За протеста на полицаите от тяхните жени

  • 7 603
  • 194
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
моля момичета всички да се съберем и да ги подкрепим в протеста им на 15.03.2009г.

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 21:23 от kriki_81

# 1
  • София
  • Мнения: 888
моля момичета  -всички да се съберем и да ги подкрепим в протеста им на 15.03.2009г.

Ще те вземат  по-сериозно ако си оправиш правописа.

# 2
  • Мнения: 25 571
Кажи първо твоят бие ли те, за да знам дали да го подкрепям.  Whistling

# 3
  • Мнения: 5
зашто трябва да се эаяждате #2gunfire

# 4
  • София
  • Мнения: 888
зашто трябва да се эаяждате #2gunfire
Не се заяждам - просто супер сериозна тема с правописни грешки още в заглавието. Това не е дребнавост - набива се на очи.Иначе за протеста - там съм.

# 5
  • Мнения: 1 217
зашто трябва да се эаяждате #2gunfire
Никой не се заяжда,ама като си решила да пускаш тема за това важно събитие,напиши нещо повече и без грешки.
Никой няма да те приеме на сериозно с това изречение без смисъл.Излагаш се.

Аз съм също жена на полицай и естествено,че ще ги подкрепя,независимо от негативизма спрямо тях.

# 6
  • Мнения: 5
sigorno ima gre6ki karai taka 6te zabelejat vsi4ki hora to v sistemta na mvr ne biva ti iska6 truk da biva #Cussing out Heart Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 2 430
Няма да ги подкрепя.
Когато полицаите станат полицаи в истинският смисъл на думата тогава ДА,ще застана зад тях.
Някак си не върви,кварталните ченгета да ме спират в 22.00 вечерта,да ме изкарват от колата,бременна в най-големият студ да се чудят с какво да се изгаврят и да ми кажат :"ГоспожУ искаме  да видим какво имате в багажника",а при вида на празен багажник с пожарогасител и резервна гума да ме питат "Това ваше ли е или сте го откраднали!"
Какви полицаи каква "пагонска чест"???
Крики знаеш ли ,че племенникът ми който живее в Чехия лятото като беше тук ми зададе следният въпрос:
"Лельо,защо са толкова дебели полицаите в България?"

# 8
  • Мнения: 494
sigorno ima gre6ki karai taka 6te zabelejat vsi4ki hora to v sistemta na mvr ne biva ti iska6 truk da biva #Cussing out Heart Eyes

Извинявай,ама ти сигурно се шегуваш!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
Извинявай,ама ти сигурно се шегуваш!
Ти пък,нали "pro4ete",така ще я забележат повече Mr. Green
Крикито,надявам се и за 15 март да си така атрактивна Joy

# 10
  • Мнения: 25 571
Скрийте го това недоразумение, докато не ви е провалило протеста предварително.  Laughing

# 11
  • Мнения: 2 908
Madam Stasita ,съжалявам за това,което ти  се е случило,но нали се сещаш,че както навсякъде,така и в тази система има некадърници,но има и кадърни,работещи хора и че този протест не е само на некадърниците и не бива да бъде заглушаван,само заради тях,какво става с кадърните?Че умират,умират в тази цялостна некадърна държава,аз дори не знам тук пишещите колко са кадърни в нещо Laughing-но и те съществуват за жалост на тук май пишещи...Аз съм за протеста им,както съм за протеста на всички работещи кадърни хора-земеделци,студенти,и тем подобни,които протестират в рамките на добрият тон,и не се излагат като хвърлят"ледени топки"или каквото беше там...и си крият лицата под черни маски и гаменски поведения.
Съпруга ми все пак ни храни,не че аз не работя,ама не мога да не подкрепя протеста на колегите му.Освен това,ако знаех,че цялата система е съставена само от простаци,невършещи работата си,нямаше да го подкрепя,пък било то и мъжа ми да работи там-но не е така.
И за който невеж не знае-да допълня-няма само КАТ в България-дето спират хората по тъмно и светло и им дерат кожите-те се наричат КАТ Laughing-има,охранителна полиция,има криминална полиция,има икономическа полиция,жандармерия....има разлики дори между тази и онази,нищо,че са в едно министерство и за мен лично трябва да е много ограничен човек да поставя всички и всичко под един знаменател,пък дори за съжаление да е пострадал от нещо...Защото дори и аз виждам разлики,въпреки,че гледам да не обиждам никой колега на съпруга ми,но той докато си дере кожата денем и нощем,без да му се плаща извънредно да бачка в криминална полиция и да се прави на "Веществени доказателства",КАТ дремят в колите си по цяла нощ,уж,че спират някой,нали лично съм засичала такива тарикати и съм се възмущавала....Както може другаде да се наблюдава обратното явление...
Како,Сийке-а твоя дедо(на разговорен-дядо) бие ли те,що ли,че зададе този въпрос? Whistling
Щото и Бай Киро отсреща бие леля Тонка,ама не е полицай-да знайш!По-скоро е нашенец от село.... Wink

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 21:20 от Супер мама

# 12
  • Мнения: 5
edin  goten 4ovek....super mama..ako vsi4ki sa kato neq darjavata ni 6te se opravi...... newsm78

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Цитат
И за който невеж не знае...........
"вежи сме",както казах
Цитат
кварталните ченгета
,да точно тези дето се почесват с палките и се чудят къде да пийнат кафенце.
И още нещо от мен невежата относно подразделенията в МВР:
  Нали заеш катаджийте ,как се обръщат към останалите си колеги полицаи "Когато сложиш бяла фуражка и бели кантове на униформата,тогава ми казвай колега!",на това съм била свидетел.
Та на протеста кой ще подкрепяте?
-КАТ
-жандармерията
-криминална полиция или "полицаите"по принцип?

# 14
  • Мнения: 2 908
Ами вижда се колко си"вежа" Laughing.Ще подкрепя всеки кадърен човек,работещ във всяко от тези звена или както се казват.Защото има много кадърни такива навсякъде.А това,което си чула-напълно е ясно,че си го чула,писах по-горе,че аз съм видяла дори-и какво от това?Да отрека,че има много искащи и можещи хора в тази система,и да роптая само заради нещастниците?На теб дали ще ти стане приятно твоя мъж да работи като пожарникар,например,и да стачкува,наистина добре да си върши работата,да му се работи,да има желание, а хората постоянно да плюят ,ли плюят и аз да ти кажа-абе защо да подкрепям протеста на мъжа ти-че той остави еди кой си да изгори-а той фактически да не  е виновен-негови колеги да са виновните?Ако други са виновни,защо всички трябва да са?Ако работиш в банка и колежката ти окраде касата-всички ли сте виновни и некадърни,или само тя?Отговора е ясен май...Ако си водопроводчик и си вършиш съвестно работата,но застъпи твой колега на смяна,който е пълен нещастник и вземе ,че блокира водопроводната мрежа на цял квартал-пак ли всички са виновни?Ясно е,че са всички-то българина е свикнал по този начин да разсъждава...нали виждаш подписа ми къде живея?Ама не са само циганите включващи се в състава....

Последна редакция: сб, 07 фев 2009, 21:41 от Супер мама

Общи условия

Активация на акаунт