Проблеми

  • 5 378
  • 64
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 616
Въобще не ти съчувствам.  Ти си поредната тъпа жена, която пише във форума.  Не стига, че не те е обичал, ами ти и дете ще му раждаш.  Съжалявам, че съм толкова груба, но наистина каквото си си надробила това ще си сърбаш. Няма да пиша повече щото ще стане грозно....  от тъпотата и глупостта на някои жени направо съм потресена ooooh!
Крайно грубо изказване  #Crazy! Не мисля, че авторката е писала тук , за да я обиждаме, а за да и дадем сили и морална подкрепа, а защо не и съвет. Всеки прави грешки в този скапан живот. В никакъв случай човек не е тъпак защото е сгрешил. Виж, ако повтори и не осъзнава грешката си вече е такъв. Случило и се е най-хубавото нещо - има детенце. Е, не е от най-подходящия баща, но... и за това има лек. Попаднала е в кофти ситуация, но и от там ще се измъкне  Peace Стискам ти палци и бъди силна  Hug! Намери си работа, квартира и нова соц. среда. Детето ти ще е много по-щстливо ако и ти си щастлива и спокойна. А следващия път, когато срещнеш някой и се влюбиш, просто имай едно на ум и мисли по-трезво! Успех!

Тя не е попаднала в кофти ситуация тя сама си е "скофтила" живота  ,че и на други около нея.
Какъв съвет да и дадем  newsm78  Дано освободи човека до себе си ,че и на него сигурно не му е лесно .

# 31
Здравейте

наистина ме оплюхте.
работат е там , че аз още уча... трудно ми е да работя, уча и гледам детето сама и да намирам и пари з аквартира.. да не кажа че е невъзможно.
от друга страна, освен че ме издържа Изцяло, той ми плаща образованието.Все пак не би направил всичко това, ако нямаше нищо към мен, и все пак точно с мен е направил дете .. а не с някоя от завоеванията му.
Наитина не виждам как мога да се изнеса вмомента.

# 32
A онази... е просто една любовница.Тя няма права.НЕ аз трябва да се махна, а тя ..защото тя знае , че е обвързан.

# 33
  • Мнения: 2 448
Ами трай си тогава докато завършиш.
Естествено, че има нещо към теб, най малкото съгласил се е на мрънкането ти да имате дете. Но това не значи , че те обича и иска да прекара живота си с теб.
Нали не се заблуждаваш, че това може да продължи вечно.
Така и така вече сте създали един живот, поне се стремете да бъдете добри родители, независимо, че нещата между вас не вървят и раздялата във вашия случай е неизбежна.
И недей лежа на този гръб, че щом не е направил дете на някоя друга, значи обича теб много. Не си ли мислила, че просто друга не е била готова за дете и не е искала.  Wink

A онази... е просто една любовница.Тя няма права.НЕ аз трябва да се махна, а тя ..защото тя знае , че е обвързан.

Е, ами съди я за кражба на съпруг.  Laughing

# 34
  • Мнения: 12 662
Какъв ти е проблемът всъщност? Че мъжът ти не те обича. За това досега не съм чула лечение. Освен вълшебно биле.

# 35
  • Мнения: 6 616
A онази... е просто една любовница.Тя няма права.НЕ аз трябва да се махна, а тя ..защото тя знае , че е обвързан.
Да ти явно си си въобразила ,че едно дете ще ти даде права над този човек ,но естествено не е станало.
Тя е просто любовница /нещо ,което ти не си/ ,а ти си  майка на детето за ,което лека полака си го навивала.
Стой при него докато си стъпиш на краката ,но го освободи ,защото нараняваш и себе си и него.

# 36
  • Мнения: 686
Въобще не ти съчувствам.  Ти си поредната тъпа жена, която пише във форума.  Не стига, че не те е обичал, ами ти и дете ще му раждаш.  Съжалявам, че съм толкова груба, но наистина каквото си си надробила това ще си сърбаш. Няма да пиша повече щото ще стане грозно....  от тъпотата и глупостта на някои жени направо съм потресена ooooh!
Взе ми думите от устата.
Към авторката.Чудя се как може да съществуват толкова глупави жени.Защо създадохте това дете?За да задържиш мъж,който не те обича Rolling Eyes.Да създадеш живот трябва да си готова на тази отговорност,а ти не си.За теб това дете е коз в ръцете ти,а не човешко същество на което трябва да посвещаваш всичката си обич.Повдига ми се от хора като теб.В цялата ситуация единствено съжалявам детенцето ти,защото се е родило за да го използваш да манипулираш баща му!

# 37
  • Мнения: 686


A онази... е просто една любовница.Тя няма права.НЕ аз трябва да се махна, а тя ..защото тя знае , че е обвързан.

Е, ами съди я за кражба на съпруг.  Laughing

Ами то даже не е и съпруг Whistling.


Издържа те изцяло,май там е разковничето Laughing.Доста по-лесно е да лежиш на нечии гръб,вместо да запрентеш ръкави и да се справиш сама.Май нямаш никакво себеуважение след като знаеш,че приятелят ти е обвързан с друга,казва ти да се махнеш,а ти се правиш на гламава Crazy.

