Нека влюбени да бъдем всички, а на теста - две чертички /09.02 - 15.02.2009/

  • 5 121
  • 144
  •   1
Отговори
  • Мнения: 76
Момичета, къдете сте? Thinking Аз вече съм на работа от един час и няма кой да сподели кафето си с мен.
Хайде чакам ви...защото аз незнам как да сложа картинка с кафе, затова моля почерпете мееееее

# 1
  • Мнения: 2 343
Аз ще ти правя компания  Laughing

# 2
  • Мнения: 284
Добро утро момичета. Лека и успешна седмица. Благодаря за кафенцето, ще се възползвам.

# 3
  • Мнения: 186
Добро утро на всички! Успешна седмица, момичета! Отивам и аз да си правя кафенце.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Добро утро и от мен, момичета!   bouquet

Силна, много хубаво заглавие на темата! Браво!   bouquet

Аз да ви се похваля, изкарах един страхотен уикенд.  С една приятелка ходихме в Плевен, само двете, за два дни. Времето беше страхотно, истинска пролет, не се спряхме с нея, овършахме магазините разбира се ....  Grinning Накупихме си разни парцалки, да ни стане хубаво на душата, направихме си една страхотна екскурзия.
И сега като гледам това мрачно време навън, чак ми е подтискащо ... Wink

Хубава седмица желая на всички!   bouquet

# 5
  • Мнения: 1 768
Добро утро и от мен  Hug
Силна , чудесна тема мило , благодаря ти  Hug
Мира , присъединявам се към компанията с кафенцето  Heart Eyes
Хариелче , защо не се обади , че ще шеташ из Плевен , аз все още съм на 30км от там и можеше да изпием по едно кафенце  Hug
Мили момичета , имам нужда от много молитви и стиснати палци през тази седмица , а в събота съм и на първи преглед при др Стаменов.Абе имам нужда от силата на форумните палчета повече от всякога се нуждая от чудеса  Embarassed

# 6
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро и от мен, момичета!Пожелавам ви усмихната седмица и само положителни емоции!
Маринекс,  fingerscrossed fingerscrossed

# 7
добро утро и от мен. Hug
пожелавам на всички ползотворна седмица и много положителни емоции за уикенда.
marinex , късмет на прегледа и дано откриете пътя към вашето щастие.
весели и хубави дни. Grinning

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Маринекс, всичките ми палци тази седмица са за теб, мила! Дай Боже всичко да ти тръгне по вода и да успеете!!!  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
А да ти се обадя, ама като не съм знаела ... Хубаво щеше да е! Нищо, може пък в София да изпием по едно кафе.  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 062


Маринекс  Hug Praynig Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 247
Добро утро момичета Hug
Мира:) благодаря за кафенцето Heart Eyes
marinex миличка имаш и мой те стиснати палци  fingerscrossed Praynig
Силна  много е хубава темата Peace
момичета страхотна седмица ви желая и много любовввввв Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 294
Добро утро и от мен ,  Hug

Силна благодарско за темичката  Hug

Мира , а на теб за кафенцето Wink

Маринексче , мила ще ти мисля цяла седмица и най-вече в събота , ще чакам добри новини от теб  Hug

Аз да почерпя , че милото вчера имаше рожден ден

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 10:18 от Mindi

# 12
  • Мнения: 3 246
добро утро  и от мен Hug
Силна много е хубава темичката Hug
Маринекс стискам миличка и на краката  Hug Praynig Praynig Praynig
успешна и усмихната седмица на всички Hug

# 13
  • Мнения: 2 422
Маринекс стискам палци много силно ... а чудесата стават да знаеш и твоето чудо те чака Praynig Praynig Praynig
Минди да ти е жив и здрав мъжо  bouquet и му пожелавам в най скоро време бебешки пелени да сменя  bouquet
Хариелче Плевен е много хубав град ходихте ли до градината която се намира до клиниката където работи  Конова горе зад паметника просто е уникална ние ходихме там на пролет бешее просто главозамайващо Wink
Мира как да гласувам бе помогни Embarassed
Силна хубава темичка Wink

Хубав ден и плодовита бебеносна седмичка мили момичета  bouquet

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 1 710
Миниди, ами честит ти рожденник тогава! Жив и здрав да е бъдещия горд татко!!!   bouquet  bouquet  :bouquet
И да се подготвя за това  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт