесе нови гювечета,че наскоро се оплаквах нещо от старите...
 Не се е случвало досега да си мърморим сърдито "Това пък сега защо ти е"-както той на мен,така и аз на него.

# 2
  • Мнения: 494
Ами виж сега,аз съм абсолютен спец по издирване на възможно най- изгодните намаления. Всичките ни приятели са ме признали bowuu Мога дори да кажа,че ми е хоби. Така,че той няма,как да не одобри това,което съм взела. Просто няма такъв филм.

# 3
  • Мнения: 6 039
Знам , че има неща, които му е писнало да си купувам, неща които не са от 1ва необходимост за него, но са важни за мен, неща, които са поне с 3 цифри в цената. Така, че в момента, в който преценя, си ги купувам. После винаги му доказвам, че си е струвало.

# 4
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Няма такава опция при нас. Не за друго, но винаги много тънко преценявам дадено нещо мога ли да си го позволя, защото обикновено парите стоят в мен (нали аз правя "изненадващи" посещения на супера) и ми е тъпо да харча насам-натам без да помисля преди това за резултата. Пък той много рядко прави някакви впечатляващи покупки, че да ги коментирам.

# 5
  • Мнения: 2 478
Ами нищо не му казвам.Не съм длъжна да му давам отчет за всеки изхарчен лев,нито той на мен.
Нали за това са парите?За да си купуваме това,което ни радва.

# 6
  • Мнения: 2 353
  Кажи какъв е предмета, все ще измислим някаква теория.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Случва ми се да правя необмислени и ненужни покупки, поне според него, защото в моята глава винаги са добре обмислени и много нужни  Mr. Green
Нищо не казвам, просто си ползвам или нося съответното нещо и не коментирам. Ако ме пита - отговарям. Понякога мрънка, понякога - не.
Но досега не си спомням да съм лъгала за цени. Имам приятел, който често лъже жена си за стойността на разни неща, които купува за себе си.
Грозно ми е, пък и не е за мен. Така ще трябва да помня сума ти излишни цифри - реалната цена, фалшвата цена...
Има толкова по-интереси неща, с които мога да си натоваря мозъка Wink

# 8
  • Мнения: 2 163
Първо му давам време да го асимилира, съобщавайки му го по телефона и после доразказвам право куме в очи  Crazy

# 9
  • Мнения: 1 800
Винаги доказвам, че е необходимост Laughing
А и мъжа ми е на принципа "не ми казвай колко струва".

# 10
  • Мнения: 3 453
   Никога не ми е правил забележка, че съм купила нещо Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Ако е лично за мен покупката, изобщо не давам обяснения.
Трябва ли да одобрява всяка моя парцалка?!

# 12
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъж ми е от рядката порода, които обичат жените им да си купуват скъпи неща, доставя им удоволствие. Това, разбира се, е любимото ми негово качество Mr. Green Не прекалявам.

# 13
  • Мнения: 2 163
Мъж ми е от рядката порода, които обичат жените им да си купуват скъпи неща, доставя им удоволствие. Това, разбира се, е любимото ми негово качество Mr. Green Не прекалявам.

Не бях чувала за такъв мъж  Crazy Пожелавам ви дълги години да сте заедно!  Laughing

# 14
  • Мнения: 2 163
Мъж ми е от рядката порода, които обичат жените им да си купуват скъпи неща, доставя им удоволствие. Това, разбира се, е любимото ми негово качество Mr. Green Не прекалявам.

Не бях чувала за такъв мъж  Crazy Пожелавам ви дълги години да сте заедно!  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт