какво ви е мнението за името Грациела?

  • 11 407
  • 109
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 013
Звучи ми ужасно! Shocked
Съжалявам!  Peace

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Не ми харесва изобщо.

# 47
  • Мнения: 10 983
Без да се обиждаш, но името никак не ми харесва. Много е претенциозно, даже е смешно.
Но пък името на сина ти е много хубаво Peace

# 48
  • Мнения: 1 317
Имахме една учителка по трудова - Грациела Димитрова, с прякор "змийската отрова"  Laughing Crazy
Тогава се чудех на името й, сега също ми е странно  Peace

# 49
  • Мнения: 1 029
И на мен изобщо не ми допада.  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 332
Имам приятелка - Грациела, на галено Грация. Адски много и отива името, висока, много красива  Peace
Но си е странно име  Whistling

# 51
  • Мнения: 164
Подкрепям повечето мнения, не ми харесва.

# 52
  • София
  • Мнения: 6 011
Имам позната с такова име - изключително красива жена, малко трудно свикнах с името и, обаче вече не ми прави впечатление. Аз не бих си кръстила детето така.

# 53
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Нищо лично ама за мен това име е отвратително.Но в края на крайщата стига да ти харесва и да си го решила ние сме безгласни букви.

# 54
  • София
  • Мнения: 4 585
Аз имах една съученичка с това име. Честно казано и на мен не ми харесва. Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 2 476
Грасиела звучи по-меко, то и оригиналното име така се произнася- със с...Лошата героиня в "Есмералда" се казваше така Rolling Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 2 415
Струпването на определени звукове е похват в литературта, за жалост сега ми изхвърча от главата как се казва. Но спецално за "гр" сме го учили навремето, че има силно негативно звучене, нали се сещаш "Гарван грачи грозно зловещо...". Ей така ми звучи и на мен това име, въпреки красивия смисъл на думата

# 57
  • Мнения: 9 814
Ами нещо не ми допада това име.
Грациела ми  звучи първо, измислено и второ много претенциозно.
А пък и представи си, че кръстеното момиченце хич не е грациозна, а едричка?

# 58
  • Мнения: 148
Децата много се присмиваха на една Грациела. Викаха и :-Гъци,Гъци... Grinning
По добре Габриела.
напълно съм съгласна Peace

# 59
  • Мнения: 443
ами ако стане пълни4ка  как сте и стои името ,малко сконфуzено ина4е  на мен   това " иела" ми zву4и малко лигаво  и zаобикалясто,удалжаваасто,а zа сапунка грам  не ми напомня пък .габриела не ми харесва състо ,ако трябва да е с Г ,съжалявам но наистина не се  сестам  в момента ,май няма наистина голям иzбор  с Г,

Общи условия

Активация на акаунт