вътрешни конци

  • 33 156
  • 56
  •   1
Отговори
  • софия
  • Мнения: 149
горе-долу след колко дни падат вътрешните конци?

# 1
  • Мнения: 2 013
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug

# 2
  • На топло...
  • Мнения: 584
След четирстия ден лека-полека изпадаха...

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Имах вътрешни конци, но не зная кога са паднали.

# 4
  • Мнения: 4 053
Имах вътрешни конци, но не зная кога са паднали.

 Peace

# 5
  • Мнения: 80
Първият път като родих имах беброй вътрешни шевове, но ме шиха със конци от свинска мас и те си се стопиха и аз незнам кога. А втория път имах няколко и ходих да ми ги махат. Беше доста неприятно.

# 6
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Моите конци бяха кетгът и се стопиха.
Така че, поне удоволствието от махането им ми бе отнето.

# 7
  • софия
  • Мнения: 149
благодаря ви за отговорите!

# 8
  • Мнения: 9 973
и аз не разбрах кога паднаха

# 9
  • Мнения: 1 740
аз също не разбрах кога са паднали.

# 10
здравейте на всички  Simple Smile току що се регистрирах и тук мога да се включа с отговор Simple Smile Съветвам те да не чакаш да паднат а да отидеш и да ти ги махнат особено ако те стягат Аз не можах да ги издържа и 5 дена и отидох и ми ги махнаха направо се родих. Иначе зависи какви конци са ти сложили може да паднат и след месеци. Един може да ти падне на 20 ден друг на 3-тия месец.

# 11
  • Мнения: 2 910
Имах вътрешни конци, но и аз не помня кога са паднали.

# 12
  • след Околовръстното
  • Мнения: 1 812
Вътрешните шевове ги правят с конци, които се разграждат сами-не е нужно да ходиш да ти ги махат.При мен паднаха може би месец след раждането.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 4 701
Моите шевове бяха с конци, които се разграждат , но  лекаря ми ми беше разказвал , за някакви, които по принцип са забраени за използване В ЕС, но в много болници си ги ползват и те май не бяха от разграждащите се .

# 14
  • Мнения: 175
Вътрешните шевове ги правят с конци, които се разграждат сами-не е нужно да ходиш да ти ги махат.При мен паднаха може би месец след раждането.



Точно така,не ти ги махат,и не се усеща кога се разгражат.

# 15
  • Мнения: 175
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug


Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

# 16
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 014
Моите паднаха доста късно и даже бях получила някакви гранулации от тях , та се възстановявах 5 месеца,а на някои момичета още на 3-4 ден след раждането в болницата им паднаха.
За усещане за разграждане-не съм усетила, просто виждах парченца от тях по бельото си и то дълго време.

# 17
  • BG
  • Мнения: 1 900
Първия път имах само вътрешни конци,но изобщо не съм усетила кога са паднали.

# 18
  • Мнения: 566
При първото раждане имах и вътрешни и външни шевове,външните ми ги махнаха на 7 ден след раждането,а вътрешните се "стопиха" и незнам кога са паднали.А мога ли да те попитам защо е това твое питане имаш някакъв проблем ли?

# 19
  • Мнения: 316
Външните конци ги махат на петия ден, вътрешните се разграждат сами - около 40 ден. Няма никаква миризма или болка, понякога може да намериш остатък от тях върху тоалетната хартия.

# 20
  • Мнения: 2 447
Някъде около месец след раждането! Peace

# 21
  • Мнения: 931
Още в болницата започнаха да падат.

# 22
  • Мнения: 718
Външните ги махат седмица след раждането, вътрешните падат около 40-ия ден.

# 23
  • Мнения: 493
Горе-долу след месец.Но мисля,че при всяка една жена си е индивидуално.

# 24
  • Мнения: 175
Аз само да допълня,че и външните могат да са разграждащи се и тогава не се налага да ги махат и тях,освен ако не те притесняват много.Моите бяха такива.

# 25
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
А  мене ме първия  път ме шиха с конци ,които не се разграждат и дори не благоволиха да ми кажат,  че след определени дни трябва да ми ги махнат  и така си стоях с тях близо месец и половина , докато  не започнаха да се показват отдолу,че тогава зацепих че трябва да отида да ми ги махнат и се оказа че са започнали да  гноясват. ooooh!



# 26
  • Мнения: 1 726
Вътрешните конци би трябвало да се разграждат сами и да не излизат, ако обаче организма не ги приема раната се отваря и  започва да гноясва докато не излязат всички вътрешни, затова има и неприятна миризма. Това може да продължи с месеци, имам позната , която 9 месеца след секцио продължаваше да изхвърля конци и раната и беше отворена.

# 27
  • Мнения: 1 763
Аз имах външни и вътрешни шевове, всички направени с конци, които сами се разграждат. Накъде към десетия ден след раждането започнаха да се разграждат и много ме болеше, имах чувството, че ме режат с нож.