# 38
  • Мнения: 1 243
Виж сега, това, че учиш не ти пречи и да работиш. Къде и какво учиш? Ако си редовно, премини задочно. Нямаш ли приятели или роднини, на които разчиташ временно, поне да ти помагат с детето, докато си на работа (примерно за половин ден)? Останах с впечатлението, че бащата ще поеме част от издръжката да детето. А ако си достатъчно умна може и да се договорите (поне в началото) да дава по-голяма сума. Постепенно ще си стъпиш на краката. Няма да е лесно като досега, но ще си спокойна и ще възвърнеш уважението към самата себе си. А ако не ти се работи, страх те е ,че няма да се справиш , и...т.н. си стой там и не мрънкай. От последното ти писание подразбирам, че з атеб е по-важно да те издържа и да имаш права над него - тогава стоиш и мълчиш! Онази-другата не е просто любовница. Явно това е жената , към която човекът с който живееш изпитва чувства, които никога не  е изпитвал към теб. Прости ми , че съм така болезнено откровена, но и ако това не ти отвори очите.....
Сиси Боата   чета аз , ама ми се искаше да подходим малко по мило поне в началото. Авторката така и така сама ще си реши! Мисля, че няма нужда от обиди и натякване! и аз не мога да проумея как седи и турпи, но има и такива хора. Поне за 3-4 познати от нейния тип се сещам на прима виста. За съжаления има и такива жени!

# 39
  • Мнения: 6 604
НА мен авторката ми прилича по-скоро на онези ,намерили "чичко-паричко". Той я издържа,плаща й обучението и защо да го напуска Crazy?
НАли трябва да започне да работи. Айде ,моля ти се. Дори не мисля,че и ти го обичаш. По-скоро те е страх да не изпуснеш златната рибка. Пък и с дете да го вържеш Shocked? Да не ставам и аз груба Close .Мисля ,че напълно заслужаваш положението,в което си в момента.

# 40
  • Varna
  • Мнения: 2 592
Боже, Боже,
горкото детенце Sad
Гостенка, момичетата доста те пораздрусаха и мисля, че със право.
Аз съм много благ човек но подкрепям всички които са ти казали да се вземеш във ръце и сас дете заложник едва ли ще си го върнеш твоя човек. Ама като чета той отдавна не е твой Sad
Моля се да имаш близки които да ти подадат ръка и да помагат за детенце!
Какво е това твое търпение , че ти помага да живееш със мъж който ти е казал, че не те иска, просто немога да си обясня. Сещам се за една дума но ще я пропусна. Надявам се да не съм права за тази дума де!!!

# 41
  • Мнения: 19 288
Колко време ще ти трябва докато завършиш? Ако няма кой да ти помага за детето, по-добре изчакай докато завършиш. Само не знам как ще стигнете до споразумение, но наистина е най-добре да останете приятели. Ако има възможност и той получава добри пари, може да опиташ да скриваш нещо настрана за после. Щом обича детето предполагам, че ще се разберете за прилична издръжка. Все пак после цялата тежест с отглеждането ще падне на твоите плещи.

# 42
  • Мнения: 940
Съгласна съм с написаното от mimoza04.
Съжалявам, но е права.

Подкрепям.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 984
Както беше написано по-горе, всеки има правото да греши, но и всеки трябва да си понася резултатите от грешките. Би трябвало да си даваш сметка, че това положение е временно, че не си желана в дома на мъжа и че каквото и да ти коства, се налага да предприемеш нещо по-сериозно като стъпка. Няма да си единствената, която ще работи и учи, а и доколкото разбрах, бащата ще поеме част от издръжката на детето.
Безсмисленото вкопчване в мъжа е ирационално, защото по този начин окончателно ще го отблъснеш от себе си и в крайна сметка ще предизвикаш обратния резултат и ще бъдеш "изнесена".

# 44
  • Мнения: 388
Много съм ядосана , казах му че няма да позволя да е с нея  и мсиля е мога да го направя.ТОй много държи на детето и няма да напарви нищо ако знае че на него му е зле.Докато мисли така и докато аз нямам възможност да го гледам, той ще го гледа и няма да е с нея, а тя нека си чака.Пък много пъти се е отказвал от мен, може би трябва да се напарвя на луда както винаги и ше му мине.Вие какво мислите?На нея и е казал че ч обича, прочетох му смс-те, а на мен никога за 9 години!

Ето това ме изуми  #Crazy

1. Грешката е твоя че си решила да имаш дете от човек който никога не ти е казвал че те обича
2. Обвързала си го като си родила това дете, а сега искаш да използваш детето за да го направиш нещастен??? А ти щастлива ли ще си в тази ситуация??? А детето??? Той няма да спре да се вижда с нея каквото и да направиш, но не използвай детето за да си го върнеш на него!!!

A онази... е просто една любовница.Тя няма права.НЕ аз трябва да се махна, а тя ..защото тя знае , че е обвързан.
Явно той смята че тя не е само любовница. И явно на нея не й пречи че е "обвързан", въпреки че реално той не е обвързан с теб по закон и има право да прави каквото си иска... след като гледа детето и го обича, не знам какво повече може да искаш от него... Това не означава че е завинаги свързан с теб (в смисъл че вечно ще сте заедно и той няма да се среща с други)... след като не е пожелал да се обвърже с теб (имам в предвид да се ожените), значи не смята че ти дължи нещо(лично на теб) , въпреки детето. Интересно ми е, какви права смяташ че имаш ти? Права върху мъжа ти в случая може да има само детето... и може би тя наистина има повече права от теб, защото той е избрал да бъде с нея и по този начин й е дал тези права...

Общи условия

Активация на акаунт