Нови придобивки в козметичната ви чантичка - 6

  • 29 203
  • 382
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 231
    Celebre, бихте ли споделили откъде са сенките? Търся точно такава палитра. Предварително благодаря! Simple Smile


От тук

Имат ли доставка до БГ?

# 46
  • Перник
  • Мнения: 726
Не е водоустойчива,аз я чистя само с водя,защото съм алергична към лосиони за почистване на грим. А за ефекта...придава обем и не сплъстява.

# 47
# 48
  • rousse
  • Мнения: 19
червило с ботукс ефект и спирала на Мaybelline!

# 49
  • Мнения: 271
Цитат
Имат ли доставка до БГ?

Да имат.Много са бързи,точни и коректни.Продуктите пристигат за 5раб.дни.

# 50
  • Мнения: 74
Omnia Amethiyste-BVL Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 940
Спирала и червило на Maybelline.

# 52
# 53
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Алегра Един от любимите ми парфюми  е първия  Peace

# 54
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Body Gel на Euphoria, умирам за този аромат направо!

# 55
  • София
  • Мнения: 1 956
Nuxe:
- Phytochoc serum
- three roases cleansing foam
- three roses scrub
L'oreal proffessional: Styling foam volume

# 56
  • Мнения: 3 050
P-r-o-l-e-t , честити придобивки! А за колко време ти стига пяната с трите рози (ако си я ползвала до сега)?
Аз си взех на Клоран шампоана със седра-

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 715
Душ гел на Даф с праскова. Надуваема вана за стъпала, козметична чанта, черен молив и спрей за тяло с ванилия на Ейвън.  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 12
Днес накупих една камара продукти (стягам се за път), но искам да похваля ето това кремче за ръце (взех този с розите), страхотно е за студени ветровити дни като днешния.:

http://www.fette-koeln.de/en/products/dermaselR-hands.html

Мацнах още като излязох от магазина - чудесен е: немазен, икономичен, попива без да оставя никакъв филм, успокоява и овляжнява кожата. Взех си го на сляпо и съм във възторг  Crazy Нямам търпение да пробвам и маските за лице, които си взех на същата фирма - с рози и екстракт от перли  Flutter

# 59
  • Мнения: 0
Myriad Canaan ,  откъде си купи крема за ръце и колко струва? Аз все не мога да си улуча крем,какви ли не съм пробвала и все нещо не ми харесва в тях.

Общи условия

Активация на акаунт