# 28
  • Мнения: 96
Имах и вътрешни и външни - по около четири шефа, не са ми ги махали, а сами си паднаха, но някъде към 1-2 седмици след раждането и бяха само-разграждащи се Peace

# 29
  • Мнения: 2 013
Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

И аз не знам,какви са били конците,но дакато паднат напълно,(което продължи около 5 дена) не излизах от банята... Rolling Eyes

# 30
  • Мнения: 1 558
Някъде след 10-я ден Peace

# 31
  • Мнения: 297
Някои конци падат бързо, но аз все още имам някакви - в края на разреза, които не са се разградили. Докторът ми казва, че не е проблем това. Сега съм бременна за втори път и се надявам поне при второто секцио да паднат или малко след това.

# 32
  • Мнения: 312
моите бяха от тези който се разграждат.

# 33
  • София
  • Мнения: 5 079
Вече бях вкъщи, когато са паднали, някъде към 5 - 6 ден...  Thinking

# 34
  • Мнения: 260
Външните ми ги махнаха на 5 ден-а вътрешните не съм усетила кога са паднали Peace

# 35
  • Мнения: 9 814
Външните ми ги махнаха на 5 ден-а вътрешните не съм усетила кога са паднали Peace

Само един от вътрешните конец ми падна още в болницата и доста се изплаших.

# 36
  • Мнения: 6 274
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug

Извинявай, но изказването ти е просто.... ooooh!
Няма такова нещо като гниене и тем подобни... хм изрази...
То, ако нещо гниеше вътре в организма ти, нямаше да си тук, за да ни го разкажеш....
Миризмата е от лохиите, които, ако прочетеш някъде, ще разбереш защо миришат...
Към авторката - никога не съм имала вътрешни шевове и не мисля, че се усеща кога се "разграждат"....
Поне аз не съм чула досега...

# 37
  • Мнения: 2 013
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug

Извинявай, но изказването ти е просто.... ooooh!
Няма такова нещо като гниене и тем подобни... хм изрази...
То, ако нещо гниеше вътре в организма ти, нямаше да си тук, за да ни го разкажеш....
Миризмата е от лохиите, които, ако прочетеш някъде, ще разбереш защо миришат...
Към авторката - никога не съм имала вътрешни шевове и не мисля, че се усеща кога се "разграждат"....
Поне аз не съм чула досега...


Няма да коментирам! Naughty
Освен това не понасям хора които всичко знаят и от вичко разбират.Та и категорично обеждават другите в мнението си. Hug

# 38
  • Мнения: 6 274
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug

Извинявай, но изказването ти е просто.... ooooh!
Няма такова нещо като гниене и тем подобни... хм изрази...
То, ако нещо гниеше вътре в организма ти, нямаше да си тук, за да ни го разкажеш....
Миризмата е от лохиите, които, ако прочетеш някъде, ще разбереш защо миришат...
Към авторката - никога не съм имала вътрешни шевове и не мисля, че се усеща кога се "разграждат"....
Поне аз не съм чула досега...


Няма да коментирам! Naughty
Освен това не понасям хора които вичко знаят и от вичко разбират.Та и категорично обеждават другите в мнението си. Hug
Не претендирам, че знам ВИЧКО, нито Обеждавам някой в нещо....  Mr. Green
Но преди да се изкажеш по някой въпрос, поне прочети тук там, за да имаш покритие...
Извинявам се на авторката за спама...
    bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 17 592
Мислех, че се резорбират.

# 40
  • Мнения: 660
Моите конци бяха кетгът и се стопиха.
Така че, поне удоволствието от махането им ми бе отнето.
И моите май бяха такива,но мисля,че до седмица се разградиха и махнаха..

# 41
  • Мнения: 958
Не гният и не миришат, до колкото знам, поне моите не миришеха.
Разграждат се, а това което, е отвън пада. Моите паднаха 2-3 седмици след раждането. Не боли, не се усеща, може би малко сърбяха, но по-скоро външните.

# 42
  • Мнения: 227
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug


Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

Абсолютно подкрепям ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣... разлагането на конците  е процес, при който наистина има лека неприятна миризма... все пак при "гниене" не може да е все едно нищо не се слу4ва.. разбира се 4е има миризма  тъй като конците всъщност са от животинска тъкан... (хайде да не казвам "4ревца"..) Също така..  конците могат и да са не са животински..  Peace

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 15:17 от ninagunduz

# 43
  • Мнения: 179
Бързо паднаха,но точния момент съм го пропуснала

# 44
  • Мнения: 6 274
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug


Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

Абсолютно подкрепям ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣... разлагането на конците  е процес, при който наистина има лека неприятна миризма... все пак при "гниене" не може да е все едно нищо не се слу4ва.. разбира се 4е има миризма  тъй като конците всъщност са от животинска тъкан... (хайде да не казвам "4ревца"..) Peace

Тц, тц, тц...  ooooh!
Ще ви се смеят хората, ей...
Значи ако ти оперират окото и те зашият с Кетгуд, после ще ти смърди окото ли ???
Абе, вие чувате ли се какво говорите ???
Извинявам се за натуралистичният въпрос, ама не се сдържах...

