ПОПРАВКА НА КОЛИЧКА-КЪДЕ?

  • 652
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Не знам дали темата е за тук newsm78.Имам количка на "ЧИКО",но се развали механизма за сгъване.Почти нова е и не ми се дават пари за друга.Въпроса ми е дали има място,където да я занеса да я поправят?Благодаря ви предварително Peace

# 1
  • Мнения: 15 379
Щом количката ти е почти нова, значи е в гаранция - обади се в магазина, от където е купена и заяви рекламация. Ако ли пък не, се обади на вносителите на Чико за БГ (Атекс ООД), за да уговориш ремонта:
АТЕКС ООД
тел. 02/862 45 31
факс 02/962 74 12
e-mail: office@chicco.bg

# 2
  • Мнения: 186
Имам в предвид,че не е ползвана дълго,иначе е на 3 години.Не мога да си намеря картата,но ме съмнява,че е още в гаранция.Ще се обадя на тези и ще видим какво ще ми кажат.Мерси много  bouquet

# 3
  • Мнения: 15 379
Щом е на 3 години не е в гаранция вече. Sad Дано Атекс имат части, че това им е слабо място.
Успех!

# 4
  • Варна
  • Мнения: 1 240
Извинявам се, че издръпвма тази старичка тема, но за да не пускам нова ще питам тук:
с Чико кортина сме, ползвана 1 година, от скоро почна да и пада предното колело  Rolling Eyes. Много е неприятно, защото това вече се случва при всяко вдигане на предницата...
Да питам някоя мама имала ли е подобен проблем, оправили ли са го и как? Мъжът ми няма идея как да направи колелото да не пада.
А случайно да има сервиз на Чико във Варна?

 Hug

# 5
  • Мнения: 118
Неприятна ситуация! И на нашата колелото падна, от сервиза почти ни отказаха каквото и да е съдействие. Баща ми я занесе в някакъв сервиз при стругар и шлосер, които ги оправиха и дори сложил лагери. Върви като пушка..
Отделен е въпросът, че колички за по 1000 лв се трошат на поразия, а сервиза е само 6 месеца! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт