След Нутрилон 2?

  • 635
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 583
Скоро дъщеря ми ще стане на 1 година, с какво мляко да продължа, лично аз смятах да взема Нутрилон 3, но чух за смяна с Нестле Джуниър. Вие какво мислите, знам че смяната на млякото не е препоръчителна, но...

# 1
  • София
  • Мнения: 15 215
Смяната на млякото не би трябвало да създаде проблеми на 1-годишно.  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 2 734
Няма особено значение,каквото си избереш.Ако продължиш с Нутрилон 3 вероятността да не му понесе е най-малка.Ако вземеш друго и по някакъв начин не се отрази добре на детето,ще избереш друго.

# 3
  • Мнения: 493
До сега синът ми беше на Нан1,Нан 2,след седмица живот и здраве прави годинка и мислех да мина на Нестле Джуниър,но педиатърката каза,че вече е голям и може да пробвам и Хумана и Нутрилон 3 или да си продължа на Нестле Джуниър.Така,че не мисля,че би попречило нещо на детето да минете на Нестле Джуниър.   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 305
Пробвай с едното което решиш и сама виж, но детето е голямо както са писали и другите майки, и не мисля че ще имаш проблем.  Дъщеря ми  пие Нестле Джуниър от 1г преди това пиеше НАН

# 5
  • У дома !
  • Мнения: 700
Здравей,моя съвет е да продължиш с Нутрилон 3 Naughty
Първо,че до сега си била на тази марка мляко;
Второ,че е по-калорично от Нестле Джуниър,което означава,че е по-добро,по-засищащо;
Третото е,че се произвежда в Холандия Peace
Аз също се чудех като теб.....мислих,че ще ми излиза по-евтино с Нестле Джуниър.....но в крайна сметка си продължих с Нутрилон 3  и не съжалявам......освен това след годинка повечето дечица се хранят само вечер преди спане с мляко около 210мл. така,че няма да купуваш толкова често,колкото преди.....
И още нещо като смениш млякото може да получи детето ти запек или разстройство от него,а пък за алергия да не говорим нищо,че сте минали годинката ....така,че по-добре не рискувай Naughty

# 6
  • Мнения: 583
Не знаех, че Нестле е по-евтино, запозната съм само с Нутрилон. Разбрах, че било по-добрия вариант, но не знам защо, няколко майки го препоръчаха, пред 3. Благодаря ви.  bouquet

# 7
  • Мнения: 188
Давам Нестле Джуниър.

# 8
  • Мнения: 1 132
Нутрилон 3 или Нутрилон джуниър.

# 9
  • У дома !
  • Мнения: 700
Нутрилон 3 или Нутрилон джуниър.


Да не се обърка нещо...... newsm78 .....това Нутрилон Джуниър за първи път го чувам Thinking
Има едно Nutri-junior за него ли имаш предвид? Защото то е хипоалергенно....... Naughty

# 10
  • Мнения: 1 132
Нутрилон 3 или Нутрилон джуниър.


Да не се обърка нещо...... newsm78 .....това Нутрилон Джуниър за първи път го чувам Thinking
Има едно Nutri-junior за него ли имаш предвид? Защото то е хипоалергенно....... Naughty

Не, джуниър или за подрастващи. Не знаех как е преведено точно на български. След 3-ката е от 1 до 3 годишна възраст. Така изглежда холандската кутия.

# 11
  • Мнения: 583
Нутрилон 3 или Нутрилон джуниър.


Да не се обърка нещо...... newsm78 .....това Нутрилон Джуниър за първи път го чувам Thinking
Има едно Nutri-junior за него ли имаш предвид? Защото то е хипоалергенно....... Naughty

Не, джуниър или за подрастващи. Не знаех как е преведено точно на български. След 3-ката е от 1 до 3 годишна възраст. Така изглежда холандската кутия.



Не съм го виждала, в магазина ми предложиха просто Нутрилон 3.

# 12
  • Мнения: 8 242
Това в България едва ли го има  Laughing
А на Нестле Джуниър просто рекламата му е голяма.. защото е Нестле..
Но не всичко, което се рекламира, е най-доброто  Wink

Общи условия

Активация на акаунт