# 45
  • Мнения: 227
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug


Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

Абсолютно подкрепям ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣... разлагането на конците  е процес, при който наистина има лека неприятна миризма... все пак при "гниене" не може да е все едно нищо не се слу4ва.. разбира се 4е има миризма  тъй като конците всъщност са от животинска тъкан... (хайде да не казвам "4ревца"..) Peace

Тц, тц, тц...  ooooh!
Ще ви се смеят хората, ей...
Значи ако ти оперират окото и те зашият с Кетгуд, после ще ти смърди окото ли ???
Абе, вие чувате ли се какво говорите ???
Извинявам се за натуралистичният въпрос, ама не се сдържах...


Май ти седни да про4етеш някоя медицинска книжка... 4е да не се окажеш ти смешната.... Mr. Green.. Да не говорим.. 4е за разли4ните видове операции се използват вазли4ни конци и методи... ама хайде.. стига free уроци Laughing

# 46
  • Мнения: 6 274
Аз имам вътрешни конци,но нямам представа кога са паднали.То се разбира,те започват да гният и миризмата е  ooooh!
Така се разграждат! Hug


Не знам с какви конци са те шили,но аз въобще не разбрах,поне не по миризмата  Shocked

Абсолютно подкрепям ♣٠·˙♥Rbaby1♥˙·٠♣... разлагането на конците  е процес, при който наистина има лека неприятна миризма... все пак при "гниене" не може да е все едно нищо не се слу4ва.. разбира се 4е има миризма  тъй като конците всъщност са от животинска тъкан... (хайде да не казвам "4ревца"..) Peace

Тц, тц, тц...  ooooh!
Ще ви се смеят хората, ей...
Значи ако ти оперират окото и те зашият с Кетгуд, после ще ти смърди окото ли ???
Абе, вие чувате ли се какво говорите ???
Извинявам се за натуралистичният въпрос, ама не се сдържах...


Май ти седни да про4етеш някоя медицинска книжка... 4е да не се окажеш ти смешната.... Mr. Green.. Да не говорим.. 4е за разли4ните видове операции се използват вазли4ни конци и методи... ама хайде.. стига free уроци Laughing
Дали "май" ще седна или дали "май" няма да седна, е друг въпрос...
Нямат никакво значение методите в случая...
Много често в очната хирургия се използват тези конци...
Естествено, че не са този №, който се използва в гинекологията, но пак са си от котешки чревца....
Както казах вече, безумно смешно е да се твърди, че окото на човек би "замирисало", защото е шито с тях...  ooooh!
Искрено се надявам, че нямаш нищо общо с медицината...
  Praynig

# 47
  • Мнения: 227
Ако става въпрос за вътрешен шев, разбира се , 4е няма да има миризма..

# 48
  • Мнения: 6 274
Ако става въпрос за вътрешен шев, разбира се , 4е няма да има миризма..
Ами ако погледеш заглавието на темата, ще видиш за какъв шев става въпрос...  Mr. Green
Аз няма да спамя повече - толкова от мен...

# 49
  • Мнения: 594
Имах вътрешни конци, но не зная кога са паднали.

И аз Peace

# 50
  • Мнения: 2 013
Джуличка ами то си е идивидуално за всеки човек бе?
Може да е реакция на организма?Какво толкова странно има не разбирам?
Точно защото съм чела и лекар ми е обяснил,го пиша.
Е? Thinking

# 51
  • Мнения: 175
Джуличка ами то си е идивидуално за всеки човек бе?
Може да е реакция на организма?Какво толкова странно има не разбирам?
Точно защото съм чела и лекар ми е обяснил,го пиша.
Е? Thinking


Какво ти е обяснил доктор-че конците гният,или че миризмата идва от конците?

# 52
  • Мнения: 1 310
Момичета, термина за изчезването на вътрешните конци е резорбция (още - разтваряне).
Няма никакво гниене и никакви лоши миризми. Sick Неприятният мирис е от лохиите, както някой по-нагоре беше казал. Peace
След раждането бях с такива конци и съм пряк свидетел и на пластична операция на очи, където се слагат резорбиращи хирургични конци - нищо не мирише и не гние. Просто изчезват. Peace

# 53
  • Мнения: 494
просто се стапят, не знам на кои ден става, но нищо няма да усетиш

# 54
  • Мнения: 4
момичета мисля че сме тук за да си помагаме ,а не да спорим ида се заяждаме txtloves newsm10

# 55
  • Мнения: 439
и аз не съм усетила, кога са ми паднали вътрешните шевове, а външните ми ги махнаха към петия ден, не е толкова неприятно, търпи се.

# 56
  • Мнения: 6 274
Момичета, термина за изчезването на вътрешните конци е резорбция (още - разтваряне).
Няма никакво гниене и никакви лоши миризми. Sick Неприятният мирис е от лохиите, както някой по-нагоре беше казал. Peace
След раждането бях с такива конци и съм пряк свидетел и на пластична операция на очи, където се слагат резорбиращи хирургични конци - нищо не мирише и не гние. Просто изчезват. Peace

Аз бях...
Благодаря, че поясни   bouquet , ама някой като обяснява, трябва да има и някой от другата страна, който да възприема....

Общи условия

Активация на акаунт