Новият брой на Грация-2

  • 118 546
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз сега научавам за това списание, но ме заинтригува. Ето линк: http://bg.meri.bg/merimagazine/p2_39_0.html

# 46
  • Мнения: 1 477
Мери чувала съм ,че имали добри подаръчета а и било интересно
Момичета,къде в Пловдив има това списание.Не съм го срещала до сега.

# 47
  • Мнения: 6
В сегашния брой има чорапогащник на лейди софия 

# 48
ЧОРПОГАЩНИКА КАКЪВ ЦВЯТ Е , ФИГУРАЛЕН ЛИ Е

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Мери чувала съм ,че имали добри подаръчета а и било интересно
Момичета,къде в Пловдив има това списание.Не съм го срещала до сега.
Виждала съм го в Пловдив,аз живея в кв.Хр.Смирненски,но не навсякъде го има.

# 50
Може ли да питам някои знаи ли нещо или дали има снимка на този брой на грация където е със 6 или 7 чанти? Simple Smile

# 51
  • Мнения: 151
а кога ще излезне точно броя през април Simple Smile
много сладурска чантичка ,много ми хареса идеална ще ми е за училище Simple Smile нямам търпение да си я купя  Embarassed Hug

Последна редакция: нд, 22 мар 2009, 13:54 от rosencity

# 52
  • Сoфия
  • Мнения: 295
а кога ще излезне точно броя през април Simple Smile
много сладурска чантичка ,много ми хареса идеална ще ми е за училище Simple Smile нямам търпение да си я купя  Embarassed Hug

И мен ми харесва много LaughingМисля,че началото на април,не съм сигурна  newsm78

# 53
  • Мнения: 88
Мери чувала съм ,че имали добри подаръчета а и било интересно
честно казано не съм го чувала това списание.ще се разгледам да видим за какво иде реч Peace

ако срещнеш проблеми с намирането мога да ти кажа къде в София го има ,ако си от София
София не е единственият град в България,а и мисля,че доста ясно съм написала на кирилица от къде съм.

# 54
  • Мнения: 151
а кога ще излезне точно броя през април Simple Smile
много сладурска чантичка ,много ми хареса идеална ще ми е за училище Simple Smile нямам търпение да си я купя  Embarassed Hug


И мен ми харесва много LaughingМисля,че началото на април,не съм сигурна  newsm78
хехе.. нямам търпение.. много ми хареса Simple Smile от 1 април почвам да проверявам дали е излезнала  Grinning

# 55
  • Мнения: 14 489
аз вчера си купих списанието  много е грозна чантата С МРЕЖАТА. Майка ми е купила от другия вид с къси дръжки чантата и е много хубава. Ще снимам чантата с мрежата и ще я покажа.
P.S. снимах я ето  http://www.album.bg/didi.kasapova/images/12075520/

не знам материята каква е и как изглежда в действителност но модела според мен е страхотен и много актуален в момента. Сюзън от Отчаяни съпруги в една от последните серии беше с такава.

# 56
  • Мнения: 121
Здравейте, аз имам три чанти, една тениска и един шал с колие от по-стари броеве. И моите така стоят в шкафа да не говорим, че едната чанта ми боядиса едно бяло яке, но все пак ще следя темата.

# 57
  • Мнения: 88
Момичета гледам тука все фенки на Грация сме се събрали,ако искате може да си правим разменки от време на време  Peace

# 58
  • София
  • Мнения: 1 914
Toва е добра идея.  Peace

# 59
  • Мнения: 88
Благодаря  Peace

Търся си несесер....Някоя от вас има ли от Грацията несесер? Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт