почистване на червен теракот в баня

  • 2 250
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 304
С какво да почистя бели петна / може би от сапун/ по червен теракот в баня ?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 341








Най-лесно и без търкане - пръскаш с белина Аче,
след 5 мин. - изплакваш с вода и гъба.

# 2
  • Мнения: 8 999
Аз чистя всичко с обезмаслител.

# 3
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
след баня изтъркваш, изплакваш, и забърсваш. не използвай препарати, защото ще се надишаш с отрови ...

# 4
# 5
  • Варна
  • Мнения: 355
Моите са оранжеви, но гледам да ги бърша само с микрофибърната кърпа, лесно се почиства и няма нужда от препарат според мен Peace

# 6
  • Мнения: 385
след баня изтъркваш, изплакваш, и забърсваш. не използвай препарати, защото ще се надишаш с отрови ...
И аз минавам с мопа след баня и няма упорити мръсотии  Peace

# 7
  • Мнения: 22
Това бялото най-вероятно е котлен камък , сто процента ще се почисти много лесно с ПУЛРАПИД опитай и ще останеш много доволна , сигурна съм.

# 8
  • Мнения: 41
Аз имам същия проблем с червения теракот,на нас и фугите ни са червени и постоянно стоят на бели петна.Аз си мислех,че е от варовика във водата,но в помещението на тоалетната пода не се мокри,освен като го почиствам със стирка и винаги фугите и плачките побеляват-чистя с Пронто.Направо много се изнервям-нова баня и вместо да лъщи всичко,то.... Embarassed

# 9
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пробвай с Медикс за фаянс,аз чистя фугите с Бреф,пръскам,изчаквам и минавам с душа.но това го правя като се позамърсят доста,иначе ежеседмично си чистя с Медикса.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Белите петна са най-вероятно от варовитата вода, а не от сапун. Чистя с Pulirapid - не се налага да търкам нищо, напръсквам, изчаквам, изплаквам.

# 11
  • Мнения: 564
Белите петна са най-вероятно от варовитата вода, а не от сапун. Чистя с Pulirapid - не се налага да търкам нищо, напръсквам, изчаквам, изплаквам.
А откъде тоз чуден препарат?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт