♥ Св.Валентин Зарезан ❦ - ИСПАНИЯ

  • 25 115
  • 293
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 235
Mimky, като си правиш резервацията за easyjet, автоматично ти включват 1 брой багаж, няма опция да го откажеш. Искаш, неискаш плащаш 22? за багаж. 11? за отиване и 11? за връщане.
Направи си пробна резервация и ще се убедиш. Wink
Знам го, защото декември месец резервирах за един приятел и той нямаше багаж, обаче си плати. Rolling Eyes
Различно е за ръчният багаж, имаш право само на 1 чанта, ако имаш дамска чанта, лаптоп или каквото и да е допълнително към ръчният багаж, трябва да го платиш отделно. Peace

 
Напротив! Има опция да го откажеш! Слагаш за болса 20кг съответно 0, а не е 1, както е дадено автоматично и цената на билета пада  с 11 евро Peace

Ето тук: Seleccione el número de bolsas de equipaje, махаш 1 и слагаш 0 Wink

Ако билетът е в двете посоки, цената му пада с 22 евро съответно!

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 17:05 от Penelope

# 61
  • Мнения: 1 461
И аз съм на тази вълна купуване на билети на Изиджет  много ниски цени направо не ми се вярва че е истина ,та да ви попитам аз ще съм сама с двете принцеси с какъв ръчен багаж ще мога да се предвижа

# 62
  • Мнения: 235
И аз съм на тази вълна купуване на билети на Изиджет  много ниски цени направо не ми се вярва че е истина ,та да ви попитам аз ще съм сама с двете принцеси с какъв ръчен багаж ще мога да се предвижа

kar4ita, ти кога смяташ да пътуваш?
Защото децата до 2 години пътуват без билет. Във вашият случай, ако пътувате преди малката да навърши 2 годинки, купувате билет само на каката. Ще имаш право на две ръчни чанти. Ако пътувате след като малката навърши 2 години, купувате билет и за нея и тогава имаш право на 3 ръчни.

# 63
  • Мнения: 1 248
Mimky, като си правиш резервацията за easyjet, автоматично ти включват 1 брой багаж, няма опция да го откажеш. Искаш, неискаш плащаш 22? за багаж. 11? за отиване и 11? за връщане.
Направи си пробна резервация и ще се убедиш. Wink
Знам го, защото декември месец резервирах за един приятел и той нямаше багаж, обаче си плати. Rolling Eyes
Различно е за ръчният багаж, имаш право само на 1 чанта, ако имаш дамска чанта, лаптоп или каквото и да е допълнително към ръчният багаж, трябва да го платиш отделно. Peace

 
Напротив! Има опция да го откажеш! Слагаш за болса 20кг съответно 0, а не е 1, както е дадено автоматично и цената на билета пада  с 11 евро Peace

Ето тук: Seleccione el número de bolsas de equipaje, махаш 1 и слагаш 0 Wink

Ако билетът е в двете посоки, цената му пада с 22 евро съответно!

Права си, има опция. Но това не променя, че автоматично е заложен 20 кг багаж.
Аз четох, че срещу 0кг. пише 22?, затова не се пробвах...  Thinking

# 64
  • Мнения: 235
Mimky, като си правиш резервацията за easyjet, автоматично ти включват 1 брой багаж, няма опция да го откажеш. Искаш, неискаш плащаш 22? за багаж. 11? за отиване и 11? за връщане.
Направи си пробна резервация и ще се убедиш. Wink
Знам го, защото декември месец резервирах за един приятел и той нямаше багаж, обаче си плати. Rolling Eyes
Различно е за ръчният багаж, имаш право само на 1 чанта, ако имаш дамска чанта, лаптоп или каквото и да е допълнително към ръчният багаж, трябва да го платиш отделно. Peace

 
Напротив! Има опция да го откажеш! Слагаш за болса 20кг съответно 0, а не е 1, както е дадено автоматично и цената на билета пада  с 11 евро Peace

Ето тук: Seleccione el número de bolsas de equipaje, махаш 1 и слагаш 0 Wink

Ако билетът е в двете посоки, цената му пада с 22 евро съответно!

