помогнете разстройство

  • 466
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Здравейте мами, моля за помощ малката ми принцеса е на 6мес и 3дена на интензивно кърмене е и преди седмица я захраних но получи кръвни жилки в акито и спрях. Сега е пак само на кърма от два дена но вчера и днес има разстройство.Акитата са по редки, воднисти но със същия цвят нямат остър мирис и няма Т.Дайте съвет какво да правя като все още не е захранена.Нямаме зъби но мн чешем.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 742
Аз давах по едно прахче ентерол на ден.

# 2
  • Мнения: 543
Аз мидмя, че не трябва да даваш нищо освен кърма поне още ден - два. Организмът според мен се изчиства и чревната флора трябва да се успокои, тъй като е раздразнена. И ние като малки имахме червени кървави нишки в акото заради АМ, но те изчезнаха от самосебе си, когато минахме само на кърма! Разсройстовото има характерна миризма, но при вас е различно. Колко пъти на ден ака?

# 3
  • Мнения: 2 376
Кърмете се по-често. Иначе едно прахче ентерол или биогая, но на два приема разделено пиехме ние и ни бяха дали и хидрасек, за да  не се обезводни, ако стане по-сериозно. Според мен обаче лекарствата трябва лекар да ги изпише, а ти можеш да минеш на диета докато се оправите- ориз, картофи, нетлъсто месо и никаквпо прясно мляко. Дано мине бързо.

# 4
  • София
  • Мнения: 6 628
Остави я само на кърма, и то поне още 3-4 дни, щом се нормализира, а за лекарства най-добре да посетиш лекар.

# 5
  • София
  • Мнения: 864
давай й и по  малко водичка за да не се обезводни, и ние бяхме така миналаат седмица, хидрасек-а не ни помогна, влязохме в болница накрая

# 6
  • Мнения: 1 336
При нас се случи два пъти, беше чревна инфекция, като растат зъбки са по податливи. Давах оризова вода, ентерол, хидрасек, био гая. Трябва постоянно течности, за да не се обезводни.

# 7
  • Мнения: 2 755
Моето дете е с разсройство от раждането, но при нас е вече почти хронично. Помага и само Смекта - няма да навреди, ако дадеш половин прахче.

# 8
  • София
  • Мнения: 6 628
Забравих да попитам - с какво я захрани? Разстройството може да е сигнал за алергична реакция - внимавай с тази храна в бъдеще.

Общи условия

Активация на акаунт