Детска градина Меридиан 22

  • 6 411
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 167
Има ли майки сред нас, на които децата ходят в тази детска градина? Чудя се къде да запиша Дани, а тази градина ни е сравнително близо, така че всякакви мнения ще са ми от полза  Praynig

# 1
  • Мнения: 5 877
Преподавала съм в училището им, не бих го препоръчала.
Като цяло е вторична дейност на собственичката след вноса на мебели; съответно няма никаква концепция за това, което прави.

# 2
  • Мнения: 1 167
Това за училището, а нещо за детската градина?

# 3
  • Мнения: 1 167
Хайде мами, на никоя от вас ли детето не ходи там?  Sad 

# 4
А какви са таксите?

# 5
  • София
  • Мнения: 512
Детенце тръгна там от този понеделник. Засега ми харесва, персоналът е много мил, а госпожата истинска педагожка  Peace и подхода и харесах и общо взето добре е. Ние сме малко лигави, та адаптацията ни е трудна, но тя каза, че почти всяко дете има 1-2 седмици такъв период, да не се притеснявам. Топличко е, и помощният персонал е много приветлив. Доста занимания имат- четат им, пеят, рисуват, танцуват и разни други, което на мен ми харесва  Peace
Но повече впечатления нямам засега. Още сме много "пресни"  Wink
160 евро е таксата  Peace

# 6
  • Мнения: 1 167
ivka76  Знаеш ли групата от колко дечица е и колко госпожи отговарят за тях?

# 7
  • София
  • Мнения: 969
Но повече впечатления нямам засега. Още сме много "пресни"  Wink
160 евро е таксата  Peace
Не знаех, че е толкова евтино там. аз знам за цени от 500 лв нагоре. Какво включва тази цена?

# 8
  • Мнения: 532
Ivka,

 Може ли да ми споделиш малко повече впечатления относно учителките и цялостните условия?
Вие сте първа група ,нали?

Благодаря ти предварително!

# 9
  • София
  • Мнения: 512
Цената включва всичко- както храна, така и заниятията- английски, музика, балет, приложни изкуства, всичко, само транспорт не ползваме. Има и платени избираеми предмети, аз знам за карате само, което е 20лв. на месец.

За дечицата се грижат 1 госпожа и 2 лелки. Групата е най-много 10 деца, не знам и толкова дали има.

Учителката и лелките са чудесни, Цеци се адаптира за 1-2 седмици. Вече ходи с удоволствие, а в началото беше голяма драма. Той много говори и разказва само хубави неща.
Подхода им е перфектен  Peace

Първа група сме, да.

# 10
  • Мнения: 1 167
Значи за децата от една група се грижат поне 3 жени, така ли? А често ли върлуват болести в градината?

# 11
  • София
  • Мнения: 512
Ами да чукна на глава, Цеци не е боледувал още, а ходи вече 4 седмица. А той ми е малко болнав по принцип.
Сега има варицела, ние още не сме се нашарили  Praynig

# 12
  • Мнения: 7
Детенце тръгна там от този понеделник. Засега ми харесва, персоналът е много мил, а госпожата истинска педагожка  Peace и подхода и харесах и общо взето добре е. Ние сме малко лигави, та адаптацията ни е трудна, но тя каза, че почти всяко дете има 1-2 седмици такъв период, да не се притеснявам. Топличко е, и помощният персонал е много приветлив. Доста занимания имат- четат им, пеят, рисуват, танцуват и разни други, което на мен ми харесва  Peace
Но повече впечатления нямам засега. Още сме много "пресни"  Wink
160 евро е таксата  Peace
здравей,
кутията ти за ЛС е запълнена.

четох ти меннието за детската градина на меридиан 22. можеш ли да ми кажеш къде се намира, и в тези 160 евро на месец влиза ли транспорта? още ли сте доволни от тази детска градина? в какви помещения се намира детската градина?
благодаря. поздрави.
коста

# 13
  • Мнения: 173
Вчера бях в Меридиан 22. Казаха ми, че таксата е 320 евро. Попитах два пъти и получих потвърждение за сумата и валутата. Възможно ли е толкова да са се вдигнали таксите?

Иначе и на нас ни е близо и вече втора година проучваме тази детска градина, но не съм супер очарована - като влязох в стаята на децата, те седяха на масичките с двете ръце отгоре и не правеха нищо. Като цяло персоналът прави добро впечатление, но има нещо, което не ми допада в цялата градина. Не съм виждала децата навън. Не можаха да ми отговорят колко точно английски имат на ден. За малките има балет - нямам нищо против това, но не можаха да ми кажат какъв друг спорт има, освен плуване. За училището съм чела/чувала по-добри отзиви.

Поздрави!

# 14
  • Мнения: 1 167
Gichka От 160 евро да скочи на 320  Shocked . Да не би това да е цената с включен транспорт? Иначе и ние я посетихме и останахме с впечатлението, че базата е старичка и че не се отличава като обстановка от една дена държавна градина.

Общи условия

Активация на акаунт