Права си, има опция. Но това не променя, че автоматично е заложен 20 кг багаж.
Аз четох, че срещу 0кг. пише 22?, затова не се пробвах...  Thinking
Точно това искам да ти кажа, че автоматично е заложен 20 кг багаж чрез поставена 1-ца. Когато я промениш на 0, пада цената с 11 или 22 евро в зависимост от това дали билета е само в едната или в двете посоки!

А къде пише срещу 0кг 22 евро?

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 17:29 от Penelope

# 65
  • Мнения: 1 248
Момичета, някой гледа ли "El curioso caso de Benjamin Button"?
 Гледам, че е почти 3 часа, заслужава ли си? Thinking

Пенелопе, най горе, където ти излиза падащото меню за избор на бр. багаж. Peace
Пише 0 - ?22.  И да, видях минуса, но като резервирах за моя приятел,  го приех за тире, и затова казах, че искаш, не искаш плащаш. Rolling Eyes Rolling Eyes 

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 17:40 от tony_t

# 66
  • Мнения: 235
Момичета, някой гледа ли "El curioso caso de Benjamin Button"?
 Гледам, че е почти 3 часа, заслужава ли си? Thinking
Заслужава си! Да!

# 67
  • ES
  • Мнения: 2 172
......
Тони, нямаме такав Леврак, сайта е на френски, нали
Joy
ох, простете ми, днес ми е смешно Joy
пак е от въображението ми, прочетох го като лаврак.
Леклерк е заглавието на магазина.

Карай, важното да е в гьола. А ти да не си била учителка по български език, че имаш набито око за грешките?

# 68
  • Мнения: 235
Пенелопе, най горе, където ти излиза падащото меню за избор на бр. багаж. Peace
Пише 0 - ?22.  И да, видях минуса, но като резервирах за моя приятел,  го приех за тире, и затова казах, че искаш, не искаш плащаш. Rolling Eyes Rolling Eyes 
Joy Стига вече, че дотегнахме на потребителките

# 69
  • Мнения: 1 248
Пенелопе, най горе, където ти излиза падащото меню за избор на бр. багаж. Peace
Пише 0 - ?22.  И да, видях минуса, но като резервирах за моя приятел,  го приех за тире, и затова казах, че искаш, не искаш плащаш. Rolling Eyes Rolling Eyes 

Няма такова нещо. Погледни хубаво! Това е за peso extra Peace

Напротив горе е, където пише Seleccione el número de bolsas de equipaje, на първият ред. Peace
Пенелопе, определено мисля, че изяснихме въпроса, или ми пиши на лични, нямам нищо против, но напълнихме темата с цитат, над цитат, под цатат, зад цитат...

# 70
  • Мнения: 235
Напротив горе е, където пише Seleccione el número de bolsas de equipaje, на първият ред. Peace
Пенелопе, определено мисля, че изяснихме въпроса, или ми пиши на лични, нямам нищо против, но напълнихме темата с цитат, над цитат, под цатат, зад цитат...

Да, да, помислих, че си се объркала с другото песо Wink.
Както и да е...Не виждам, обаче, къде е проблемът с цитатите? Изяснявам важна подточка от купуването на билети от Изиджет!  JoyНа някой може да му е полезно това зад, пред, под и над цитат! Peace Wink

# 71
  • Мнения: 350
Ох, то и ние гледахме билетите на Изиджет и на Луфханза, и накрая мъжа ми запази на Луфханза, цената им е с много малка разлика, а той трябва да си отиде до бг, за да си смени паспорта, че му го искат от работата, а той изтича юни, щяхме да пробваме чрез посолството, но се чака 6 месеца, а той няма толкова време Rolling Eyes.  И днес си запазих час за лекаря, че откакто съм родила, ме наболяват краката, по точно ми изтръпват, и вечер не мога да спя обърна се на едната страна боли, обърна се на другата пак боли, та чаках, чаках и се реших да отида най накрая да видим, може да не е нещо сериозно но за мое успокоение и на мъжа ми, че постоянно ме врънка.
Карчита пак ли си отивате в бг? newsm78

# 72
привет ето ме и мен
нямах нет на работа и се отрази веднага, като се прибера или нямам време или нямам сили да седна пред компа, но горе долу ви следя
да поздравя с малко закъснение рожденниците
силрай да се оправят бързо малките принцеси и ние така все хрема кашлица, беше 15 дни на антибиотик и никаква файда, накрая със старите изпитани бабешки методи си излекувах детето за 2 дни, сега обаце явно му растът зъби, отказва да се храни, вдига температура, все ръцете в устата и за капак от вцера разстройство дупето му на милия е като маймунско дупе, за първи път му се слуцва такова нешо
за кашлицата и повръшането и Алекс е така, като се закашле и не умее да изкара храцката повръша
гери как да сме с гуардето, свикнахме, обожава профето си, гушка я дава и целувки, сяда първи до нея като запоцнат сутрин занятията, в къши има неша които отказва да яде там си ги яде с голям кеф, не се оплаквам, много съм доволна
габи много се радвам за додо, няма по важно от това детето ти да е добре, а за този ресторант бях сигурна це ше ти харесат гозбите
рози какво стана с диетата, има ли желаеши да ми правят компания, аз съм веце 20 дена режимна и си свалям бавно, но славно, до май трябва да съм си пак аз преди раждането, сега като не съм в ресторанта ми е  много по лесно, в офиса няма какво да ме съблазнява
мими наистина няма по хубаво от самостоятелността, както за вас така и за малката е много важно спокойствието
мимки да нацелуваш малкия сладур
вал какви са тия болки, какво е това цудо, тренинг ти липсва мила тренинг
пенелопе в нашия район предимно поминъка беше строителство и остелерия и двете замряха, но това повлеце оше хиляди емпреси към затваряне, само малки примери, емпреса за лед, за пране и поцистване, за алуминио, за толдос, за персианас, от там намаля покупвателната способност съответно се затвориах магазини и какво ли оше не (във всицки тези сектори имам познати останали без работа) така це обшо взето не може да се каже или обобши заминават си за бг само строители, има всякакви
един познат преподаваше в една академия информатика, ами затвориха академията
в градината на сина ми имаше по 2 нулеви, 2 първи и 2 втори групи сега има само по една и в групата на сина ми са 6 деца

# 73
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Влизам само колкото да се запиша и да ви кажа,че все още съм жива и здрава,но до кога ще е така не знам ooooh!.Родителите ми си заминаха и сега сам съвсем сама,като изключим съботи и недели когато имам повече помощ от мъжа ми.Не ми остава време за нищо,дори не съм ви чела,ще се опитам да наваксам тези дни.Сега се възползвам,че и двете госпожици спят,чак не е за вярване...Иначе те са добре,само дето много тормозят майка си ама какво да се прави,ще свикваме Laughing.

Карчита,кажи кога мислиш да пътуваш,че и аз да си купя за тогава билет,ще им вземем здравето на пътниците Mr. Green.

Това беше за сега,после ако мога ще пиша по-подробно.

За всички много  Hug Hug Hug

# 74
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
BuNNy,много добра зона за хапване на риба и морски дарове в Барселона е  Port Olímpic  Peace.Кварталът Барселонета е традиционен квартал на рибари и моряци,там също се намират много рибни ресторнти или специализирани в морска паея.Намира се съвсем близо до Олимпийското пристанище и е много известен,всеки може да те насочи.Успех .

Последна редакция: чт, 12 фев 2009, 20:01 от saby

Общи условия

Активация на акаунт